Τεχνολογία - Εργασία τεχνολογίας Β' Γυμνασίου.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Εγώ πάντως αν είναι να μας πετάξουν πάλι τις εργασίες στους κάδους ανακύκλωσης φέτος δεν κάνω τίποτα!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerinoula!

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
λοιπόν και εγώ ψάχνω για πληροφορίες στην εργασία μου η οποία είναι ένα λούνα παρκ. Πρέπει να παραδόσω την εργασία μου μέχρι την τρίτη δηλαδή εχω μόνο σήμερα και την δευτέρα για αυτό βοηθειααααααα!!!!!;)
-----------------------------------------
ποπο βαριέμαι πολύ έχω να παραδόσω την εργασία μέχρι αυτήν την τρίτη... μια μικρή βοήθεια παρακαλώωωω.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!@%^&*(

Νεοφερμένος

Η !@%^&*( αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
ψχνεις για γενικα λουνα παρκ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgaki

Νεοφερμένος

Η Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Τι να πώ;Εμείς δεν έχουμε κάνει ακόμα τίποτα από όλα αυτά...:mad:...ακόμα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GFKA7

Νεοφερμένος

Ο GFKA7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
μπορει καποιοσ να με βοηθησει να το βρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος XXI

Νεοφερμένος

Ο Νίκος XXI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Δεν κατάλαβα καλά τη ερώτησή σου. Ψάχεις για μια συγκεκριμένη βιομηχανία; Μήπως είναι ερώτηση κατανόησης και πρέπει να ψάξεις στο μάθημα της μέρας; Γενικά, η σελ. 22 ίσως μπορεί να σε βοηθήσει. Αν όχι, γίνε πιό σαφείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GFKA7

Νεοφερμένος

Ο GFKA7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εννοώ Γγια το πώς λειτουργεί (δουλεύει) μια βιομηχανική μονάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος XXI

Νεοφερμένος

Ο Νίκος XXI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Το μόνο που μπορώ να πώ είναι ότι πρέπει να έχεις καταλάβει λάθος την ερ. ή πρέπει να βρείτε για μία συγκεκριμένη βιομηχανία -όπως θα γίνει και με εμάς σύντομα. Στην Τεχ. οι πληροφορίες βρίσκονται συνήθως με μια μηχανή αναζήτησης, οπότε αποκλειεται να σας ρώτησε κάτι που να μην μπορεί να απαντήσει.
ENOΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΛΗΤΟΥΡΓΕΙ (ΔΟΥΛΕΥΕΙ) ΜΙΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
Σε συμβουλεύω να τηλεφωνήσεις σε κάποιον συμμαθητή αντί να αντιτάσεσαι σε μια λογική απάντηση. Η ερώτ. παραμένει ασαφής διότι είναι σ χ ε τ ι κ ή και αποτελεί την ύλη όλων των κεφαλαίων. Ως εκ τούτου, δεν μπορώ να σου απαντήσω, με αυτά τα δεδομένα, ούτε εγώ, ούτε κανένας άλλος πιστεύω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimidimi

Νεοφερμένος

Η Dimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
:what:Θα ήθελα καμιά ιδέα, ο τεχνολόγος θέλει να φτίαξουμε ένα εργοστάσιο τι εργοστάσιο να είναι, πείτε καμιά ιδέα, please!!!:(
εγω στν θεση σ θα εκανα ενα δηιληστηριο....ειναι ευκολο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Εμείς ακόμα δεν έχουμε τεχνολόγο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimidimi

Νεοφερμένος

Η Dimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
κανε ενα δηιληστηριο!!!!! ειναι ευκολο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerinoula!

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ε ναι ποπο εχω μπλέξει ήδη θα μου κατεβάσει 2 βαθμους επειδη αργησα να την παραδόσω τ θα κάνω βοηθεια εχω ψάξει παντού και δεν έχω βρει οπως περσι που την βρηκα ολόκληρη.......αμα εχει κάποιος να μου προτείνει κάτι.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Εμάς δεν μας έχει έρθει τεχνολόγος και είναι 1 από τα αιτήματα για κατάληψη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
ε ναι ποπο εχω μπλέξει ήδη θα μου κατεβάσει 2 βαθμους επειδη αργησα να την παραδόσω τ θα κάνω βοηθεια εχω ψάξει παντού και δεν έχω βρει οπως περσι που την βρηκα ολόκληρη.......αμα εχει κάποιος να μου προτείνει κάτι.....
Τι ακριβώς ψάχνεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
ε ναι ποπο εχω μπλέξει ήδη θα μου κατεβάσει 2 βαθμους επειδη αργησα να την παραδόσω τ θα κάνω βοηθεια εχω ψάξει παντού και δεν έχω βρει οπως περσι που την βρηκα ολόκληρη.......αμα εχει κάποιος να μου προτείνει κάτι.....

Αν μας ελεγες κ το θεμα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pickyj

Νεοφερμένος

Ο pickyj αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
πεδια μπορτε ν φτια3τε βιντεο διαφιμισισ στ sims (κατα τν αποπσι μ με τ 3)
εγο τορα φτιχν 1

εμεις κανουμε σχολη χορου (!)
ιδεα κοριτσιου (φυσικα!)
ευτυχώς εγω κανω γυμναστηριο στη σχολη χορου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dimidimi

Νεοφερμένος

Η Dimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
παιδια θελω βοηθεια για να βρω πληροφοριες για τ διυλιστηρια....που να μπω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

akhs21

Νεοφερμένος

Ο akhs21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
μια αλλη ιδεα ειναι εργοστασιο παραγωγης ηλεκτρικων ειδων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Ποπο....θέλω και εγώ...δνε είναι δίκαιο:mad:
Ούτε αγγλικού έχουμε..είχαμε 2 και πήραν απόσπαση χωρίς να φέρουν άλλες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top