Τεχνολογία - Εργασία τεχνολογίας Β' Γυμνασίου.

!ViVaKi!

Νεοφερμένος

Η !ViVaKi! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ρε παιδιά είμαι διευθύντρια παραγωγής και δεν ξέρω τι να γράψω στην γραπτή εργασία .... σας παρακαλώ , βοήθεια !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΥΗ ΟΛΕ!!!

Νεοφερμένος

Η εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
συμβουλεψου και λιγο τ βιβλιο σου! κανει καλο! και εγω αυτο εκανα σαν διευθυντρια marketing και με βοηθησε πολυ! αλλα παλι καλα εγω τ παρεδωσα και ξεμπερδεψα!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irida1973

Νεοφερμένος

Η Renia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Μηλιές (Μαγνησία). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Παιδιά βοήθεια!!!!!!! Εχω 2 διευθυντικούς ρόλους....Έχω είδη τελείωσει μ τν μια εργασία αλλά για τσ δημόσιεσ σχέσεις δν έχω τπτ.....Έχω πέσει και σ περίπτωση καθηγητή!!!! Έιναι καλόγερος και για τν ακρίβεια μα έχει πρήξει...Δν εξηγει NOTHING!!!!! Βοηθεια!!!:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Archimidis

Νεοφερμένος

Ο Archimidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Το συνημμένο αρχείο μπορεί να σου φανεί χρήσιμο.

Αν θέλεις να με βοηθήσεις και εσύ θα σε παρακαλούσα να ψηφίσεις στις δημοσκοπήσεις στο https://www.diagonismosgalop.blogspot.com/ (που βρίσκονται ανάμεσα στα άρθρα για διαγωνισμούς). Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Αρμοδιότητες του διευθυντή παραγωγής.doc
    175.5 KB · Εμφανίσεις: 23,350

Κατια_β'γυμνασιο

Νεοφερμένος

Η Κατια_β'γυμνασιο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
μπορει καποιος να μου πει για τους διευθυντες δημοσιων σχεσεων,γενικο διευθυντη και μαρκετινγκ σοκολατοβιομηχανιας και αν ειναι ευκολο να μου γραψει ενα δελτιο τυπου με οτι θεμα να' ναι για σοκολατοβιομηχανια γιατι ο κυριος θελει να γραψουμε αρμοδιοτητες σε ολα τα τμηματα και στο τμημα δημοσιων σχεσεων να γραψουμε ενα δελτιο τυπου,επιστολη στα ΜΜΕ,ονομα και σημα,στο τμημα μαρκετινγκ ερωτηματολογιο,διαφημιστικο εντυπο,γραφιμα με τις πιθανες πωλήσεις και στη γενικη διευθυνση χρονοδιαγραμμα των εργασιων καθε τμηματος. οτι απ' ολα αυτα μπορειτε να μου βρειτε θα με βοηθησει. παρακαλω πολυ βοηθηστε με...ειναι επιγον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nagini

Νεοφερμένος

Η Σταματίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Δάφνη (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Μα τι να σου βρούμε? Αν σας έχει πει πώς να τα γράψετε όλα αυτά, γράψτε τα, δεν χρειάζονται επιπλέον πληροφορίες..=\
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chiki-chiki

Νεοφερμένος

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Μπορεί να με βοιθήσει κανείς; Ψάχνω πληροφορίες για αεροδρόμια. Μα τι γίνεται;Πουθενά δεν βρίσκω.Όποιος Έχει την καλοσίνη, ας με βοηθίσει.την τετάρτη πρέπει να παραδόσω την εργασία και ακόμα δεν έχω βρεί πολλές πληροφορίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

Κατια_β'γυμνασιο

Νεοφερμένος

Η Κατια_β'γυμνασιο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
μπορει καποιος να μου πει τα ιστορικα στοιχεια της σοκολατοβιομηχανιας,τα προιοντα που παραγει,τη χρησιμοτητα της και τυχον αρνητικες επιπτώσεις?ειναι επιγων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Επείγον λέγεται το ρημάδι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Den0ol4

Νεοφερμένος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Καμοια φιλη σου δν μπορει ν σε βοηθησει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zorzina

Νεοφερμένος

Η zorzina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ψαξε στο e-paideia.net κατι θα βρεις!!!:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evitoulina

Νεοφερμένος

Η evitoulina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παει κι αυτη η χρονια......!!!:'(:jumpy:
ααχ.............................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christidim

Νεοφερμένος

Η Dimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξάνδρεια (Ημαθία). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
εγω παντως που ημουν διευθυντησ πληρ συστηματων ετοιμασα τις ετοικετες απο τα προιοντα, και οργανωσα οτιδηποτε ειχε σχεση με τη γραπτη εργασια αφου την καναμε στον υπολογιστη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michalis karami

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
:what:Θα ήθελα καμιά ιδέα, ο τεχνολόγος θέλει να φτίαξουμε ένα εργοστάσιο τι εργοστάσιο να είναι, πείτε καμιά ιδέα, please!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Γιατι το ανοιξες εδω το θεμα;
Κανε εργοστασιο γιαουρτιου, το εχω δει σε πολλους:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AEK21

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
εγω είχα φτιαξει εργοστασιο μπυρας. Ειχα βρει πολλες πληροφοριες στο ιντερνετ κ για οργανογραμμα με βοηθησε μια κυρια απο την μπυρα ΜΥΤΗΟS, που μου εστειλε το οργανογραμμα του εργοστασιου τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
οπλικα συστηματα ή πολεμικα αεροπλανα? εμεις κατι τετοιο καναμε μετα απο προτροπη και επιμονη δικη μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michalis karami

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
ειναι δυσκολο να αποφασισω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^IoaNNa^

Νεοφερμένος

Η Ioanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
και εμας μας είπε να διαλέξουμε ένα εργοστάσιο της περιοχής.........μάλλον με τούβλα θα κάνουμε:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top