Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο)

terrafaux

Νεοφερμένος

Ο terrafaux αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
στις λιστες γραφομαστε με το δικο μας email η με αυτο του csd?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greeklover13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο greeklover13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
με το δικο μας γραφομαστε..αν εχεισ αριθμο μητρωου πριν το 3160 δεν γραφεσε..
παιδια για τον χαλδουπη τωρα, θεωρω πως ειναι αασχετος..δεν εξηγει τι κανει και αυτο ειναι ασχημο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
στις λιστες γραφομαστε με το δικο μας email η με αυτο του csd?

Στη λίστα θα γραφτείς με το mail tou csd.
Ή αν δε σας τα έχουν ενεργοποιήσει ακόμα, 1α θα γραφτείς με το δικό σου και έπειτα θα γραφτείς με του τμήματος.

Επίσης, θα σας φανεί πολύ χρήσιμο το thunderbird.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

terrafaux

Νεοφερμένος

Ο terrafaux αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
το mail για subscribe στη λιστα του προγραμματισμου(εισαγωγη) ειναι ιδιο?

υ.γ:το βρηκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

leobakagian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λεωνίδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Εγώ πάντως περιμένω να αρχίσουν να βαριούνται να πάω να παρακολουθήσω, έτσι και αλλιώς τα έχω κάνει τα πρώτα.
Δε γίνεται να είμαι και όρθια και να επικρατεί τόση βαβούρα. Πονοκέφαλος. :P


Ps. Στο 252 έκανε κάτι σημαντικό σήμερα;

Ps2. Ξέρει κανείς που να ψάξω σημειώσεις για το 280 - Θεωρία Υπολογισμού; O Χαλδουπης μπροστά στον ggeo κάνει το πιο ευχάριστο μάθημα του κόσμου! :P

στο 252 εκανε καποια γενικά πραγματα για κλασεις,αντικειμενα,πολυμορφισμο,κληρονομικοτητα κα αλλά τιποτα πρακτικο (δηλαδη κωδικα ή εντολές)

στο 280 απο οτι καταλαβα θα ανεβασει τις δικες του στη σελιδα οταν την φτιαξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
στο 252 εκανε καποια γενικά πραγματα για κλασεις,αντικειμενα,πολυμορφισμο,κληρονομικοτητα κα αλλά τιποτα πρακτικο (δηλαδη κωδικα ή εντολές)

στο 280 απο οτι καταλαβα θα ανεβασει τις δικες του στη σελιδα οταν την φτιαξει...

Ωραία, δεν έχασα και πολλά. :P


Άντε να δούμε, έχω την αίσθηση ότι το 280 πολύ δύσκολα θα το περάσω. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leobakagian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λεωνίδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Ωραία, δεν έχασα και πολλά. :P


Άντε να δούμε, έχω την αίσθηση ότι το 280 πολύ δύσκολα θα το περάσω. :/:

κι εγω την ιδια γνωμη εχω...ειναι μυστήριος ο καθηγητης πρεπει να ειναι και ψιλοπεριεργο το μαθημα οποτε δυσκολα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LocoChris94

Νεοφερμένος

Ο LocoChris94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδιά επειδή εγώ ήρθα δευτέρα στο ηράκλειο και μολις χθές κατάφερα να τακτοποιηθώ με σπίτι και έπιπλα κτλ δεν έχω πάει ακόμα στο πανεπιστήμιο για μάθημα ( την εγγραφή την έκανα την δευτέρα ) . Παίζει να έχω πρόβλημα με κάποιο απο τα μαθήματα η τους καθηγητές ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Παιδιά επειδή εγώ ήρθα δευτέρα στο ηράκλειο και μολις χθές κατάφερα να τακτοποιηθώ με σπίτι και έπιπλα κτλ δεν έχω πάει ακόμα στο πανεπιστήμιο για μάθημα ( την εγγραφή την έκανα την δευτέρα ) . Παίζει να έχω πρόβλημα με κάποιο απο τα μαθήματα η τους καθηγητές ???

Φρόντισε να πάρεις σημειώσεις από τους συμφοιτητές σου!
Στο 100 έχει διαφάνειες στο site του μαθήματος. -> https://www.csd.uoc.gr/~hy100/schedule-gr.html

Στο 120 πρέπει να σας έχει δώσει τα 2 πρώτα φυλλάδια που θα τα βρεις εδώ -> https://www.csd.uoc.gr/~hy120/

Απλά φρόντισε να πας να προετοιμαστείς για τα εργαστήρια, στις ελεύθερες ώρες! Στις ώρες εργαστηρίων εξετάζεστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

terrafaux

Νεοφερμένος

Ο terrafaux αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
να σας πω διανυσματα βαζει πολυ στην τελικη εξεταση ο φυσικος?νιωθω σαν τον πιο χαζο ανθρωπο στον κοσμο οταν κανει ασκησεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giogWgiog

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giogWgiog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
να σας πω διανυσματα βαζει πολυ στην τελικη εξεταση ο φυσικος?νιωθω σαν τον πιο χαζο ανθρωπο στον κοσμο οταν κανει ασκησεις...

Στη τελική εξέταση βάζει πέντε ή έξι ασκήσεις από τις οποίες μας λέει αν λύσουμε τέλεια τις δύο περνάμε..Διανύσματα τώρα που λες δεν υπάρχουν ασκήσεις να κάτσεις να λύσεις που να έχουν μόνο διανύσματα..Αυτό που ζητάει ο χαλδούπης είναι στις ασκήσεις να μας ενδιαφέρει και η διανυσματική λύση για παράδειγμα, να μην υπολογίζεις μόνο μέτρο αλλά και φορά, κατεύθυνση. Είναι σα καθηγητής λίγο παράξενος αλλά πρέπει να παραδεχτείτε ότι διδάσκει τη φυσική σωστά και όχι μονόπλευρα και μαθαίνουμε να λύνουμε συγκεκριμένες ασκήσεις όπως στο λύκειο..
και μην ανησυχείς και εγώ πέρυσι έτσι ένιωθα όταν έλυνε ασκήσεις..είναι το πως μας είχαν μάθει στο λύκειο τη φυσική, που δουλεύαμε χωρίς να αντιλαμβανόμαστε σε μεγάλο βαθμό τι κάνουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LocoChris94

Νεοφερμένος

Ο LocoChris94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
οταν λες εξεταζόμαστε τι εννοείς ? η προετοιμασια στα εργαστήρια πως γίνεται ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LocoChris94

Νεοφερμένος

Ο LocoChris94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Φρόντισε να πάρεις σημειώσεις από τους συμφοιτητές σου!
Στο 100 έχει διαφάνειες στο site του μαθήματος. -> https://www.csd.uoc.gr/~hy100/schedule-gr.html

Στο 120 πρέπει να σας έχει δώσει τα 2 πρώτα φυλλάδια που θα τα βρεις εδώ -> https://www.csd.uoc.gr/~hy120/

Απλά φρόντισε να πας να προετοιμαστείς για τα εργαστήρια, στις ελεύθερες ώρες! Στις ώρες εργαστηρίων εξετάζεστε!

οταν λες εξεταζόμαστε τι εννοείς ? η προετοιμασια στα εργαστήρια πως γίνεται ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
οταν λες εξεταζόμαστε τι εννοείς ? η προετοιμασια στα εργαστήρια πως γίνεται ?

Εννοώ ότι πρέπει τα κυκλώματα να τα έχετε ήδη προετοιμάσει και ο βοηθός θα εξετάσει αν δουλεύουν όπως επίσης θα σας ρωτήσει 2-3 πραγματάκια πάνω στην ύλη που καλύπτει το συγκεκριμένο πείραμα.

Υπαρχουν ελεύθερες ώρες στις οποίες μπορείτε να πάτε για να προετοιμάσετε το πείραμα και να ρωτησετε αν κάτι δε παει καλά. :)

https://www.csd.uoc.gr/~hy120/12f/sessions.html

Ελεύθερες Ώρες Εργαστηρίου:
Ο χώρος του Εργαστηρίου, Λευκό Κτίριο Β-003, θα παραμένει ανοικτός και διαθέσιμος γιά ελεύθερη χρήση από τους εγγεγραμμένους φοιτητές του μαθήματος ορισμένες μέρες και ώρες κάθε βδομάδα, προκειμένου αυτοί να κάνουν οιαδήποτε προετοιμασία ή πρόσθετη εξάσκηση επιθυμούν στην άσκηση της εβδομάδας --ή και σε άλλες ασκήσεις, εάν ο προς τούτο εξοπλισμός είναι διαθέσιμος-- ή ακόμη και άλλες εκπαιδευτικές εργαστηριακές δραστηριότητες σε θέματα ψηφιακών κυκλωμάτων και συστημάτων. Οι ελεύθερες αυτές μέρες/ώρες θα είναι, τουλάχιστο στην αρχή του εξαμήνου, μέχρι νεωτέρας, κάθε βδομάδα:

Δευτέρες 1 - 3 (ή 5 ή 7), και Τρίτες 11 - 7

(η ώρα λήξης της Δευτέρας θα διευκρινιστεί συντόμως - έναρξη από Τρίτη 25 Σεπτεμβρίου). Ο χώρος και οι φοιτητές θα εποπτεύονται κατά τις ώρες αυτές από τον κ. Νίκο Κρασσά (πρωϊνές ώρες) ή τον κ. Εμμανουήλ Νεονάκη ή τον βοηθό του μαθήματος κ. Α. Παπαγιάννη (απογευματινές ώρες). Οι φοιτητές μπορούν να ζητούν τη βοήθεια του εποπτεύοντος, και είναι υποχρεωμένοι πάντοτε να ακολουθούν τις υποδείξεις του. Δεν επιτρέπεται ποτέ η ταυτόχρονη παρουσία άνω των 30 φοιτητών στο χώρο του Εργαστηρίου (διότι δεν χωράνε) --τυχόν πρόσθετοι νεοαφικνούμενοι θα πρέπει να περιμένουν την αναχώρηση προηγούμενων συναδέλφων τους. Καμία βαθμολόγηση δεν θα γίνεται κατά τις ελεύθερες ώρες του Εργαστηρίου, και κάθε φοιτητής είναι υποχρεωμένος να πηγαίνει στο κανονικό εργαστηριακό τμήμα στο οποίο ανήκει και να (ξανά-) κάνει εκεί την άσκηση της εβδομάδας γιά εξέταση και βαθμολόγηση από τον κανονικό του βοηθό του μαθήματος. Ανάλογα με τον αριθμό βοηθών που απομένουν στο μάθημα και την εξέλιξη της χρήσης που θα γίνεται στο χώρο του Εργαστηρίου κατά τις ελεύθερες ώρες, ενδέχεται να τροποποιηθεί το ωράριο ή και ο κανονισμός της χρήσης αυτής εντός του εξαμήνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
εγω παντως λεω την αληθεια και η αληθεια ειναι οτι το μαθημα του ειναι πολυ αργο,τοσο αργο που στο τελος χανεις την ουσια και ζαλιζεσαι γιατι οι αλλοι που ερχονται για να συζητησουν στο αμφιθεατρο χανουν και το παραμικρο ενδιαφερον για το μαθημα και η κατασταση ξεφευγει,σε σημειο που δεν γινεται μαθημα...Ισως ηταν νεοτερος οταν τον ειχες εσυ και ειχε περισσοτερη ορεξη....
υ.γ: ελπιζω να μην χασω ουτε μια διάλεξη του.
Η αληθεια ειναι υποκειμενικη προφανως. αργο του Χαλδουπη ; Το ακουσα κι αυτο. Ελπιζω φιλε να κανω λαθος αλλα πιστευω οτι σε λιγο καιρο θα παρακαλς να σταματησει.
Οντως, ηταν πολυ νεοτερος. κατα ενα χρονο :) Πιστεψε με ξερω για τι πραγμα μιλας ,δεν αλλαξε το μαθημα του.
Παιδιά επειδή εγώ ήρθα δευτέρα στο ηράκλειο και μολις χθές κατάφερα να τακτοποιηθώ με σπίτι και έπιπλα κτλ δεν έχω πάει ακόμα στο πανεπιστήμιο για μάθημα ( την εγγραφή την έκανα την δευτέρα ) . Παίζει να έχω πρόβλημα με κάποιο απο τα μαθήματα η τους καθηγητές ???
Το μονο προβλημα ειναι αυτο με τα εργαστηρια στο 120 αλλα δεν εχεις χασει καποιο βαθμο ή κατι τετοιο. Αν τρεξεις και πας ελευθερες ωρες και εξικοιωθεις λιγο με τις πλακετες και τα λοιπα τοτε μια χαρα.

να σας πω διανυσματα βαζει πολυ στην τελικη εξεταση ο φυσικος?νιωθω σαν τον πιο χαζο ανθρωπο στον κοσμο οταν κανει ασκησεις...
Κανει φυσικη,οχι μαθηματικα. Δεν θα δεις καποια ασκηση που θα εξεταζει διανυσματα στο τελικο. Η λυση του προβληματος απαιτειται να βγει απο την οπτικη των διανυσματων.

Στη τελική εξέταση βάζει πέντε ή έξι ασκήσεις από τις οποίες μας λέει αν λύσουμε τέλεια τις δύο περνάμε..Διανύσματα τώρα που λες δεν υπάρχουν ασκήσεις να κάτσεις να λύσεις που να έχουν μόνο διανύσματα..Αυτό που ζητάει ο χαλδούπης είναι στις ασκήσεις να μας ενδιαφέρει και η διανυσματική λύση για παράδειγμα, να μην υπολογίζεις μόνο μέτρο αλλά και φορά, κατεύθυνση. Είναι σα καθηγητής λίγο παράξενος αλλά πρέπει να παραδεχτείτε ότι διδάσκει τη φυσική σωστά και όχι μονόπλευρα και μαθαίνουμε να λύνουμε συγκεκριμένες ασκήσεις όπως στο λύκειο..
και μην ανησυχείς και εγώ πέρυσι έτσι ένιωθα όταν έλυνε ασκήσεις..είναι το πως μας είχαν μάθει στο λύκειο τη φυσική, που δουλεύαμε χωρίς να αντιλαμβανόμαστε σε μεγάλο βαθμό τι κάνουμε..
Συμφωνω απολυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

terrafaux

Νεοφερμένος

Ο terrafaux αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
εννοω αργο με την ενοια οτι κανει πολλες υπεκφυγες χωρις λογο,σημερα ηταν λιγο καλυτερα αλλα και παλι πρεπει να κανω δικια μου ερευνα για να καταλαβω το μαθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LocoChris94

Νεοφερμένος

Ο LocoChris94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εννοώ ότι πρέπει τα κυκλώματα να τα έχετε ήδη προετοιμάσει και ο βοηθός θα εξετάσει αν δουλεύουν όπως επίσης θα σας ρωτήσει 2-3 πραγματάκια πάνω στην ύλη που καλύπτει το συγκεκριμένο πείραμα.

Υπαρχουν ελεύθερες ώρες στις οποίες μπορείτε να πάτε για να προετοιμάσετε το πείραμα και να ρωτησετε αν κάτι δε παει καλά. :)

https://www.csd.uoc.gr/~hy120/12f/sessions.html

Δηλαδή εγώ την Δευτέρα που έχω το 120 υπάρχει περίπτωση να με εξετάσει σε κάτι ? Απο οτι βλέπω εργαστήριο σε κενή ωρα μπορώ να πάω μετά το μάθημα ( έχω 11-1 και η ελευθερη ωρα εργαστηριου ειναι 1-3 ) λες να έχω κανα τέτοιο πρόβλημα ? Με τις απουσίες δεν υπάρχει θέμα γιατι έχω ακούσει οτι επιτρέπει μέχρι 2 .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Δηλαδή εγώ την Δευτέρα που έχω το 120 υπάρχει περίπτωση να με εξετάσει σε κάτι ? Απο οτι βλέπω εργαστήριο σε κενή ωρα μπορώ να πάω μετά το μάθημα ( έχω 11-1 και η ελευθερη ωρα εργαστηριου ειναι 1-3 ) λες να έχω κανα τέτοιο πρόβλημα ? Με τις απουσίες δεν υπάρχει θέμα γιατι έχω ακούσει οτι επιτρέπει μέχρι 2 .


Όχι στο μάθημα, στο εργαστήριο σε εξετάζουν..
Έχετε συγκεκριμένη ώρα εργαστήριο ο καθένας ανάλογα τον Αριθμό Μητρώου, όλα τα λεει στην ιστοσελίδα του μαθήματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

terrafaux

Νεοφερμένος

Ο terrafaux αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
μπορει καποιος να μου πει που ειναι το γραφειο σιτισης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Σου ειπανε να πας φοιτητικη μενριμνα για θεμα σιτισης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top