γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,385 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ πολύ όλους για τις απαντήσεις. Γιάννη τι εννοείς τα εναπομείναντα μόρια της γενιάς μου για το 10%; Θα ψάξω να βρω το thread σου :)
1627041135346.png
 

Ryuzaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Lost in Infinity αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,877 μηνύματα.
@Κλημεντίνη
Τι να πω βρε παιδί, τα είπες όλα εσύ :P

Συγχαρητήρια αρχικά που κατάφερες τέτοια βαθμολογία υπό τέτοιες συνθήκες. Ό,τι και να πω είναι λίγο.
Εννοείται η κοπέλα θα δηλώσει οδοντιατρική έπειτα από όλες τις ιατρικές προφανώς, σε περίπτωση που υπάρξουν διαρροές.
Δεν θα ξαναδώσει προφανώς πανελλήνιες και θα κάνει 2 συναπτά έτη 10%. Εάν περάσει θα της αναγνωριστούν και όλα τα μαθήματα
Και δεν θα έχει και κανένα πρόβλημα, πέρα από το ζόρι της δουλειάς (οι οδοντίατροι έχουν στατιστικά παραπάνω μαθήματα/εξάμηνο από την ιατρική).
Το σίγουρο όμως είναι ότι δεν θα το μετανιώσει.

Για κάποιο λόγο που δεν καταλαβαίνω βέβαια πολλοί οδοντίατροι/ιατροί θεωρούν τους οδοντιάτρους ντεμεκ γιατρούς. Παρολ'αυτά τη θεωρώ γαμάτη σχολή και δεν θα με χαλούσε καθόλου να σπούδαζα εκεί εάν δεν έπιανα ιατρική.

Τέλος να μην την νοιάζουν τα χρόνια, σημασία έχει να μπει σε μία από τις 2.
Η κοπέλα μου πέρασε στα 30 ιατρική, και δύο άλλες από τη σειρά μου στα 32 και 34 αντίστοιχα.
Ένα άλλο πολύ κοντινό μου φιλαράκι, άρχισε οδοντιατρική στα 34. Και ως οδοντοτεχνίτης με χρόνια εμπειρίας, εργάζεται άτυπα ως οδοντίατρος πριν τελειώσει ακόμη τη σχολή.
Μια χαρά μέλλον θα έχουν (μην ξεχνάτε στα χρόνια των παχιών αγελάδων με τις τεράστιες αναμονές, οι περισσότεροι άρχιζαν ειδικότητα κοντά στα 35).
 

niaou

Νεοφερμένος

Η niaou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Μου δίνετε κουράγιο χαχα:alljumpy:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γιάννη σύμφωνα με τα στατιστικά που βλέπω το έχεις ψάξει καλά, ποιά υπολογίζεις να είναι η βάση 10% για του χρόνου και του παραχρόνου για ιατρικη απο επαλ; γιατι έχω την εντύπωση ότι πάλι απ έξω μένω
 
Τελευταία επεξεργασία:

FRT

Νεοφερμένος

Η FRT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Καλησπερα , χρειαζομαι βοηθεια με την επιλογη σχολης.Εχω συγκεντρωσει 17000 μορια στο 4ο πεδιο και δεν ξερω ποιο οικονομικο τμημα να δηλωσω . Σιγουρα αποκλειω τα τμηματα πληροφορικης καθως δεν εχω την καλυτερη σχεση με τα μαθηματικα . Τι εχετε να μου προτεινετε ?
Έχεις πολλά μόρια και μπορείς να πας στο οικονομικό Όπα που είναι πολύ καλή σχολή ή στο Λοχρη αν σου αρέσει
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,385 μηνύματα.

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ωραια επελεξε Διοικηση Επιχειρησεων ασοεε και μετα βλεπεις σε μαστερ τι σου αρεσει ( μαρκετιγκ, hr Κλπ)
 

FRT

Νεοφερμένος

Η FRT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.

Mitsos21

Νεοφερμένος

Ο Mitsos21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Έχεις πολλά μόρια και μπορείς να πας στο οικονομικό Όπα που είναι πολύ καλή σχολή ή στο Λοχρη αν σου αρέσει
Το επίπεδο μαθηματικών σε αυτά τα τμήματα είναι υψηλό ? Εγώ έχω ένα βασικό υπόβαθρο στα μαθηματικά αλλά μέχρι εκεί . Για το τμήμα μάρκετινγκ αν και φαίνεται αρκετά ενδιαφέρον δεν ξέρω αν είναι το κατάλληλο για μένα
 

FRT

Νεοφερμένος

Η FRT αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Γνώμες για οικονομικές σχολές εκτός Αθήνας και Θεσσαλονίκης?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top