Pektroni

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
παιδια εγω σκεφτομαι φαρμακευτικη πιστεετε οτι ειναι καλη σχολη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
παιδια εγω σκεφτομαι φαρμακευτικη πιστεετε οτι ειναι καλη σχολη;
Σα σχολη πολυ καλη, το μετα δε θελει και πολυ φαντασια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pektroni

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
εκτος απο φαρμακειο καποια αλλη ενασχοληση υπαρχει; ερευνα ας πουμε ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
εκτος απο φαρμακειο καποια αλλη ενασχοληση υπαρχει; ερευνα ας πουμε ;

ερευνα μονο εξω, αλλα σε αυτη την περιπτωση το χημικο σου δινει περισσοτερες διεξοδους κατα τη γνωμη μου.και το φαρμακειο δεν ειναι λυση αφου εχουμε πολλα παραπανω φαρμακεια αποοτι χρειαζομαστε, σε καθε στενο φαρμακειο βλεπεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pektroni

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
ερευνα μονο εξω, αλλα σε αυτη την περιπτωση το χημικο σου δινει περισσοτερες διεξοδους κατα τη γνωμη μου.και το φαρμακειο δεν ειναι λυση αφου εχουμε πολλα παραπανω φαρμακεια αποοτι χρειαζομαστε, σε καθε στενο φαρμακειο βλεπεις

ναι φιλε μου αλλα δεν ειδα ποτε κανενα να κλεινει και να μην εχει δουλεια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
ναι φιλε μου αλλα δεν ειδα ποτε κανενα να κλεινει και να μην εχει δουλεια :)

είδα πολλούς φαρμακοποιούς απλήρωτους όμως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pektroni

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
τι να πω δεν ξερω σαν σπουδες μου φαινονται ενδιαφερουσες αλλα την επαγγελματικη αποκατασταση την σκεφτομαι αρκετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodocis

Νεοφερμένος

Ο theodocis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
γεια σας! θα φοιτησω στη β λυκειου , κατευθυνση (κατα 95%) θετικη , με ενδιαφερει η ιατρικη (αλλα δεν εχω σταθερο χερι) επισης με ενδιαφερει και η ερευνα . καποιος που τον ενδιαφερει η ερευνα πού σπουδαζει ιατρικη ή βιολογια;;; και τι θα ηταν καλυτερο , πτυχιο βιλολογιας και μετα μεταπτυχιακο για ειδικευση ή να παω στη σχολη μοριακης βιολογιας κ γενετικης στη θρακη;;; ποια επαγγελματα απο 2ο και 4ο πεδιο εχουν μελλον;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
εκτος απο φαρμακειο καποια αλλη ενασχοληση υπαρχει; ερευνα ας πουμε ;
Ερευνα δυσκολα. Καμια φαρμακευτικη εταιρεια η τιποτα τετοιο. Δεν εχεις πολλες εναλλακτικες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
γεια σας! θα φοιτησω στη β λυκειου , κατευθυνση (κατα 95%) θετικη , με ενδιαφερει η ιατρικη (αλλα δεν εχω σταθερο χερι) επισης με ενδιαφερει και η ερευνα . καποιος που τον ενδιαφερει η ερευνα πού σπουδαζει ιατρικη ή βιολογια;;; και τι θα ηταν καλυτερο , πτυχιο βιλολογιας και μετα μεταπτυχιακο για ειδικευση ή να παω στη σχολη μοριακης βιολογιας κ γενετικης στη θρακη;;; ποια επαγγελματα απο 2ο και 4ο πεδιο εχουν μελλον;;;
Σίγουρα η μοριακή βιολογία και γενετική είναι πιο εξειδικευμένο αντικείμενο και ειναι από τα επαγγέλματα του μέλλοντος!Όχι ομως στην Ελλάδα!:(Γενικά, έχω ακούσει οτί τα δικαιώματα όσων τελειώνουν το συγκεκριμένο τμήμα(ίσως επειδή ειναι καινούριο ακόμα)δεν είναι πλήρως κατοχυρωμένα!
Τώρα, για επαγγέλματα μα προοπτικές είναι δύσκολο να μιλάς στη χώρα μας!Επειδή όμως το μυστικό για την ανάταση της οικονομίας μας,κατα τη γνώμη μου, είναι η ενασχόληση με τον πρωτογενή τομέα,μια γεωπονική σχολή είναι καλή ιδέα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

DrMimi

Νεοφερμένος

Η DrMimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
γεια σας! θα φοιτησω στη β λυκειου , κατευθυνση (κατα 95%) θετικη , με ενδιαφερει η ιατρικη (αλλα δεν εχω σταθερο χερι) επισης με ενδιαφερει και η ερευνα . καποιος που τον ενδιαφερει η ερευνα πού σπουδαζει ιατρικη ή βιολογια;;; και τι θα ηταν καλυτερο , πτυχιο βιλολογιας και μετα μεταπτυχιακο για ειδικευση ή να παω στη σχολη μοριακης βιολογιας κ γενετικης στη θρακη;;; ποια επαγγελματα απο 2ο και 4ο πεδιο εχουν μελλον;;;
Επειδή δεν έχεις σταθερό χέρι θα αφήσεις την ιατρική???Η άποψη μου είναι να διαλέξεις μια ενδιαφέρουσα για εσένα σχολή για να μην την βαρεθείς μετά.Άμα δεν έχεις σταθερό χέρι ( καλά ντε δεν σου είπα να γίνεις και χειρούργος ) υπάρχουν και άλλες ειδικότητες που μπορεί να σε ενδιαφέρουν!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
γεια σας! θα φοιτησω στη β λυκειου , κατευθυνση (κατα 95%) θετικη , με ενδιαφερει η ιατρικη (αλλα δεν εχω σταθερο χερι) επισης με ενδιαφερει και η ερευνα . καποιος που τον ενδιαφερει η ερευνα πού σπουδαζει ιατρικη ή βιολογια;;; και τι θα ηταν καλυτερο , πτυχιο βιλολογιας και μετα μεταπτυχιακο για ειδικευση ή να παω στη σχολη μοριακης βιολογιας κ γενετικης στη θρακη;;; ποια επαγγελματα απο 2ο και 4ο πεδιο εχουν μελλον;;;

Θα απαντήσω σε αυτό που ξέρω καλύτερα από τα ερωτήματα σου...αδιαμφβισβήτητα πρώτα πτυχίο βιολογίας και μετά μεταπτυχιακό πάνω στην γενετική κ.λ.π!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρίσταρχος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αρίσταρχος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 271 μηνύματα.
Παίδες ἔχω μιὰ φίλη ποὺ ἔχει περάσει Νοσηλευτικὴ Πάτρας ἀλλὰ δὲν της ἀρέσει...
Μπορεῖ νὰ μεταπηδήσει κάπου ἀλλοὺ ἤ ἡ μόνη λύση εἶναι οἱ Πανελλήνιες;;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Αν πέρασε φέτος ή πέρυσι, 10%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρίσταρχος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αρίσταρχος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 271 μηνύματα.

elenh7

Νεοφερμένος

Η elenh7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
πραγματικα βοηθηστε λιγο γιατι εχω μπερδευτει παρα πολυ και δεν εχω καποιον να ρωτησω
στο σχολειο δεν λενε τιποτα οποτε..

ειμαι στο διλλημα να δωσω ή να μην δωσω πανελληνιες
φροντηστηρια δεν παω και απο βαθμους βγαζω 14-15

για νοσηλευτικη να το ξεχασω κατευθειαν?δεν παιζει ε?
ποσα μόρια θελει? υπαρχουν μονο ιδιωτικες σχολες?

επισης στο Πανεπιστημιο Αιγαιου στην Ροδο υπαρχουν παιδαγωγικα?

τι σχολη υπαρχει με τα λιγοοοτερα μορια?

αυτα προς το παρων,απαντηστε μου παρακαλω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
πραγματικα βοηθηστε λιγο γιατι εχω μπερδευτει παρα πολυ και δεν εχω καποιον να ρωτησω
στο σχολειο δεν λενε τιποτα οποτε..

ειμαι στο διλλημα να δωσω ή να μην δωσω πανελληνιες
φροντηστηρια δεν παω και απο βαθμους βγαζω 14-15

για νοσηλευτικη να το ξεχασω κατευθειαν?δεν παιζει ε?
ποσα μόρια θελει? υπαρχουν μονο ιδιωτικες σχολες?

επισης στο Πανεπιστημιο Αιγαιου στην Ροδο υπαρχουν παιδαγωγικα?

τι σχολη υπαρχει με τα λιγοοοτερα μορια?

αυτα προς το παρων,απαντηστε μου παρακαλω :)

κατ αρχας χαλαρωσε :P

ναι στην ροδο εχει παιδαγωγικο.

για νοσηλευτικη υπαρχουν Πανεπιστημια (κοντα 17 νομιζω αλλα δεν ξερω ακριβως βασεις) και ΤΕΙ (τα πιανεις σιγουρα)

παλεψε το δωσε πανελληνιες και ο,τι βγει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenh7

Νεοφερμένος

Η elenh7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ευχαριστω που απαντησες :)

σε Πανεπιστήμια κ ΤΕΙ για να μπεις δεν πρέπει να πληρώσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
για να γραφτεις και να σπουδασεις οχι ακομα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenh7

Νεοφερμένος

Η elenh7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
αα χαχα :)

οι βασεις τι ειναι? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top