thodoris_eng

Νεοφερμένος

Ο thodoris_eng αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Όχι στα φοιτητικά έδρανα, ακόμα δεν μπήκε :P

Ακομα χειροτερα Τσουφου. Εχει καβαλησει το ροζ συννεφάκι και δεν λεει να κατεβει απο εκει.

Το χειροτερο ειναι πως υμνει στην υπογραφη του μια τρομοκρατικη οργανωση. Αυτο τα λεει ολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Εμείς οι καθηγητές εκμεταλλευόμαστε τη θέση μας αδιαφορώντας για το κοινωνικό γίγνεσθαι, μένοντας αμέτοχοι στα κοινωνικά προβλήματα και προσβάλλοντας την έννοια του ''πνευματικού ανθρώπου''.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Καταλαβαινω πως οταν βρισκεσαι στα φοιτητικα εδρανα ειναι εξαιρετικα δυσκολο να αντιληφθεις την κοινωνικη πραγματικοτητα.

Ολα αυτα που λες περι "θελησης" και "τσαγανου" ειναι υπεροχα στην θεωρια, αλλα δεν πληρωνουν το νοικι, δεν πληρωνουν τους λογαριασμους και δεν γεμιζουν την κατσαρολα. Θα ερθει η στιγμη που θα το καταλαβεις και εσυ αυτο...

+Ακομα χειροτερα Τσουφου. Εχει καβαλησει το ροζ συννεφάκι και δεν λεει να κατεβει απο εκει.

Μπορεις να προσπαθησεις ωστε να βρεις τροπους για να πραγματοποιησεις ολα τα παραπανω...εξαλλου,για σπουδες μιλαμε,κατι που θα κουβαλας ολοκληρη την ζωη σου,οχι για καλοκαιρινο καμπινγκ.
Επισης,εμεις οι ακαδημαικοι ειμαστε στα νησια των μακαρων,και απολαμβανουμε τα πνευματικα μας ταξιδια.

ΥΓ:Η τσουφου μαλλον εχει διαφορετικη αντιληψη του χωροχρονου,μην την ακους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Το θέμα είναι να μην τρολλάρετε γιατί εδώ έρχονται παιδιά προβληματισμένα για τις σχολές. Την όρεξή σας είχαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ο ατρολάριστος πρώτος τον λίθο βαλέτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelos147

Νεοφερμένος

Ο aggelos147 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ρε παιδια εμενα θα με βοηθησει καποιος;;;τι ειναι καλυτερα πληροφορικη στο ΠΑΠΙ ή στην ΑΣΟΕΕ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris_eng

Νεοφερμένος

Ο thodoris_eng αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
ρε παιδια εμενα θα με βοηθησει καποιος;;;τι ειναι καλυτερα πληροφορικη στο ΠΑΠΙ ή στην ΑΣΟΕΕ;;;

Αγγελε ιδια τμηματα ειναι. Για να σε βοηθησω οσο μπορω εγω θα διαλεγα ΠαΠει γιατι εχει πιο ωραιες γκομενες και καλυτερες καφετεριες κοντα. Αφου ακαδημαικα ειναι το ιδιο τοτε παμε στα υπολοιπα κριτηρια οπως η φοιτητικη ζωη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

starry_eyed

Δραστήριο μέλος

Η starry_eyed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 416 μηνύματα.
Αγγελε ιδια τμηματα ειναι. Για να σε βοηθησω οσο μπορω εγω θα διαλεγα ΠαΠει γιατι εχει πιο ωραιες γκομενες και καλυτερες καφετεριες κοντα.
ωραιο κριτηριο επιλογης παπει :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris_eng

Νεοφερμένος

Ο thodoris_eng αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
ωραιο κριτηριο επιλογης παπει :hehe:

Αφου ειναι τα ιδια τμηματα με τα ιδια δικαιωματα και πανω κατω τα ιδια προγραμματα σπουδων. Το μονο που αλλαζει ειναι πως το ενα ειναι Πειραια και το αλλο Οικονομικο Αθηνας. Τι αλλο κριτηριο να συνυπολογισουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Αφου ειναι τα ιδια τμηματα με τα ιδια δικαιωματα και πανω κατω τα ιδια προγραμματα σπουδων. Το μονο που αλλαζει ειναι πως το ενα ειναι Πειραια και το αλλο Οικονομικο Αθηνας. Τι αλλο κριτηριο να συνυπολογισουμε?
Ότι το ένα είναι στο κέντρο της Αθήνας,ενώ το άλλο στου διαόλου τη μάνα?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris_eng

Νεοφερμένος

Ο thodoris_eng αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Ότι το ένα είναι στο κέντρο της Αθήνας,ενώ το άλλο στου διαόλου τη μάνα?:confused:

Εχεις δικιο σε αυτο, αλλα-οπως αναφερω και παραπανω- το "περιβαλλον" ειναι πιο ευχαριστο στο ΠαΠει οπως και να το κανεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Βασικά ποιος είναι ο λόγος να σπουδάσει κάποιος πληροφορική στο ΠΑΠΕΙ ή στο ΟΠΑ;
(έχει αλλάξει όνομα κάπου 15 χρονια τώρα, καθαρά πληροφοριακά):rolleyes:

Ένας φιλος σπουδάζει ψηφιακά συστήματα στο Παπει και κανουν τοσα πολλα μαθηματικά, που ξεκίνησε και κάνει ιδιαιτέρα σε λυκειοπαιδα!
απο τα 7 μαθήματα τα 5 μαθηματικά:/:
To ίδιο και η κόρη του νονού μου που σπούδασε πληροφορική στο Παπει.
Ιδιαίτερα κάνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

aggelos147

Νεοφερμένος

Ο aggelos147 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
παιδια και εγω αυτο εχω ακουσει.οτι ειναι ιδια.βεβαια εγω μαλλον θα προτιμησω ΑΣΟΕΕ γιατι μενω Ιλιον και χρειαζομαι μονο ενα λεωφορειο μεχρι την αττικη και απο εκει ειναι μια σταση με τον ηλεκτρικο.αυτο ειναι ενα μπονους συγκριτικα με το ΠΑΠΙ που δεν ξερω ακομα πως πας εκει περα.υπαρχει ομως ενα αλλο θεμα.μου φαινεται ή στην ΑΣΟΕΕ εχει λιγοτερα μαθηματα απ'οτι στο ΠΑΠΙ;;καλο ειναι αυτο τωρα;;;αυτα ειναι της ΑΣΟΕΕ https://www.cs.aueb.gr/el/content/programma-spoydon-ypoxreotika-mathimata και αυτα του ΠΑΠΙ https://www.cs.unipi.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=87&Itemid=149&lang=el ....για πειτε την γνωμη σας!

Βασικά ποιος είναι ο λόγος να σπουδάσει κάποιος πληροφορική στο ΠΑΠΕΙ ή στο ΟΠΑ;
(έχει αλλάξει όνομα κάπου 15 χρονια τώρα, καθαρά πληροφοριακά):rolleyes:

Ένας φιλος σπουδάζει ψηφιακά συστήματα στο Παύει και κανουν τοσα πολλα μαθηματικά, που ξεκίνησε και κάνει ιδιαιτέρα σε λυκειοπαιδα!
απο τα 7 μαθήματα τα 5 μαθηματικά:/:
To ίδιο και η κόρη του νονού μου που σπούδασε πληροφορική στο Παπει.
Ιδιαίτερα κάνει...

ναι ψηφιακα εχει τελειωσει ο καθηγητης που μου εκανε μαθημα.ειναι πολυ δυσκολο τμημα οπως και η πληροφορικη αλλωστε.αλλα το καλο με την πληροφορικη ειναι οτι γραφεσαι και στο οικονομικο επιμελητηριο και μετα μπορεις να κανεις καποιο μεταπτυχιακο πανω στα οικονομικα!κατι που δεν μπορεις να κανεις απο τα ψηφιακα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kelli

Νεοφερμένος

Η kelli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Παιδια εχω προβλημα! Εβγαλα 14,7 και θελω να περασω Φυσιοθεραπεια ή λογοθεραπεια. Ομως το θέμα είναι οτι ειναι λιγο δυσκολο να πίασω Αθηνα, γιατι η βαση για Φυσικοθεραπεια ειναι 16,2. Και επειδη δεν ξερω αν θα εχω τη δυνατοτητα να μενω σε αλλη πολη , λογω οικονομικου, ηθελα να ρωτησω αν ξερετε καποια αλλη σχολη που να μπορω να παω και να με οδηγησει μετα σε φυσικοθεραπεια ή λογοθεραπεια απο μεταπτυχιακό ή κατατακτηριες.. γενικα με οποιο τροπο γινεται. Εχετε ακουσει τιποτα? κι αν ναι ποιες σχολες?

ευχαριστω εκ των προτερων :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia1512

Νεοφερμένος

Η georgia1512 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγω ημουν αναμεσα στα ΜΜΕ και στις Πολιτικες επιστημες εχω τα μορια και για τα δυο..τελικα κατεληξα στις πολιτικες επιστημες και σε μια ιδιωτικη αργοτερα...Ξερει κανεις τιποτα για το τμημα στην Αθηνα αν ειναι ενδιαφερον οργανομενο επαγγελματικες προοπτικες κλπ κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Παιδια εχω προβλημα! Εβγαλα 14,7 και θελω να περασω Φυσιοθεραπεια ή λογοθεραπεια. Ομως το θέμα είναι οτι ειναι λιγο δυσκολο να πίασω Αθηνα, γιατι η βαση για Φυσικοθεραπεια ειναι 16,2. Και επειδη δεν ξερω αν θα εχω τη δυνατοτητα να μενω σε αλλη πολη , λογω οικονομικου, ηθελα να ρωτησω αν ξερετε καποια αλλη σχολη που να μπορω να παω και να με οδηγησει μετα σε φυσικοθεραπεια ή λογοθεραπεια απο μεταπτυχιακό ή κατατακτηριες.. γενικα με οποιο τροπο γινεται. Εχετε ακουσει τιποτα? κι αν ναι ποιες σχολες?

ευχαριστω εκ των προτερων :)

Απο κατατακτηριες μπορεις να μπεις,απο καθε σχολη,ανεξαρτητα πεδιου,σε καθε σχολη,ανεξαρτητα πεδιου παλι.
Απο μεταπτυχιακο,δεν θα αποκτησεις μετα την αδεια ασκησης για φυσικοθεραπεια η λογοθεραπεια(αμα υπαρχει τετοιο μεταπτυχιακο).(Αν κανω λαθος για αυτο διορθωστε,ετσι ηξερα)

Γιατι δεν ξαναδινεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia1512

Νεοφερμένος

Η georgia1512 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδια εχω προβλημα! Εβγαλα 14,7 και θελω να περασω Φυσιοθεραπεια ή λογοθεραπεια. Ομως το θέμα είναι οτι ειναι λιγο δυσκολο να πίασω Αθηνα, γιατι η βαση για Φυσικοθεραπεια ειναι 16,2. Και επειδη δεν ξερω αν θα εχω τη δυνατοτητα να μενω σε αλλη πολη , λογω οικονομικου, ηθελα να ρωτησω αν ξερετε καποια αλλη σχολη που να μπορω να παω και να με οδηγησει μετα σε φυσικοθεραπεια ή λογοθεραπεια απο μεταπτυχιακό ή κατατακτηριες.. γενικα με οποιο τροπο γινεται. Εχετε ακουσει τιποτα? κι αν ναι ποιες σχολες?

ευχαριστω εκ των προτερων :)

Απ τη στιγμη που θες μεταπτυχιακο στη φυσικοθεραπια η γενικα να βρεθεις σ αυτον τον τομεα εγω δεν θ σου προτεινα μετα λογοθεραπεια αλλ εργοθεραπεια..απ οτι εχω καταλαβει ειναι ειδικευμενη ''φυσικοθεραπεια'' για ατομα με κινητικα προοβληματα..μου φαινεται η πιο συγγενης..βεβαια πολεις και βασεις δεν ξερω...ψαχτο παντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Εγω ημουν αναμεσα στα ΜΜΕ και στις Πολιτικες επιστημες εχω τα μορια και για τα δυο..τελικα κατεληξα στις πολιτικες επιστημες και σε μια ιδιωτικη αργοτερα...Ξερει κανεις τιποτα για το τμημα στην Αθηνα αν ειναι ενδιαφερον οργανομενο επαγγελματικες προοπτικες κλπ κλπ...

Το αν είναι ενδιαφέρον είναι εντελώς υποκειμενικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Παιδια εχω προβλημα! Εβγαλα 14,7 και θελω να περασω Φυσιοθεραπεια ή λογοθεραπεια. Ομως το θέμα είναι οτι ειναι λιγο δυσκολο να πίασω Αθηνα, γιατι η βαση για Φυσικοθεραπεια ειναι 16,2. Και επειδη δεν ξερω αν θα εχω τη δυνατοτητα να μενω σε αλλη πολη , λογω οικονομικου, ηθελα να ρωτησω αν ξερετε καποια αλλη σχολη που να μπορω να παω και να με οδηγησει μετα σε φυσικοθεραπεια ή λογοθεραπεια απο μεταπτυχιακό ή κατατακτηριες.. γενικα με οποιο τροπο γινεται. Εχετε ακουσει τιποτα? κι αν ναι ποιες σχολες? ευχαριστω εκ των προτερων :)
Το Τμήμα Φυσικοθεραπείας της ΣΕΥΠ του Τει Λαμίας το έχεις σκεφτεί καθόλου;;;

Γιατί δεν ξαναδινεις?
Γιατί έχει κόστος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝικοςΡ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
μετα απο πολυ ψαξιμο,συζητησεις κτλ..κατεληξα στις εξης δυο επιλογες..
ειτε μηχ.μηχ. ειτε ναυπηγος..
δυσκολη αποφαση...
υπαρχει καποιος που να ηταν σε παρομοια θεση να μου δωσει καποια συμβουλη ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top