manic

Νεοφερμένος

Ο manic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Ρε παιδια θελω μια βοηθεια γιατι εχω μπερδευτει με αυτο που θελω λοιπον μου
αρεσουν οι νεες τεχνολογιες και πιστευω οτι εχω κλισει προς αυτον τον κλαδο
θα μου αρεσε να ασχοληθω ΑΛΛΑ σιχενομαι σε τραγικο επιπεδο τις δουλειες που
δινουν σημασια στην λεπτομερια (πχ προγραμματισμος φετος που εμαθα και τι
ειναι δεν μου αρεσει καθολου γτ ενω ειμαι καλος στο να βρισκω την λυση tου αλγορυθμου
ακομα και σε δυσκολους αλγοριθμους παντα ΜΑ ΠΑΝΤΑ εκανα παιδαριοδη λαθη μιλαμε για βλακειες κυριος στο 2 θεμα)
γνωριζω πως αυτο δεν θα μπορεσω ποτε να το βελτιωσω καθως με ακολουθει απο μικρο στα μαθηματικα,
στις ξενες γλωσσες ΠΑΝΤΟΥ! Μπορει λοιπον καποιος να κανει τον κοπο σας παρακαλω να μου προτηνει
2-3 επαγγελματα (σχολες που πρεπει να παω) ωστε να μην αποτελει αυτο το μειωνεκτιμα μου τοσο προβλημα
Απο αυτα που εχω σκεφτει ειναι μηχανικος η/υ και Πληροφορικής στην πατρα (φοβαμαι ομως μην μπλεξω με προγραμματισμο νταξει με το μηχανολογικο μερος δεν εχω προβλημα) ή το χημικων μηχανικων (δεν εχει ομως καλη επαγγελματικη αποκατασταση)
αλλα ειμαι ανοικτος σε νεες προτασεις ( τα μονα τμηματα που εχω αποριψει εξ αρχης ειναι το μαθηματικο
και το φυσικο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Καταρχάς θα ήθελα να σου πω ότι συμπάσχουμε. :)Κι εγώ ΠΑΝΤΑ έκανα χαζά λάθη. Όμως, αποφάσισα κάποια στιγμή να το σταματήσω και...ορίστε! Το ξεπερασα! Η γνώμη μου έιναι ότι πρέπει να έισαι πολύ προσεκτικός σε όλα τα επαγγάλματα, είτε είσαι Μηχανικός Η/Υ είτε Πολιτικός Μηχανικός. Εγώ θα σου πρότεινα να προσπαθήσεις να διορθώσεις το "πρόβλημα" σου και να ακολουθήσεις αυτό που σου αρέσει. Αν σου αρέσει ο Προγραμματισμός μπορέις να πας Μηχανικός Η/Υ. Αν δε σου αρέσει ο προγραμματισμός τότε πήγαινε Χημικός Μηχανικός-κάπου θα βρεις δουλειά, μην ακούς μόνο τις στατιστικές. Πάντως μην απορρίπτεις σχολές επειδή νομίζεις ότι είσαι απρόσεχτος. όλα διορθώνονται, αρκει να έχεις θέληση
Υ.Γ.: Γιατί απέρριψες Μαθημ.-Φυσικό? Ποτέ δεν ξέρεις, μπορεί τελικά να σου αρέσει
Φιλικά:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
κι εγω παντως πιστευω πως αν σου αρεσει η τεχνολογια, καποια στιγμη η "απροσεξια" σου θα διορθωθει ...με οτι κι αν ασχοληθεις καποια στιγμη θα κριθεις πραγματα στη λεπτομερεια..οποτε μην απορριπτεις τμηματα μονο για αυτο το λογο..οπως πχ το φυσικο που ειναι πολυ καλο τμημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WeskerS

Νεοφερμένος

Ο WeskerS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Και εαν πας αξιωματικων θα ξεμπλεξεις ?Τι νομιζεις ειναι η αξιωματικων και γενικα η επιλογη τετοιων επαγγελματων ?Απλα μια απεμπλοκη απο προβληματισμο ?Πρεπει να σκεφτεις πολυ καλα πριν πας σε Στρατο η ΕΛ.ΑΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manic

Νεοφερμένος

Ο manic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
βασικα ψαχνω για μια σχολη που βασικο αντικειμενο της ειναι κυριος πρακτικα πραγματα και οχι τοσο πολυ σε θεωρια και λεπτομεριες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
κανε το αριστον τεστ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pizza_dora

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η pizza_dora αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Παντως το παραπανω site εχει καποιο καιρο να ανανεωθει...Πατησα για πλακα στη σχολη μου και είδα το παλιο προγραμμα σπουδων που έχει καταργηθει πριν καποια χρόνια.Ο_ο

Manic αυτό που πιστευεις για τα απροσεκτα λαθη μαλλον ψυχολογικό είναι. Ολοι το εχουμε καμια φορα! Εγω παλια φοβομουν οτι στις πανελληνιες σιγουρα θα πατωσω, διοτι θεωρουσα οτι θα εκανα αρκετες τετοιες απροσεξιες. Αλλα οταν σταματησα να το σκεφτομαι και εγινα αρκετα προσεκτικη, το προβλημα λυθηκε! Καποιο λαθακι ολοι μας το κανουμε, αλλα το σημαντικό ειναι να σταματησεις να το σκεφτεσαι.

Ειναι κρίμα να παρατησεις καποια σχολη μονο και μονο απο αυτο τον παραλογο φόβο! Σκεψου τι σου αρεσει πρωτα, και αυτα διορθωνονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VAGGKALL1

Δραστήριο μέλος

Ο VAGGKALL1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 404 μηνύματα.

Evma

Νεοφερμένος

Ο Evma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Το εχω σκεφτει.Μου φαινεται ενταξει η ιδεα του να ειμαι ενστολος αλλα δεν ενθουσιαζομαι κιολλας...οπως και για τα αλλα.απο αυτην την αποψη το λεω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
To μαρκετινγκ και επικοινωνίας ΟΠΑ τι σου λέει;Ρίξε μια ματιά και από εκεί:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
χαχα.... Εγω παρακαλαω να κατεβει 1200 μορια....:D
Αποκλειεται ν ανεβει 600 μορια...

το ελπίζω γιατί με ενδιαφέρει πολύ σαν σχολή και δεν νομίζω να μετανιώσω για την επιλογή μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rodopaki_7

Νεοφερμένος

Η Anastasia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
κοιτα αυτο που 8α σπουδασεις 8α το κανεις ουσιαστικα μια ζωη ενω μπορεις να βρεις πολλα ακομα αγορια .οποτε....
η ορεστιαδα δεν ειναι σιγουρα 8εσσαλονικη αλλα αφου αυτο που 8ελεις ειναι εκει τοτε μπορεις να φροντισεις να περασεις καλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AEK21

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Η αδελφη μου τελειωσε ΕΦ.Π.Ο.Δ. =Εφαρμογές Πληροφορικής στην Οικονομια κ Διοικηση στο Μεσολογγι. Ήταν πολυ ευχαριστημένη κ τωρα δουλευει στην Αγροτική Τραπεζα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Ισως ειναι καλυτερα να πας οπτικης και οπτομετριας αλλα δεν ξερω πως ειναι απο επαγγελματικη αποκατασταση... σαν δουλεια ειναι πολυ πιο ξεκουραστη απ τη νοσηλευτικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
αλλοι λενε οτι ειναι αξιοπιστο αλλοι οτι δν τς βοηθησε στν επιλογη σχολης και τους βγαζει οτι να ναι αποτελεσματα δες εδω vaggkall1 https://www.computeracademy.gr/kendraEfarmogisAriston.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk3523

Νεοφερμένος

Ο δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
φιλε george τα λες πολυ καλα.... καλυτερα να βοηθας εναν συνανθρωπο παρα να ασχολεισαι με εναν υπολογιστη... κ εγω να σου πω την αληθεια ειμαι σε ενα ψιλο δειλλημα αναμεσα σε φυσικοθεραπεια κ πληροφορικη... αλλα οπως κ σενα κ μενα η αδερφη μου τελειωνει φετος φυσικοθεραπεια.... κ οπως κ να χει θα συνεργαζομαστε ακομα κ ελαχιστα.. γι αυτο ιατρικη προτεινω αλλα να ξερεις εχει πολυυυυυ διαβασμα...! κ πιστεψε εκανα προσφατα μια πολυ μικρη επεμβαση κ οντως ειπα ευχαριστω κ αυτο ειναι το σημαντικοτερο π εισπρατεις σαν γιατρος .....!...... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
αφενος δεν μου αρέσει ως σχολή και αφετέρου δεν θα τα βγάλω πέρα με τα μαθήματά της!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
τι ακριβως ειναι η δασολογια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
τι ακριβως ειναι η δασολογια?

ο σκοπός της ίδρυσης και λειτουργίας του τμήματος είναι η καλλιέργεια και προαγωγή της Δασολογικής επιστήμης, και της επιστήμης του περιβάλλοντος με ιδιαίτερη έμφαση, στην κατεύθυνση της διαχείρισης των φυσικών πόρων και την κατάρτιση επιστημόνων ικανών να μελετούν, ερευνούν, κατανοούν και εφαρμόζουν σύγχρονες μεθόδους για την ανάπτυξη, βελτίωση, προστασία και διαχείριση των δασών και δασικών εκτάσεων και του φυσικού περιβάλλοντος.
'Cause we love google!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top