marion1

Νεοφερμένος

Η marion1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Kι εγω έβγαλα 14.400. Ο στοχος μου ήταν τα 10.000 γιατι ήθελα Ισπανική Φιλολογία αλλά σκέφτομαι τώρα μήπως βρω κάποια καλύτερη. Από ό,τι βλέπω δεν υπάρχει. Έχετε να προτείνετε κάτι; Σε οποιαδηποτε πόλη. Αυτά τα τμήματα στην Πάντειο που αναφέρατε; Δε με ενδιαφέρει η επαγγελματική αποκατάσταση, μόνο μια σχολή με ενδιαφέρον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
δημοσια διοικηση απο παντειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
αν είμαι τυχερός ίσως περάσω κοινωνιολογία.. μήπως είναι καλύτερα να επιλέξω κάποια σχολή του 3ου πεδίου που η επαγγελματική αποκατάσταση είναι καλύτερη? στο 3ο πεδίο έβγαλα 13891. έχετε να προτείνετε κάτι?

όποιος άλλος γνωρίζει κάτι ας απαντήσει παρακαλώ πολυ..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kanu

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
καλησπέρα! mariavrdf τα μόρια που έβγαλες ειναι μια χαρά!μην αγχώνεσαι και μην στεναχωριέσαι καθόλου!υπαρχουν πολυ καλές σχολές και σε χαμηλότερες βάσεις! πρέπει να ξεφύγουμε από τη λογική της υψηλής βάσης και της ποιότητας που προσφέρει μια τέτοια σχολή έναντι της ποιότητας που προσφέρει κάποια άλλη μικρότερης βάσης!
πολύ καλή σχολή ειναι το ΔΟΣΑ (Διεθνών Οικονομικών Σχέσεων & Ανάπτυξης) της Κομοτηνής!
mixalisk νομίζω οτι μπορείς να πιάσεις το τμήμα οικονομικών επιστημών Θεσσαλονίκης
καλό απόγευμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
εχω βγαλει 19.598 μορια...τι να επιλεξω?? ιατρικη?οδοντιατρικη?φαρμακευτικη?τη φαρμακευτικη την σκεφτομαι λογω της πιο αμεσης αποκαταστασης....τι προτεινετε?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Μπες εδώ και δες τα μαθήματα που έχει η κάθε σχολή και διάλεξε αυτά που σου αρέσουν!!!!

https://195.251.20.34/studies.asp

Καλή τύχη!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Μαρια πολυ καλη αυτη η σελιδα,μπραβο!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Ευχαριστώ!! Έχει πάρα πολλά μας την έδωσαν στο σχολείο κάτι σύμβουλοι του ΣΕΠ! Ελπίζω να με βοηθήσει και μένα να ξεπεράσω μέσω αυτού το δίλημμα παιδαγωγικό-φιλολογία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ..αν και τα χω μελετησει...κ ακομα δεν μπορω να καταληξω.......:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Δες και το www.greekmeds.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antigoni_18

Νεοφερμένος

Η Antigoni_18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Θα είχα να προτείνω πρώτα σε όσους βλέπουν τις σχολές του 5ου πεδίου να δούνε ποιες μπορούν σίγουρα να πιάσουν και ανάλογα να δουν οδηγούς σπουδών και να ενημερωθούν για αυτές και ανάλογα μετά να επιλέξουν.Θα σας πρότεινα και την Διοίκηση Τεχνολογίας και το Μαρκετινγκ και Διοίκησης Λειτουργιών του Μακεδονίας, είναι ενδιαφέροντα και πάρα πολύ καλά τμήματα και τα 2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gladiator

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Για μένα αξίζει να δεις ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ TEI ΑΘΗΝΑΣ αφού σε ενδιέφερε το 3ο πεδίο καθώς και ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ TEI ΑΘΗΝΑΣ
Αυτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
Για μένα αξίζει να δεις ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ TEI ΑΘΗΝΑΣ αφού σε ενδιέφερε το 3ο πεδίο καθώς και ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ TEI ΑΘΗΝΑΣ
Αυτά...

Είμαι θεωρητική με μάθημα επιλογής τη βιολογία οπότε δεν μπορώ να επιλέξω το TEI ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ. H νοσηλευτική με ενδιαφέρει αλλά δεν γνωρίζω τι ακριβώς παίζει από άποψη επαγγελματικής αποκατάστασης. Επίσης υπάρχει κάποια επιλογή για μεταπτυχιακό στο συγκεκριμένο κλάδο και δυνατότητα ανέλιξης? όποιος άλλος γνωρίζει ή έχει άποψη πάνω στο θέμα ας απαντήσει παρακαλώ πολύ. Ευχαριστώ.

η βαση της νοσηλευτικής στην αθήνα είναι 13277, πιστεύετε πως υπάρχει περίπτωση να ανέβει πάνω από 600 μόρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astathmitos

Δραστήριο μέλος

Ο astathmitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 667 μηνύματα.
3o πεδιο ακομα πιο δυσκολο.....Γιατι δεν κοιτας κανενα καλο τει πχ νοσηλευτικη που εχει αποκατασταση;Αν θες αει οπως σου ειπα καμια παντειο δες αν και τα περισσοτερα δεν εχουν καλη αποκατασταση....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
3o πεδιο ακομα πιο δυσκολο.....Γιατι δεν κοιτας κανενα καλο τει πχ νοσηλευτικη που εχει αποκατασταση;Αν θες αει οπως σου ειπα καμια παντειο δες αν και τα περισσοτερα δεν εχουν καλη αποκατασταση....


μα η νοσηλευτική είναι στο 3ο πεδίο!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Γειά σας παίδες!Έδωσα και εγώ φέτος πανελλήνιες χωρις ωστόσο να έχω από την αρχή της χρονιάς κάποιο συγκεκριμένο στόχο στο μυαλό μου.Ευτυχώς,όλα κύλησαν καλά και με 19682 στο 3ο πεδίο και 19753 στο 2ο/4ο πεδίο περνάω,εκτός απροόπτου,σε όποια σχολή θέλω.Οι σχολές λοιπόν που με ενδιαφέρουν κατα κύριο λόγο είναι 2 πολυτεχνικές(ημμυ και πολιτικοί) αλλά και η ιατρική.Ωστόσο,είμαι πραγματικά πάρα πολύ μπερδεμένος και δεν ξέρω ποια θα είναι η πρώτη επιλογή στο μηχανογραφικό μου...Ας σας περιγράψω λοιπόν την κατάσταση μπας και μπορέσετε να με βοηθήσετε:Γενικά,εγώ είμαι περισσότερο των θετικών επιστημών,με τα μαθηματικά και τη φυσική να είναι με διαφορά τα δύο αγαπημένα μου μαθήματα.Όλη τη χρονιά δηλαδή,προτιμούσα να λύνω ασκήσεις με τις ώρες παρά να κάτσω να διαβάσω μια σελίδα βιολογία(στη χημεία δεν αναφέρομαι καν,το θεωρώ κάπως τυποποιημένο σαν μάθημα).Ωστόσο,προέρχομαι απο περιβάλλον ιατρικό(πατέρας-θείος-θεια γιατρός,μητέρα νοσηλεύτρια και μεγαλύτερη αδερφή φοιτήτρια ιατρικής) και αναμφισβήτητα έχω μια κλίση και προς τα εκεί...Μάλιστα,ενώ τα μαθήματα του πολυτεχνίου μου αρέσουν πολύ περισσότερο σε σχέση με αυτά της ιατρικής(έχω κοιτάξει οδηγούς σπουδών),ωστόσο θεωρώ περισσότερο ενδιαφέρον να βοηθάς το συνάνθρωπο σου(και μάλιστα οσον αφορά ζητήματα ψυχικής υγείας,καθώς αν πάω ιατρική θα επιλέξω μάλλον ψυχιατρική),παρά να ασχολείσαι με έναν υπολογιστή,η με το πως θα κατασκευάσεις κατι...Τα μαθηματικα-φυσική κλπ ωστόσο τα διαβάζω πολύ πιο ευχάριστα από τη βιολογία και τα παρεμφερή...Ζητώ τη βοήθεια σας..Όλες οι γνώμες είναι ευπρόσδεκτες...Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Αμα σ αρεσει κατι, μην κοιτας τα μαθηματα....Τα μαθηματα θα ειναι για 5-6-7 χρονια.
Το επαγγελμα θα ειναι για μια ζωη.
Ωστοσο επειδη παιζει και το ενδεχομενο να εχεις επηρεαστει απο το περιβαλλον σου, το καλυτερο θα ηταν να ψαξεις μεσα σου τι θελεις. Οι σχολες που σκεφτεσαι ειναι εντελως ασχετες. Σκεψου πως θα ηθελες να δεις τον εαυτο σου σε 10-20 χρονια, και θα καταλαβεις τι ειναι αυτο που πραγματικα θελεις.

Εχεις παει στη δουλεια του πατερα σου και της μητερας σου να δεις πως ειναι και αν σου αρεσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

froso a.

Νεοφερμένος

Η froso a. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αρχαία Ολυμπία (Ηλεία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
εγω θα σου προτεινα ενα τει κοινωνικησ εργασιασ στην αθηνα εχει 14.300 το πιανεισ!!!ειναι πολυ ωραιο γινεσαι κοινωνικοσ λειτουργοσ , πασ σε ιδρυματα , σχολεια, φυλακεσ και τετοια ...τωρα ενα δεν σου αρεσει τι να σου πω....πρεπει να πιανεισ και κοινωνιολογια νομιζω στο παντειο αλλα για επαγγελαμτικη αποκατασταση ωσ καθηγητησ δνε νομιζω αλλα με ενα καλο μεταπτυχιακο ολα γινονται!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλέξανδρος31750

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Εμενα παιδια...???Εγω εβγαλα στο 5ο=15967 και στο 4ο=14965!!!εχω και δικαιωμα μεταγραφης!!!!(οικονομικες και σχολεσ πληροφορικης ειναι οι προτιμησεις μου)
Λογικά οικονομικης και περιφερειακης αναπτυξης παντειου η ακομη καλυτερα οικονομικων επιστημων κρητης και να παρεις μετεγγραφη για ασοεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kgkolfis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kgkolfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
εγω θα σου προτεινα ενα τει κοινωνικησ εργασιασ στην αθηνα εχει 14.300 το πιανεισ!!!ειναι πολυ ωραιο γινεσαι κοινωνικοσ λειτουργοσ , πασ σε ιδρυματα , σχολεια, φυλακεσ και τετοια ...τωρα ενα δεν σου αρεσει τι να σου πω....πρεπει να πιανεισ και κοινωνιολογια νομιζω στο παντειο αλλα για επαγγελαμτικη αποκατασταση ωσ καθηγητησ δνε νομιζω αλλα με ενα καλο μεταπτυχιακο ολα γινονται!!!!!

κοινωνιολογία με τις περσινές βάσεις δεν πιάνω για λίγα μόρια... απ'όσο ξέρω το τει κοινωνικής εργασίας είναι πολύ καλή σχολή αλλά από άποψη επαγγελματικής αποκατάστασης τίποτα... προσπαθώ να συνδυάσω κάτι που να μου αρέσει και να έχει και καλή επαγγελματική αποκατάσταση.. anyway, έχω γράψει 14441 και δίνω και αγγλικά.. αν είμαι τυχερός και πέσει λίγο η βάση του τμήματος διεθνών και ευρωπαικών σπουδών στο παπει καλά θα είναι.... αλλιώς με βλέπω για καμια νοσηλευτική που μου αρέσει κιόλας...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top