ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
εσείς τι θα βάζατε στο μηχανογραφικό σας? μαθηματικό ή πολιτικών μηχανικών και γιατί

εγω θα εβαζα πολιτικων μηχανικων και οχι μαθηματικο γιατι θεωρω οτι ειναι πιο ενδιαφερον σαν αντικειμενο με περισσοτερες προοπτικες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
εσείς τι θα βάζατε στο μηχανογραφικό σας? μαθηματικό ή πολιτικών μηχανικών και γιατί
Είναι δύο διαφορετικά αντικείμενα. Επομένως, πρέπει να εξετάσεις τα προγράμματα σπουδών αντίστοιχα, τις προτιμήσεις σου, τις δυνατότητές σου και άλλα συναφή με την επιλογή.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
εσείς τι θα βάζατε στο μηχανογραφικό σας? μαθηματικό ή πολιτικών μηχανικών και γιατί

Από επαγγελματική αποκατάσταση έχουν κι οι δύο σχολές τα μαύρα τους τα χάλια όσον αφορά την εγχώρια αγορά εργασίας. Τα τμήματα πολυτεχνικών σχολών γενικότερα είναι πιο πρακτικά από τα τμήματα θετικών επιστημών λόγω της φύσης του αντικειμένου τους. Δεν υπάρχει άσπρο ή μαύρο. Ότι αρέσει στον καθένα. Γούστα είναι αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Γιατι ρωτατε ακομα μεσα σε αυτο το φορουμ τι να βαλετε? Γιατι δεν κρινετε απο τι σας αρεσει? Δειτε τα προγραμματα σπουδων, τις προοπτικες πιθανως για ενα μεταπτυχιακο, αποφασιστε τι σας αρεσει και δηλωστε το. Κοτζαμ επιστημη το καναμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grotesque

Νεοφερμένος

Ο Grotesque αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Παιδιά μια ερώτηση! Κοίταγα κάποια στοιχεία για το Βιολογικό Αθήνας που με ενδιαφέρει και παρατήρησα ότι ο Μ.Ο. για απόκτηση πτυχίου είναι τα 6,5 χρόνια(μου φαίνεται πολύ ,αφού η σχολή είναι 4 έτη) Ξέρει κανείς για το επίπεδο δυσκολίας ? Αν κάποιος γνωρίζει κάποιο παίδι απο το i school που είναι βιολογικό ( σε όποια πολη) ας μου απαντήσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Παιδιά μια ερώτηση! Κοίταγα κάποια στοιχεία για το Βιολογικό Αθήνας που με ενδιαφέρει και παρατήρησα ότι ο Μ.Ο. για απόκτηση πτυχίου είναι τα 6,5 χρόνια(μου φαίνεται πολύ ,αφού η σχολή είναι 4 έτη) Ξέρει κανείς για το επίπεδο δυσκολίας ? Αν κάποιος γνωρίζει κάποιο παίδι απο το i school που είναι βιολογικό ( σε όποια πολη) ας μου απαντήσει!


Πού βρήκες το Μ.Ο.;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Παιδιά μια ερώτηση! Κοίταγα κάποια στοιχεία για το Βιολογικό Αθήνας που με ενδιαφέρει και παρατήρησα ότι ο Μ.Ο. για απόκτηση πτυχίου είναι τα 6,5 χρόνια(μου φαίνεται πολύ ,αφού η σχολή είναι 4 έτη) Ξέρει κανείς για το επίπεδο δυσκολίας ? Αν κάποιος γνωρίζει κάποιο παίδι απο το i school που είναι βιολογικό ( σε όποια πολη) ας μου απαντήσει!
Εμένα μία γνωστή μου στα 4 χρόνια τελείωσε το βιολογικό της Πάτρας. Αν παρακολουθείς τη σχολή, σε 4, το πολύ 5 χρόνια, θα την τελειώσεις λογικά. Μία προυπόθεση είναι να σου αρέσει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
προς τα εκει κλινω τελικα..μμ!
σιγα,χαλαρα περνας 1η επιλογη
παρεμπιπτοντως,ποιοι θα κανετε μηχανογραφικο για κυπρο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marialicious

Νεοφερμένος

Η Marialicious αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Αγαπητέ Λεωνίδα...την άποψή μου για την Πάτρα τη στηρίζω στο ότι είναι αρκετά καλά οργανωμένο το τμήμα των Πολιτικών Μηχανικών - όσο οργανωμένη μπορεί να είναι μία σχολή στην Ελλάδα- και έχει και μικρότερο μέσο όρο αποφοίτησης....Σίγουρα το ΕΜΠ είναι το ''top'', αλλά ok και η Πάτρα είναι μία καλή επιλογή. Μπες στις σελίδες και των δύο τμημάτων - αν δεν το έχεις ήδη κάνει- και δες τι παίζει πιο αναλυτικά...Πρόγραμμα σπουδών, Μεταπτυχιακά Προγράμματα κλπ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grotesque

Νεοφερμένος

Ο Grotesque αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Λέει στο site της σχολής αξιολόγηση τμήματος . Έχει Μ.Ο. για βαθμούς σε μαθήματα, διπλωματικές, έτη για απόκτηση πτυχίου και πολλά άλλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Παιδια ενα κριτηριο επιλογης(οταν υπαρχει το ιδιο τμημα σε διαφορες πολεις), δεν ειναι και η κατευθυνση που μπορεις να ακολουθησεις(τομεας αλλιως)??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,776 μηνύματα.
Δεν είναι θέμα δυσκολίας, αλλά θέμα φοιτητή. Αν κάτσεις κ διαβάσεις όσο πρέπει, θα τη βγάλεις στα 4. Αν θες να περάσεις 1 light year μετά τις πανελλήνιες, όπως κάνουν οι περισσότεροι, θα πάρεις πτυχίο στα 5 ή παραπάνω. Ο μέσος όρος δε δείχνει κάτι, μη σε απασχολεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitedove

Νεοφερμένος

Ο whitedove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
ρε παιδια να ρωτησω..

με τις συγχωνευσεις τι θα γινει?τελικα το σχεδιο αθηνα θα τεθει σε λειτουργια?ρωταω γιατι θελω να δηλωσω μερικες σχολες αλλα οπως διαβαζα συμφωνα με το σχεδιο αθηνα θα συγχωνευτουν με την αντιστοιχη τους σε αλλη πολη..ξερει κανεις τιποτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex evangelou

Νεοφερμένος

Ο alex evangelou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Ποια ειναι η αποψη σας για το τμημα δημοσιας διοικησης του παντειου? μπορει ενας φοιτητης απο θεωρητικη κατευθυνση να το παρακολουθησει? εχει καλες προοπτικες εργασιας?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
καλα και οι συγχωνευσεις ποτε θα γινουν?τον οκτωμβριο οταν ξεκινανε οι σχολες?δεν εχει ακουστει τιποτα?
Εγω δεν εχω ακουσει κατι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαθητης 1995

Νεοφερμένος

Ο Μαθητης 1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Παιδια πως σας φαινονται οι σχολες πληροφιρικης(αει,πολυτεχνικα και τει);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly .

Νεοφερμένος

Ο fly. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Eίμαι σε δίλημμα να επιλέξω ανάμεσα σε βιολογικό ηρακλείου ή βιολογικο θεσσαλονίκης!Για το τμήμα του Ηρακλειου έχω ακούσει παρα πολυ καλα λόγια...Για τη Θεσσαλονικη δεν ξερω και πολλα.Αν μπορουσε καποιος να μου πει λιγα πραγματα..:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marinaki22

Νεοφερμένος

Η marinaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
με ποια σειρα θα βαζατε στο μηχανογραφικο τις παρακατω σχολες και για ποιο λογο!!!
δημοσιογραφια
Φ-Π-Ψ
ΔΕΣ παντειου
πολιτικες επιστημες ΑΠΘ

Επισήμανση: Τα μηνύματα 2362, 2366 - 2368 προήλθαν απο νήμα με παρόμοιο περιεχόμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Αυτο που λέτε φιλολογία ( κλασσικό ) είναι κατεύθυνση που διαλέγουμε πολύ αργότερα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,411 μηνύματα.
Αυτο που λέτε φιλολογία ( κλασσικό ) είναι κατεύθυνση που διαλέγουμε πολύ αργότερα ;

3o ετος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top