Επιλογή Ομάδας Προσανατολισμού

din@!!

Δραστήριο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Ναι αλλα εσυ είσαι καλός στα μαθηματα που απαιτούνται για την θετική;σου αρέσουν;Αν ναι,γιατί διάλεξες στην αρχή θεωρητικη; Αυτα σου λέω να σκεφτείς λίγο!! Τέλος πάντων δε σε τυρρανάω άλλο έχεις ένα ολόκληρο καλοκαίρι μπροστά σου να αλλάξεις γνώμη καμιά... 10αριά φορες!!:P Και εγώ μια από τα ίδια πέρασα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelkr

Νεοφερμένος

Ο stelkr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Γεια σας παιδια..θελω να κανω κ γω μια ερωτηση κ ελπιζω να με βοηθησετε σχετικα με το τι κατευθυνση να διαλεξω..!!Φετος τελειωνω την α' λυκειου κ ειμαι σχεδον αριστος μαθητης σε ολα τα μαθηματα.Μεχρι προτεινως σκεφτομουν να παω θεωρητικη κατευθυνση γιατι δεν μου αρεσει πολυ η φυσικη.Μετα ομως διαβασα για μια σχολη χημικων μηχανικων(4ο πεδιο) η οποια μου φαινεται ενδιαφερουσα.Ετσι αν παω θεωρητικη κ εστω οτι περναω εκει μετα φοβαμαι πως δν θα τα βγαλω περα λογω ελειψεων στα διδασκομενα μαθηματα της σχολης.(επιπλεον σκεφτηκα πως απο θεωρητικη εχω περιορισμενες επιλογες οσων αφορα τα πεδια)Εχει λοιπον 2-3 μερες που σκεφτομαι να παω θετικη(καθως ειμαι καλος στα μαθηματικα κ μου αρεσει η χημεια)..τι με συμβουλευετε να κανω κ μηπως μπορειται να μου πειτε αν τα μαθηματα της θετικης κατευθυνσης ειναι πολυ δυσκολα στη Β' κ Γ' Λυκειου για να σκεφτω και γω αναλογως.?Ευχαριστω κ ελπιζω να μην σας κουρασα..!!!

ΥΓ:Απο το 1ο πεδιο με ενδιαφερουν λιγες σχολες κ του χρονου σκοπευω να ξεκινησω φροντηστηριο στα μαθηματα της κατευθυνσης που θα διαλεξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Εισαι δηλαδη ετοιμος να πεταξεις ολα αυτα που σκεφτοσουν ολη την χρονια για μια σχολη που σου γυαλισε τις τελευταιες μερες?
Απο αλλες σχολες στην θετικη?
Λες οτι σε ενδιαφερουν καποιες σχολες στην θεωρητικη..Καποιες.Δηλαδη πανω απο μια.
Πανω απο μια που σε ενδιαφερει στην θετικη.
Μηπως πρεπει να το σκεφτεις ετσι?
Εγω δεν ξερω.Απλα πρεπει να το ξεκαθαρισεις μεσα σου.



p.s-->H Φυσικη της Α εμφανιζεται πολυ στην Γ Λυκειου.Ισως να χρειαστει να πρεπει να καλυψεις τα κενα σου το καλοκαιρι σε αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelkr

Νεοφερμένος

Ο stelkr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Για να είμαι πιο συγκεκριμένος οι σχολές του 1ου πεδίου που με ενδιαφέρουν είναι 2. Ενώ από το 3ο και 4ο πεδίο μου αρέσουν σαν σύνολο πιο πολλές σχολές... Από την άλλη πλευρά πολλά πράγματα δεν σχεδίαζα όπως λες και εσύ..και έχει 2-3 μέρες που το σκέφτηκα πιο σοβαρά και για αυτό σκέφτηκα και το να πάω θετική..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
0κ πηγαινε οπου πιστευεις.μαλλον θετικη θες απλα θελεις την δικη μας επιβεβαιωση.

Και εγω για θετικη παω και μετα βλεπουμε........
Τι σχολες σε ενδιαφερουν?

Εμενα προσωπικα φυσικο και καποιες σχολες του πολυτεχνειου(μηχ.μηχανικων,χημικων μηχανικων,ναυπηγων μηχανολογων μηχανικων)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelkr

Νεοφερμένος

Ο stelkr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Με ενδιαφέρουν τα ίδια με σένα(εκτός από το φυσικό) αλλά επίσης κ οικονομικά κ παραϊατρικά..!Στην 3η λες να συνεχίσεις θετική ή να πας τεχνολογική.;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Γεια σας! Μόλις τελείωσα την πρώτη λυκείου και με απασχολεί ιδιαίτερα το θέμα της επιλογής κατεύθυνσης. Αμφιταλαντεύομαι ανάμεσα σε Θεωρητική - Θετική. Είμαι πολύ καλός σε αρχαία, φυσική, άλγεβρα και ίσως αυτό είναι το πρόβλημά μου. Φέτος έκανα εξωσχολικά μαθήματα φυσική και άλγεβρα και γενικότερα πάντα έκλεινα προς τη θετική κατεύθυνση και τα μαθήματά της. Ωστόσο, στην πρώτη κυριολεκτικά αγάπησα τα αρχαία! Και επειδή το όνειρό μου είναι να περάσω στη νομική σκέφτομαι να επιλέξω θεωρητική. Αυτό που με απασχολεί είναι πως οι καθηγητές μου μου λένε πως θα είναι λάθος από μέρος μου να πάω θεωρητική εξαιτίας κυρίως της ικανότητάς μου στη φυσική και στα μαθηματικά, μιας και είμαι πολύ καλός, ιδιαίτερα στην πράξη.

Είμαι γενικότερα μπερδεμένος. Κατά βάθος όμως θέλω θεωρητική, και σαν άνθρωπος πιστεύω πως είμαι πιο κοντά στα μαθήματά της. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,263 μηνύματα.
Και τι ανησυχούν οι καθηγητές αυτοί?Μην πάει χαμένη η ικανότητα σου στη φυσική και στα μαθηματικά?Αυτά είναι αστεία.Αντίστοιχα θα μπορούσαν να σου πουν οι φιλόλογοι ότι δεν πρέπει να επιλέξεις Θετική γιατί είσαι πολύ καλός στα αρχαία.Αν το όνειρο σου είναι η Νομική , να πας Θεωρητική και μην ακούς κανέναν.Σ' αρέσει καμιά σχολή της Θετικής ή απλά σκέφτεσαι να πας επειδή είσαι καλός στα αντίστοιχα μαθήματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
συμφωνω με τον Χαρη...Πηγαινε θεωρητικη και τους αλλους γραφτους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
το σκέφτεσαι ακόμα??? εννοείται θεωρητική...και επειδή είσαι καλός στη φυσική της α λυκείου? τι έγινε? δηλαδή αν έπαιζες καλό ποδοσφαιρό στην αλάνα κάτω από το σπίτι σου θα έπρεπε να πας σε αθλητικό σχολείο?? αφού θες να πας νομική και αισθάνεσαι κοντά στα θεωρητικά μαθήματα γράψε τελείως τον φυσικό τον μαθηματικό και όποιον άλλο σε πρήζει και κάνε αυτό που θες....και εξάλλου η ικανότητα που έχεις στα μαθηματικα και στη φυσική μπορεί να σε βοηθήσει ακόμα και στα αρχαία η στην ιστορία (η αφαιρετική σκέψη των μαθηματικών είναι πάντα ευνοικός παράγοντας) ;):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Από την άλλη,αν παρακολουθήσεις τη θετική μέχρι και τη Γ΄Λυκείου και επιλέγοντας ως μάθημα επιλογής τις Α.Ο.Θ.,θα έχεις να επιλέξεις ανάμεσα στις σχολές όλων των(πλην του 1ου:redface:) πεδίων.Προσφέρει δηλαδή τεράστια ποικιλία:)
Στα λέω αυτά επειδή ακόμα και όταν θα φτάσεις 18,μπορεί να μην έχεις κατασταλάξει-και όσο να'ναι η θεωρητική δε σου προσφέρει και πάρα πολλές εναλλακτικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Γεια σας! Μόλις τελείωσα την πρώτη λυκείου και με απασχολεί ιδιαίτερα το θέμα της επιλογής κατεύθυνσης. Αμφιταλαντεύομαι ανάμεσα σε Θεωρητική - Θετική. Είμαι πολύ καλός σε αρχαία, φυσική, άλγεβρα και ίσως αυτό είναι το πρόβλημά μου. Φέτος έκανα εξωσχολικά μαθήματα φυσική και άλγεβρα και γενικότερα πάντα έκλεινα προς τη θετική κατεύθυνση και τα μαθήματά της. Ωστόσο, στην πρώτη κυριολεκτικά αγάπησα τα αρχαία! Και επειδή το όνειρό μου είναι να περάσω στη νομική σκέφτομαι να επιλέξω θεωρητική. Αυτό που με απασχολεί είναι πως οι καθηγητές μου μου λένε πως θα είναι λάθος από μέρος μου να πάω θεωρητική εξαιτίας κυρίως της ικανότητάς μου στη φυσική και στα μαθηματικά, μιας και είμαι πολύ καλός, ιδιαίτερα στην πράξη.

Είμαι γενικότερα μπερδεμένος. Κατά βάθος όμως θέλω θεωρητική, και σαν άνθρωπος πιστεύω πως είμαι πιο κοντά στα μαθήματά της. :p

Σκέψου καλά τι πας να κάνεις. Η Θεωρητική είναι μανίκι, ειδικά από τη στιγμή που θέλεις μόνο Νομική.
Αρχαία πρέπει να πετάς σε γραμματική, συντακτικό, να έχεις καλό επίπεδο λεξιλογίου και να είσαι ικανός να αποστηθίσεις μεταφράσεις και σχόλια αυτολεξί από τα βιβλία. Λατινικά μεταφράσεις, γραμματική και σύνταξη. Ιστορία νεράκι το, διόλου καλογραμμένο, σχολικό και Κείμενα μία καλή αποστήθιση εκατοντάδων ερμηνευτικών σχολίων που μπορεί και να μην αρέσουν στον διορθωτή. Επίσης είναι άκρως υποκειμενική κατεύθυνση, ο βαθμολογητής βαθμολογεί κατά το δοκούν.
Για Νομική χρειάζεσαι πάνω από 18 για να είσαι σίγουρος ότι είσαι μέσα. Εναλλακτικές το 1ο πεδίο δεν έχει. Αν δεν το έχεις με την παπαγαλία θα μισήσεις τα μαθήματα.
Άρα κάτσε στα αυγά σου και πήγαινε Θετική που τραβάς, ειδικά από τη στιγμή που το ενδιαφέρον για τα Αρχαία προέκυψε εσχάτως και κατά συνέπεια είναι επίπλαστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Σ' αρέσει καμιά σχολή της Θετικής ή απλά σκέφτεσαι να πας επειδή είσαι καλός στα αντίστοιχα μαθήματα?

Ίσως η φαρμακευτική αλλά κυρίως το δεύτερο.


Σκέψου καλά τι πας να κάνεις. Η Θεωρητική είναι μανίκι, ειδικά από τη στιγμή που θέλεις μόνο Νομική.
Αρχαία πρέπει να πετάς σε γραμματική, συντακτικό, να έχεις καλό επίπεδο λεξιλογίου και να είσαι ικανός να αποστηθίσεις μεταφράσεις και σχόλια αυτολεξί από τα βιβλία. Λατινικά μεταφράσεις, γραμματική και σύνταξη. Ιστορία νεράκι το, διόλου καλογραμμένο, σχολικό και Κείμενα μία καλή αποστήθιση εκατοντάδων ερμηνευτικών σχολίων που μπορεί και να μην αρέσουν στον διορθωτή. Επίσης είναι άκρως υποκειμενική κατεύθυνση, ο βαθμολογητής βαθμολογεί κατά το δοκούν.
Για Νομική χρειάζεσαι πάνω από 18 για να είσαι σίγουρος ότι είσαι μέσα. Εναλλακτικές το 1ο πεδίο δεν έχει. Αν δεν το έχεις με την παπαγαλία θα μισήσεις τα μαθήματα.
Άρα κάτσε στα αυγά σου και πήγαινε Θετική που τραβάς, ειδικά από τη στιγμή που το ενδιαφέρον για τα Αρχαία προέκυψε εσχάτως και κατά συνέπεια είναι επίπλαστο.

Μα αυτό είναι το θέμα, αν και καλός σε φυσικομαθηματικές το καλύτερό μου είναι ίσως αποστηθίσεις κλπ.

Γενικότερα η θεωρητική μου ταιριάζει, και όπως φαίνεται εκεί θα καταλήξω. :) (ευχαριστώ για τις απαντήσεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ζαννα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ζαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 134 μηνύματα.
ΘΕΩΡΙΤΙΚΗ οχι επειδη την συμπαθω ή κατι τετοια αλλα γιατι απο το μυνημα σου μου φενετε οτι σου ταιριαζει καλητερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Kαι εγώ θεωριτική σου προτείνω! Νομίζω σου ταιριάζει με βάση αυτά που λες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Σκέψου καλά τι πας να κάνεις. Η Θεωρητική είναι μανίκι, ειδικά από τη στιγμή που θέλεις μόνο Νομική.
Αρχαία πρέπει να πετάς σε γραμματική, συντακτικό, να έχεις καλό επίπεδο λεξιλογίου και να είσαι ικανός να αποστηθίσεις μεταφράσεις και σχόλια αυτολεξί από τα βιβλία. Λατινικά μεταφράσεις, γραμματική και σύνταξη. Ιστορία νεράκι το, διόλου καλογραμμένο, σχολικό και Κείμενα μία καλή αποστήθιση εκατοντάδων ερμηνευτικών σχολίων που μπορεί και να μην αρέσουν στον διορθωτή. Επίσης είναι άκρως υποκειμενική κατεύθυνση, ο βαθμολογητής βαθμολογεί κατά το δοκούν.
Για Νομική χρειάζεσαι πάνω από 18 για να είσαι σίγουρος ότι είσαι μέσα. Εναλλακτικές το 1ο πεδίο δεν έχει. Αν δεν το έχεις με την παπαγαλία θα μισήσεις τα μαθήματα.
Άρα κάτσε στα αυγά σου και πήγαινε Θετική που τραβάς, ειδικά από τη στιγμή που το ενδιαφέρον για τα Αρχαία προέκυψε εσχάτως και κατά συνέπεια είναι επίπλαστο.

Αυτό να το βάλετε καλά στο κεφάλι σας όσοι πάτε ΜΟΝΟ για νομική. Αυτοί που θέλουν μόνο νομική είναι οι πλέον αποφασισμένοι και έτοιμοι να λιώσουν στο διάβασμα γιατί όπως λέει κι ο φίλος μας δεν παίζουν εναλλακτικές. Ή θα μπείς ή δεν θα μπείς και αν παίζουν λεφτά θα σε στείλουν έξω οι δικοί σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος 1995

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος 1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Γειας σας. Τελειωσα την α λυκειου και οπως ειναι φυσικο εχω ερθει αντιμετωπος με ενα τριλλημα που δεν ειναι αλλο απο τη επιλογη της κατευθυνσης. Ενω αρχικα ηθελα θεωρητικη. με μια προχειρη ματια στι σχολες διαπίστωσα πως δεν με ενδιαφερει σχεδον καμμια σχολη του 1ου πεδιου και οτι δεν εχω πολλες επιλογες. Οι αλλες δυο εχουν παρα πολλές επιλογες αλλα στα μαθηματικα και την φυσικη δυσκολευομαι πολυ. τι να κανω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παίρνεις όρκο ότι όλοι οι συμμαθητές σου ξέρουν απλές αριθμητικές πράξεις?
(Έχω συμμαθήτρια που δεν ξέρει να διαβάσει την ώρα στο αναλογικό ρολόι).

:confused: no comment..!

@ Νίκος 1995 : Ποιες σχολές σε ενδιαφέρουν δηλαδή? Πρέπει να σκεφτείς και τα μαθήματα που χρειάζονται στην ίδια τη σχολή... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aris95

Νεοφερμένος

Ο Aris95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Παιδια ξερω οτι το θεμα εχει χιλιοειπωθει αλλα ειμαι σε αδιεξοδο....Ειμαι μπορω να πω αριστος μαθητης και τοσα χρονια ειχα 20ρια και σε θετικα και σε θεωρητικα μαθηματα..Με τα μαθηματικα κλπ ομως δνε ειχα ιδιαιτερη τριβη οσο τα θεωρητικα.Το θεμα μου τωρα ειναι οτι στη θεωρητικη που ελεγα οτι θα διαλεξω οι επιλογες ειναι περιορισμενες για αργοτερα...μονο παιδαγωγικα,νομικη και φιλολογια εχει κυριως.Σκεφτομαι λοιπον να παω θετικη κι εδω θελω τη βοηθεια σας.Φοβαμαι οτι δε θα ανταπεξελθω διοτι στα μαθηματικα δεν ειναι στανταρ πραγματα και μπροστα σε μια παραστασι που σου λενε με βαση λογικη και οσα ξερεις βρες ακρη ,σκεφτομαι οτι θα παγωσω......ειναι εξω απο τα σιγουρα μου και φοβαμαι μη μου βγει σε κακο...Το διλημμα λοιπον ειναι να παω στα σιγουρα και να περασω καπου που δε με τρελαινει η να το διακινδινευσω με σκοπο να περασω καπου καλυτερα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Δεν έχεις κάποιο επάγγελμα στο μυαλό σου; Κάτι που θα ήθελες να ακολουθήσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 11 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top