Επιλογή Ομάδας Προσανατολισμού

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
ξερεις μηπως σε ποιο κεφαλαιο ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
το τελευταιο

γιατι λες επειγοντως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
τα μαθηματικά μου αρέσουν σαν μάθημα απλά μερικές φορές δυσκολεύομαι στο να τα κατανοήσω με την πρώτη ή στο να λύσω κάποιες ασκήσεις...!!στα αρχαία μου αρέσει η μετάφραση και το συντακτικο τα οποία μαθαίνω εύκολα...με δυσκολεύει όμως η γραμματική σε κάποια σημεία γιατί δεν μου είναι εύκολο να θυμάμαι όλες τις καταλήξεις σε ρήματα σε όλους τους χρόνους..!!απο λατινικά δεν ξέρω τιποτα..αλλά για να τα έχουν βάλει στο σχολέιο μόνο στην β' και γ' λυκείου πάει να πει ότι μαθαίνονται μέσα σε αυτά τα 2 χρόνια...εξάλλου τα κείμενα στα λατινικά είναι συγκεκριμένα...τώρα για τη γραμματική έχω ακούσει και εγώ ότι είναι κάπως δυσκολη αλλά οι περισσότεροι γράφουν καλά στα λατινικά από όσο ξέρω..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
Εγω σου προτεινω θετικη διοτι στα αρχαια αργοτερα θα δυσκολευτεις(αγνωστα κειμενα Κλπ)...Αλλα εχεις χρονο ακομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
αποτελεσματική είμαι σε όλα τα μθήματα γιατί διαβάζω...αλλωστε όπως είπα βγάζω 20...το μάθημα τα οποιόα θα έλεγα δυσκολεύομαι λίγω να κατανοήσω με την πρώτη φορά είναι τα μαθηματικά΄και επίσης δυσκολεύομαι στην αποστήθηση καταλήξεων στην κλίση ρημάτων και ουσιαστηκών στα αρχαία!!
το οτι βγαζεις τωρα 20 μην το θεωρησεις δεδομενο οτι θα γραψεις και στις πανελληνιες,οχι επειδη ειναι ανεφικτο,αλλωστε το επιπεδο των πανελληνιων απο το 2007 και μετα ολο και χαμηλωνει,απλα ορισμενες ασκησεις δεν λυνονται μονο με το διαβασμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
εγω βγαζω 20 στο λυκειο και αυτο το καλοκαιρι δεν ηξερα αν θελω θετικη η τεχνολογικη...και στις 2 να πηγαινα πανω απο 19.300 θα εγραφα σιγουρα στην τεχνολογικη ισως πιο ευκολα.οπου και να πας θα γραψεις ,μην ανησυχεις.απλα θα ζητουσα κατι αμα, συνεχιζεις να βγαζεις 20 και στο λυκειο να διαλεξεις τη θετικη.ειναι καλυτερη.για αυτο την επελεξα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
ναι ρε παιδι μου αλλα ποσα κεφαλαια ειναι?
εγω που να ξερω?ποιο ειναι το τελευταιο..
ευχαριστω παντως για το ενδιαφερον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
να σου πω κατι...αφου τα ιδια ακριβως θα κανεις στη γ λυκειου(δηλαδη στη χρονια της β απο τα χριστουγεννα και μετα) γιατι θελεις να μαθεις?
btw νομιζω το 4 ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
δηλαδη αν ανοιξω και παρω μια ματια τωρα ειναι κακο?
τωρα που βαριεμαι...γιατι αλλιως δεν το βλεπω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
δε θα το καταλαβεις..χωρις περηξηγηση..περιμενε να στο παραδωσει πρωτα ο καθηγητης του φροντ. σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
μήπως μπορείς να μου δώσεις και ένα λόγο ο οποίος θα εξηγεί γιατί θεωρείς ότι η θετική είναι πιο καλή??θα με βοηθούσες πολυ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
χμμ μαλιστα...
με συμβουλευεις να καανω κατι επαναληψη για να μην εχω κενα γενικα στην θετικη κατευθυνση στην β?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amalfi

Δραστήριο μέλος

Ο amalfi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 458 μηνύματα.
εγω σε συμβουλευω να το προσπαθησεις μονη σου. Δασκαλος ειναι και το βιβλιο!

μπορεις να καταλαβεις πολλα "μονη" σου

κι αν κολλησεις καπου ρωτας κι εδω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
Αυτα ειναι υποκειμενικα κρητιρια...αλλα στη β λυκειου γινεται καλυτερο μαθημα αποτι στην τεχνολογικη που κσνουν χαβαλε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ για την συμβουλη....
σε τι να εστιασω περισσοτερο στη φυσικη η στα μαθηματικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Και που το στηρίζεις αυτό φίλε μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ για την συμβουλη....
σε τι να εστιασω περισσοτερο στη φυσικη η στα μαθηματικα?

Άλγεβρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
Και που το στηρίζεις αυτό φίλε μου;

Λαθος μου...Ξεχασα να πω οτι αυτη η αποψη επικρατει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δεν πειράζει μιας και κάνουμε κουβέντα θα ήθελα να μου πεις εσύ τη γνώμη σου αν δεν έχεις πρόβλημα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
Σε σχεση με τι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 11 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top