Επαναληπτικές πανελλήνιες εξετάσεις

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
στις επαναληπτικες τα θεματα ειναι πιο ευκολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
στις επαναληπτικες τα θεματα ειναι πιο ευκολα
Καμία σχέση...Στις επαναληπτικές τα θέματα ειναι σαφώς δυσκολότερα των κανονικών..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alkis1983

Νεοφερμένος

Ο alkis1983 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
παιδια ευχαριστω που απαντατε μα δεν με αφορα αν ειναι ευκολα η δυσκολα...εξαλλου μονο αν εχεις διαβασει μπορεις να καταλαβεις τι ειναι ευκολο και τι οχι...αν δεν εχεις διαβασει ολα ειναι δυσκολα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
αν δεν εχεις διαβασει ολα ειναι δυσκολα...

αυτο εννοειται ..παντως εγω εχω κοιταξει ολα τα θεματα σε ολα τα μαθηματα και μου φανηκαν αρκετα πιο ευκολα. και στο φροντ. το ιδιο μου ειπαν..τεσπα εχεις δικιο ειναι off topic αυτη η συζητηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
στις επαναληπτικες τα θεματα ειναι πιο ευκολα
Είναι θέματα από "αρρώστους" για αρρώστους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pazalina

Νεοφερμένος

Η Sandy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κως (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Θελω να ρωτησω οτιδηποτε μπορει να ξερετε για τις Επαναληπτικες Εξετασεις... Ειμαι θεωρητικη κατευθυνση και την Παρασκευη που διναμε Ιστορια μ'επιασε ενας τρομερος πονοκεφαλος με αποτελεσμα να μην γραψω καλα (γυρω στο 10) και το βραδυ μπήκα στο νοσοκομειο με ιωση βαριάς μορφης. Εχασα τα Αρχαια και τα Λατινικα στα οποια εμαθα επεσαν δυσκολα θεματα.

Ξερετε αν τα θεματα που πεφτουν στις επαναληπτικες ειναι ευκολα?
Ποτε γινετε εξεταση?
Πρεπει να δωσω ολα τα μαθηματα η μονο αυτα που εχασα?
Δωστε μου οσες πληροφοριες μπορειτε σας παρακαλω γιατι εχω καταστεναχωρηθει με αυτο το θεμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

heracliulas

Νεοφερμένος

Η heracliulas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Οι επαναληπτικές εξετάσεις ξεκινάνε στο τέλος του Ιούνη. Σε συνεργασία με το σχολείο σου και τη δευτεροβάθμια του νομού σου θα πρέπει να ετοιμάσεις τα απαραίτητα έγγραφα για να συμμμετάσχεις σ' αυτές τις εξετάσεις. Θα πρέπει να προσκομήσεις χαρτί από δημόσιο νοσοκομείο σίγουρα. Τα θέματα των εξετάσεων είναι ελαφρώς πιο δύσκολα από τις κανονικές συνήθως. Δίνεις μόνο όσα μαθήματα έχασες. Καλή επιτυχία και μην απελπίζεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pazalina

Νεοφερμένος

Η Sandy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κως (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ευχαριστω παρα πολυ για την απαντηση σου.. :)
Δεν απελπιζομαι... θα δωσω και του χρονου... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pride

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
τι θεμα επεσε σημερα στην γλωσσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Φίλοι, φίλες μήπως ξέρει κάποιος αν ολοκληρώθηκε η διαδικασία των επαναληπτικών πανελλήνιων εξετάσεων γιατί στο site του υπουργείου δεν έχουν περαστεί τα θέματα των τελευταίων μαθημάτων ημερησίων κκαι εσπερινών;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sourotiri

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου. Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.
Συναδελφε, και εγω την ιδια απορια εχω :) Αν και μαλλον μου φαινεται πιο πιθανο οι κηφηνες στο υπουργειο να βαριουνται να ανεβασουν τα θεματα των ΑΟΘ παρα να μην ολοκληρωθηκαν οι εξετασεις...

Τα θεματα [οσα εδεησαν τελος παντων να ανεβασουν...] ειναι εδω:

https://edu.klimaka.gr/anakoinoseis-...ata-epanalhptikwn-exetasewn-lykeiwn-2010.html

https://edu.klimaka.gr/anakoinoseis-...hptikwn-exetasewn-esperinwn-lykeiwn-2010.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
....βαριουνται να ανεβασουν τα θεματα των ΑΟΘ....
Δεν ξέρω αν ισχύει, αλλά άκουσα ότι δεν υπάρχουν επαναληπτικά ΑΟΘ γιατί δεν υπήρχε κανένας άρρωστος για να δώσει ΑΟΘ. (Με κάθε επιφύλλαξη).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
Τα θέματα του Ημερησίου στις Επαναληπτικές ΑΟΘ:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Τα θέματα του Ημερησίου στις Επαναληπτικές ΑΟΘ:
Αυτά είναι του 2009. Λέμε για του 2010...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν ισχύει, αλλά άκουσα ότι δεν υπάρχουν επαναληπτικά ΑΟΘ γιατί δεν υπήρχε κανένας άρρωστος για να δώσει ΑΟΘ. (Με κάθε επιφύλλαξη).

κι εγώ αυτό υποθέτω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sourotiri

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου. Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.
Aν οντως εχει γινει τετοιο πραγμα, τοτε πραγματικα μενω αφωνος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Aν οντως εχει γινει τετοιο πραγμα, τοτε πραγματικα μενω αφωνος!!!
Και όμως υπάρχουν!!!!!!
https://www.ypepth.gr/themata/them_oik_epil_c_hmer_epan_1006.pdf
Μάλλον είχαν ξεχάσει να τα βάλουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Ξέρουμε πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα των επαναληπτικών;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Empristis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Empristis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Την πεμπτη καλουνται οι διευθυντες των λυκειων να προσελθουν στις εκαστοτε διευθυνσεις για την παραλαβη των βαθμων των επαναληπτικων εξετασεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top