Επαναληπτικές Πανελλήνιες Εξετάσεις 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στη Βιολογία αντικειμενικά ήθελαν περισσότερη σκέψη. Μου άρεσαν πιο πολύ :P
Στη Χημεία, κινήθηκαν στο ίδιο ύφος με το δικό μας διαγώνισμα (1 Ιουνίου). Το Γ1 είναι πολύ ψαρωτικό με την πρώτη ματιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Εχουν ενα διαφορετικο ερωτημα!!! χαχαχα
Παντως ευκολα ηταν,ειχαν πολλες πραξεις αλλα ενταξει, η θεωρια του οικονομικου κυκλωματος ειναι η αγαπημενη μου!
στο κεφάλαιο 3, το να βάλεις άσκηση με παρόμοια ερωτήματα δεν είναι ασυνήθιστο. Το να βάλεις όμως ένα τόσο μεγάλο πίνακα με τόσο δύσκολα νούμερα που να είναι κατά 3/6 ολόιδιος είναι απίστευτο. Δε νομίζω ότι υπάρχει προηγούμενο σε αυτό ή σε άλλο μάθημα.
Οι απαντήσεις είναι στο λινκ
https://economics.blogs.gr/files/2011...�σεις3.pdf
https://economics.blogs.gr/files/2011/07/ΑΟΘ-ΗΜΕΡ-2012-ΕΠΑΝ-λυσεις.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

SiMoS43710

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Στη Βιολογία αντικειμενικά ήθελαν περισσότερη σκέψη. Μου άρεσαν πιο πολύ :P
Στη Χημεία, κινήθηκαν στο ίδιο ύφος με το δικό μας διαγώνισμα (1 Ιουνίου). Το Γ1 είναι πολύ ψαρωτικό με την πρώτη ματιά.
Συμφωνώ, αλλά και πάλι δε τα λες δύσκολα. Μου έκανε εντύπωση που ξαναέβαλαν το πρόγραμμα του ανθρώπινου γονιδιώματος για ανάπτυξη... :Χ

Στη χημεία... ντάξει, πήραν απόφαση να αλλάξουν τα θέματα και καλά έκαναν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Πάρτε και πρόχειρες συνοπτικές λύσεις. (Αν υπάρχει κάποιο αριθμητικό λάθος διορθώστε).
Μπράβο σου ρε Δία πάντως! Έδωσες πολύ καλογραμμένες και οργανωμένες λύσεις!Τα εξηγείς όλα πάντα πολύ ξεκάθαρα.Αν ήσουν καθηγητής θα σε διάλεγα για ιδιαίτερο!Να φανταστώ σπουδάζεις Φυσική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top