Επαναλήψεις για Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ΝΕΦΥ

Νεοφερμένος

Η ΝΕΦΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κεχρόκαμπος (Καβάλα). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Ιδού η απορία !!Φτάσαμε ήδη στα μέσα του Αυγούστου κ εκεί που είχα αποφασίσει να ξεκουραστώ για ανάκτηση δυνάμεων μετά τα θερινά ,άρχισε το άγχος!!Από τη μια οι καθηγητές προτείνουν πλήρη ξεκούραση μεχρι τις 20!!απο την άλλη σκέφτομαι ''θα προλάβω??κ αν αρχίσω από τώρα μήπως κουραστώ γρήγορα??''...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
ξεκούραση :)
ασε μια βδομαδα χωρις να κανεις τιποτα και μετα αν θες για σφαλεια διαβασε λιγο απο κατι :)
αλλά μην το αφησεις και τελειως λασκα. βεβαια προτεινω...
να μην ακους το τι λεμε εμεις, αλλα να σκεφτεις τις επιλογες σου και να τις προσαρμοσεις στις αναγκες σου, τα θελω και τα μπορω σου :) μονο ετσι θα εισαι 100% ικανοποιημενος/η
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Aσε είμαι στο ίδιο δίλημμα! Για την ακρίβεια, ήθελα να έχω ήδη ξεκινήσει αλλά... ΔΕΝ! Πιστεύω, όμως, οτι επειδή έπεται μια αρκετά κουραστική χρονιά, η ξεκούραση επιβάλλεται! 15 Αυγούστου ξεκινάω -- όχι μαλακίες! :mastigio:

EDIT: Βλέπω καλά; Γ' γυμνασίου; Πας καλά; Εγώ μιλάω για Πανελλήνιες! ΑΠΛΑ ΑΡΑΞΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Εγώ είχα ξεκινήσει 25κατι Αυγούστου και σε πολύ, πολύ, πολύ, πολύ χαλαρούς ρυθμούς, απλά ξεφύλλιζα τα βιβλία και έλεγα "α θα μάθω και αυτό και αυτό και αυτό":P
Δεν μπορούσα να διαβάζω άμα δεν έχω κάτι συγκεκριμένο, μόνο όταν είχα φρονιστήριο και είχα ασκήσεις - θεωρία διάβαζα!!
Αυτό για εμένα δούλεψε πάντως!
Αν αισθάνεσαι ξεκούραστη ξεκίνα σιγά σιγά, αν πάλι αισθάνεσαι κουρασμένη μην ακουμπήσεις βιβλίο κάνει τζιζ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
το καλοκαιρι ειναι για να γεμισεις της μπαταριες σου αν διβασεις απο τωρα θα μεινεις απο καυσιμα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Κατσε ξεκουρασου βρε.Μεσα στη χρονια θα τα φτυσεις αμα λιωσεις στο διαβασμα.16 Αυγουστου ξεκιναω μαθηματα εγω,με φουλ 16ωρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

p0p@k!

Νεοφερμένος

Η Πηνελόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Κάτσε ξεκουράσου και την τελευταία εβδομάδα κάνε επανάληψη...Πρέπει να μαζέψεις δυνάμεις για το χειμώνα..Δεν θα έχεις άλλη ευκαιρία για τόση ξεκούραση!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Και τα 2 αλλα με ισορροπια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Εγώ απο 1η Αυγούστου δεν έχω ανοίξει βιβλίο...
από 22 Αυγούστου όμως αρχίζω να γράφω διαγωνίσματα στην ύλη που έβγαλα το καλοκαίρι...σιγά σιγά θέλω δεν θέλω θα πρέπει να ξεκινήσω
μετά την γιορτή μου όμως (15 Αυγουστου) xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρίσταρχος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αρίσταρχος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 271 μηνύματα.
Εγώ παίδες έχω ένα πρόβλημα...
Επρεπε να εχω βγαλει το 1ο κεφαλαιο ιστορια και ειχα βγαλει το μισο μες τον Ιουλιου (και αρχες αυγουστου).
Εγω τι πρεπει να κανω;
Να ξεσκιστω μεχρι να φτασω το επιθυμητο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Εγώ τελείωσα την Τετάρτη, θα κάτσω λίγες μερούλες και μες στις 20 θα ξεκινήσω επανάληψη το προσφυγικό στην ιστορία τα δύο πρώτα μαθήματα που έχουμε κάνει στο αγροτικό και επανάληψη τις μεταφράσεις των αρχαίων έως το 5 που έχουμε φτάσει.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Να ξεκουραστεις, να παρεισ δυναμεις και μετα να κατσεις να διαβασεισ. οι διακοπες επιβαλλονται μιας κ η χρονια π ερχεται ειναι αρκετα κουραστικη...

εγω τελειωσα φροντ στις 27 ιουλιου κ θ ξεκινησω την επαναληψη στισ 17 αυγουστου, εφτιαξα κ προγραμμα για το τι θα διαβαζω την καθε μερα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
και εγω σημερα τελειωνω και ξεκιναω ξανα μετα απο τις 22. να ξεκουραστεις σου προτεινω αυτη την εβδομαδα. γιατι μετα ξεκινανε τα δυσκολα. και ολη αυτη η δυσκολη διαδικασια θα παει σερι μεχρι τα χριστουγεννα, στο διαστημα αυτο εξαλλου βγαινει το μεγαλυτερο κομματι της υλης. μην νομιζεις αν κατσεις να ξεκουραστεις αυτη την εβδομαδα, δεν θα καταλαβεις ποτε θα περασουν οι μερες και θα ερθει η 22η αυγουστου οπου θα ξεκινησεις ξανα. ειναι χαζομαρα να καταρρευσεις στα μεσα της χρονιας. :Ρ

σε καθε περιπτωση, σου ευχομαι καλη τυχη για φετος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loki8

Νεοφερμένος

Ο loki8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Παιδιά η επανάληψη επιβάλετε τον Αύγουστο. Εξηγούμε ομως, ΜΕΤΑ τις 16.

Εδινα φετος Πανελληνιες απο Τεχνολογικη και πιστευω οτι τα must για επαναληψη ειναι Φυσικη και Μαθηματικα ΟΛΑ μεχρι εκει που κανατε(αν εχετε ξεκινησει ηδη 3η Λυκειου απο τη 2α)

Με αυτο τον τροπο θα μπειτε κατευθειαν στο νοημα με το που ξεκινησετε χωρις να ψαχνεστε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες. Εγώ τέλειωσα 15 Ιουλίου και από ούτε κάθομαι ούτε ξεσκίζομαι. Κάνω ακόμα μερικές ώρες, 6 (λατινικά και αρχαία) από τις 15 :P αλλά είναι χαλαρά και χωρίς άγχος. Ξεκινάμε 22/8 πάλι με 15 ώρες και έχω αρχίσει από τώρα να κάνω πάλι επανάληψη ιστορία και μαθηματικά γεν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
παιδια εσεις κανατε φροντ. τον ιουλιο γιατι εγω εχω να ανοιξω βιβλιο απο 10 ιουνιου και αρχιζω με ορεξη αφου ξεκουραστηκα καλα απο 17 αυγ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κόρη Καραβοκύρη

Νεοφερμένος

Η Χιόνι Ericson ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
και εγλω με την σειρά μου προτείνω ξεκούραση...αλλα αν εχείς χρόνο κ δεν ξέρεις τι να κάνεις , ξεφύλλισε λίγο το βιβλίο ;) ....αλλα μην τρελένεσαι κιολας....this is our last month :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
1 βοδαμαδα ξεκουραση και την αλλη λιωσιμο!
ωραια τα λεω δυσκολα θα τα κανω ομως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
1 βοδαμαδα ξεκουραση και την αλλη λιωσιμο!
ωραια τα λεω δυσκολα θα τα κανω ομως :P

Μέτρον άριστον!
Αν λιώσουμε από τώρα, ούτε τα Χριστούγεννα δεν θα βγάλουμε... :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
θα συμφωνησω. εξαλλου μεχρι να ξεκινησουν τα σχολεια, να μπουν στον ρυθμο τους, θα περασει ο σεπτεμβρης:Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top