Επαναλήψεις για Πανελλήνιες 2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
θα συμφωνησω. εξαλλου μεχρι να ξεκινησουν τα σχολεια, να μπουν στον ρυθμο τους, θα περασει ο σεπτεμβρης:Ρ

Ποιο Σεπτέμβρη;; Έτσι όπως έχουν γίνει τα σχολεία (έλλειψη βιβλίων και καθηγητών), καλά Χριστούγεννα... :santa:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Ακόμα καλύτερα. βασικά το μόνο πρόβλημα μου είναι αυτο το περιβόητο αναμορφωμένο βιβλίο της βιολογίας γενικής παιδείας. εγω το παλιό είχα διαβάσει. τα άλλα βιβλία της κατεύθυνσης μου τα έχω, αρα no problem!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
μα καλα τα βιβλια δεν τα εχετε αγορασει απο τωρα για το φροντιστηριο?> :hmm:
οι απεργιες των καθηγητων δεν θα κρατησουν για πολυ γκαις, χανουν χρημα ετσι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
το βιβλίο γενικής παιδείας θα είναι διαφορετικό απο τις άλλες χρονιές(ετσι διαβασα σε καποια site).....τα άλλα φυσικά και τα έχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
παιδια εσεις κανατε φροντ. τον ιουλιο γιατι εγω εχω να ανοιξω βιβλιο απο 10 ιουνιου και αρχιζω με ορεξη αφου ξεκουραστηκα καλα απο 17 αυγ.
Σε ποιο φροντιστήριο πας?Εγώ ενωμένα φροντ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
και εγω στο ιδιο!!:)τι κατευθυνσηεισαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
ποιαα ξεκουραση!!?? ξεσκισμα κανονικοο!!....παει το καλοκαιρι...:cry_x::cry_x::'(:'(:bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
Εγώ παίδες έχω ένα πρόβλημα...
Επρεπε να εχω βγαλει το 1ο κεφαλαιο ιστορια και ειχα βγαλει το μισο μες τον Ιουλιου (και αρχες αυγουστου).
Εγω τι πρεπει να κανω;
Να ξεσκιστω μεχρι να φτασω το επιθυμητο;

μαλλον πρεπει να ξεσκιστεις.....:console:


ον:ξεκουραση φυσικα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Προσωπικά παρομοιάζω τον αγώνα τον πανελλαδικών με ένα αυτοκίνητο formula 1 το οποίο τρέχει τρέχει και ποτέ δε σταματάει. Προσωπικά θεωρώ ότι την περίοδο του Αυγούστου πρέπει να διαβάζεται ένα 20% αλλά σε καμία περίπτωση να σταματήσετε τελείως. Ακόμα και στα πιτ να πάει το αυτοίνητο f1 δε σταματά ποτέ η μηχανή του. Διαβάστε λίγο αλλά σε καμία περίπτωση μη απέχετε τελείως από το διάβασμα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
εγω σημερα τελειωνα...
η καθηγητρια μ λεει να ξεκουραστω μεχρι τελη αυγουστου και απο σεπτεμβριο να ξεκινησω επαναληψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
και εγω στο ιδιο!!:)τι κατευθυνσηεισαι?
Τεχνολογική!Εσύ;Την Τρίτη πάμε για πρόγραμμα ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
εγω θετικη ναι την τριτη 7.30 νομιζω...ελπιζω τωρα πριν αρχισουν τα σχολεια να μην ξεκιναω 8.30:mad: οπως περισυ...στην συνεχεια παντως θα παρω βραδινο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Εγω θα προτεινα να ξεκινησετε μετα τις 20-22 Αυγουστου να αρχισετε να βλεφαριαζετε τα βιβλια και στις 25 να ξαναρχισετε κανονικο διαβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
εγω θετικη ναι την τριτη 7.30 νομιζω...ελπιζω τωρα πριν αρχισουν τα σχολεια να μην ξεκιναω 8.30:mad: οπως περισυ...στην συνεχεια παντως θα παρω βραδινο
Και εγώ βραδινό..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΕΦΥ

Νεοφερμένος

Η ΝΕΦΥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κεχρόκαμπος (Καβάλα). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Γ λυκειου ειμαι! Καποιο λαθος εχει γινει αλλα δε μπαινω στη διαδικασια να τ αλλαξω...

Επικρατούσες απόψεις :1. πέρα από την επανάληψη του καλοκαιριού να γίνουν .2 καλές επαναλήψεις , μια χριστούγεννα κ μια δομάδαπάσχα..2.να γίνεται επνάληψη κάθε σαββατοκύριακο της ύλης π εχει βγει μες στην εβδομάδα.3. να μην παμε 5ήμερη γιατι ειναι ενα 5ήμερο π μπορει να αξιοποιηθεί για γερή επανάληψη...εν ολίγοις ...τί κάνουμε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
αχ ...επαναλήψεις ...πρεπει να τις ξεκινήσω!!!!!!!!!1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Το σίγουρο είναι πως,όποιου είδους επαναλήψεις κι αν επιλέξουμε,με τίποτα δεν πρέπει να θυσιάσουμε την 5αήμερη....ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ όμως..!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
δεν πρόκειται να θυσιάσω την 5ήμερη... εκτός βέβαια και αν άλλες συνθήκες δεν μου επιτρέψουν να πάω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top