Επίδειξη γραπτών των πανελλαδικών

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Aκούγεται νερντίστικο,αφού δεν πρόκειται να αλλάξει ο βαθμός,ποιός ο λόγος να δώσει κάποιος 50-80 € :pfff:
Καλύτερα αν έδινες λεφτά να είχες και τον βαθμολογητή μπροστά σου :P
χαχα εννοείται..50 ευρώ για να δεις ένα γραπτό που δεν πρόκειται να αλλάξει?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Όχι ήθελα να δω μήπως έκανα τελικά εγώ τόσο μεγάλες μ@λακίες και μου κοψαν τις μονάδες... γιατί όταν βγήκα από την αίθουσα και έλεγα στη φιλόλογο μου τι έγραψα, μου είπε 95% το λιγότερο! :P
και πιστεψες δηλαδη οτι αξιζες για 19 εκθεση και θες να δεις απο που σου εκοψαν μοναδες.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theoremgeek

Νεοφερμένος

Η theoremgeek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
και πιστεψες δηλαδη οτι αξιζες για 19 εκθεση και θες να δεις απο που σου εκοψαν μοναδες.....

Why not?! :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.

theoremgeek

Νεοφερμένος

Η theoremgeek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Πόσο έγραψες, τελικά, και δε μπορείς με τίποτα να το πιστέψεις;:hmm:

Μη ξύνεις πληγές... δεν είναι της παρούσης! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Μη ξύνεις πληγές... δεν είναι της παρούσης! :P

Τέλος πάντων, οι Πανελλήνιες πέρασαν, κι εσύ, όπως είπες, πέρασες εκεί που ήθελες.
Δεν υπάρχει λόγος να ασχολείσαι με την έκθεση τώρα σε τέτοιο βαθμό. Άσε που στην τελική τσάμπα θα τα χαλάσεις τα χρήματα, αν το κάνεις. Δε θα αλλάξει κάτι. Επίσης, εμείς οι ίδιοι δε μπορούμε να κρίνουμε αντικειμενικά τα γραπτά μας, ειδικά σε τέτοια μαθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theoremgeek

Νεοφερμένος

Η theoremgeek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Τέλος πάντων, οι Πανελλήνιες πέρασαν, κι εσύ, όπως είπες, πέρασες εκεί που ήθελες.
Δεν υπάρχει λόγος να ασχολείσαι με την έκθεση τώρα σε τέτοιο βαθμό. Άσε που στην τελική τσάμπα θα τα χαλάσεις τα χρήματα, αν το κάνεις. Δε θα αλλάξει κάτι. Επίσης, εμείς οι ίδιοι δε μπορούμε να κρίνουμε αντικειμενικά τα γραπτά μας, ειδικά σε τέτοια μαθήματα.

Δεν θα πήγαινα μόνη μου... οι καθηγητές μου μου είπαν από την πρώτη μέρα να ζητήσω να το δω και θα έρθουν κι αυτοί μαζί! Αλλά μάλλον έχεις δίκιο... Ό,τι έγινε, έγινε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Όχι ήθελα να δω μήπως έκανα τελικά εγώ τόσο μεγάλες μ@λακίες και μου κοψαν τις μονάδες... γιατί όταν βγήκα από την αίθουσα και έλεγα στη φιλόλογο μου τι έγραψα, μου είπε 95% το λιγότερο! :P

Ειπαμε,95 στην εκθεση;Μηπως ηταν υπερβολικο καποιος να ελπιζει σε 95; Ασχετα,αν μπορει να του κατσει.Πανω απο 17 οκ,αλλα πανω απο 19 ειπαμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Ειπαμε,95 στην εκθεση;Μηπως ηταν υπερβολικο καποιος να ελπιζει σε 95; Ασχετα,αν μπορει να του κατσει.Πανω απο 17 οκ,αλλα πανω 19 ειπαμε :P

Και γω θα θελα να μάθω στην έκθεση γιατί μου έβαλε ο πρώτος 92 και ο δεύτερος 85, αλλά αφού δεν τους έχω μπροστά μου για να τους ξεμπροστιάσω, τσάμπα η χαρά. Οπότε. Καλύτερα το 50αρικο να πάει αλλού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
Καλα το καταλαβαινω να πει καποιος ο ενας μου χε 92,μα καλα ο αλλος που κοψε; :P

Αλλα δεν εχω ακουσει πολλους να λενε,ειχα γραψει πανω απο 19 σιγουρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

stathis1214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο stathis1214 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Αν περασες εκει που ηθελες εγω θα ελεγα να διαγραψεις τις πανελληνιες απο το μυαλο σου να μη δωσεις τσαμπα λεφτα κ να χαρεις την επιτυχια σου κ ας σου ειπαν οτι εγραψες 100 κ τλκ πηρες 60 τι εγινε???? Το στοχο τον πετυχες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Αν περασες εκει που ηθελες εγω θα ελεγα να διαγραψεις τις πανελληνιες απο το μυαλο σου να μη δωσεις τσαμπα λεφτα κ να χαρεις την επιτυχια σου κ ας σου ειπαν οτι εγραψες 100 κ τλκ πηρες 60 τι εγινε???? Το στοχο τον πετυχες :)
Για το γαμωτο.Αλλα και παλι, 50 ευρω ειναι 50 ευρω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βρίσκομαι σε δίλημμα... :hmm: Είμαι περίεργη να δω τι έγραψα και οι βαθμολογητές είχαν τέτοιες αποκλίσεις στα μαθηματικά γενικής... :confused:

πώς διάολο γίνεται ο ένας βαθμολογητής να βάζει όλες τις μονάδες και ο άλλος 1-2 στο Β2(είχα γράψει αναλυτικά τους τύπους κλπ)? ή στο Γ3? από πού γίνεται να αφαιρέσεις μονάδες στα ερωτήματα αυτά; (δεν είχα κάνει κανένα αριθμητικό λάθος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Εγω ο αμοιρος που ειχα 10 μοναδες διαφορα αναμεσα στους 2 βαθμολογητες στην ιστορια τι να πω? Ουτε το αποκομμα δε μπηκα στον κοπο να ζητησω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Βρίσκομαι σε δίλημμα... :hmm: Είμαι περίεργη να δω τι έγραψα και οι βαθμολογητές είχαν τέτοιες αποκλίσεις στα μαθηματικά γενικής... :confused:

πώς διάολο γίνεται ο ένας βαθμολογητής να βάζει όλες τις μονάδες και ο άλλος 1-2 στο Β2(είχα γράψει αναλυτικά τους τύπους κλπ)? ή στο Γ3? από πού γίνεται να αφαιρέσεις μονάδες στα ερωτήματα αυτά; (δεν είχα κάνει κανένα αριθμητικό λάθος)
Δεν έχει νόημα, αφου το γραπτό σου θα δείς.:P Νομίζω πως δεν επιτρέπεται να σημειώσουν κάτι πάνω, ένα κοκκινάδι για παράδειγμα για το λάθος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν έχει νόημα, αφου το γραπτό σου θα δείς.:P Νομίζω πως δεν επιτρέπεται να σημειώσουν κάτι πάνω, ένα κοκκινάδι για παράδειγμα για το λάθος:P

Τον κακό τους τον καιρό. :pfff:

Έχω κι άλλα: Στα Μαθηματικά Κατεύθυνσης είχα λύσει το Δ4 με έναν εντελώς πρωτότυπο τρόπο. Ο Β βαθμολογητής μου έδωσες όλες τις μονάδες (4). Ο Α βαθμολογητής από την άλλη, στην αρχή είχε κόψει όλες τις μονάδες. Μετά όμως, με ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΤΙΛΟ, τη βαθμολογία 00 μετέτρεψε σε 02 και με τον ίδιο αυτό στυλό συμπλήρωσε τη λέξη "δύο" στο ενενήντα. :confused:
Και στη βιολογία Κατεύθυνσης, ενώ σε ένα ερώτημα ο βαθμολογητής είχε βάλει 05, μετά, και πάλι με άλλο στυλό, πάτησε από πάνω και έγραψε 04. :hmm:
Τι γίνεται εδώ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Τον κακό τους τον καιρό. :pfff:

Έχω κι άλλα: Στα Μαθηματικά Κατεύθυνσης είχα λύσει το Δ4 με έναν εντελώς πρωτότυπο τρόπο. Ο Β βαθμολογητής μου έδωσες όλες τις μονάδες (4). Ο Α βαθμολογητής από την άλλη, στην αρχή είχε κόψει όλες τις μονάδες. Μετά όμως, με ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΣΤΙΛΟ, τη βαθμολογία 00 μετέτρεψε σε 02 και με τον ίδιο αυτό στυλό συμπλήρωσε τη λέξη "δύο" στο ενενήντα. :confused:
Και στη βιολογία Κατεύθυνσης, ενώ σε ένα ερώτημα ο βαθμολογητής είχε βάλει 05, μετά, και πάλι με άλλο στυλό, πάτησε από πάνω και έγραψε 04. :hmm:
Τι γίνεται εδώ;
Εγώ δεν είδα τα αποκόμματα για να μην τραβάω τα μαλλιά μου με τις αποκλίσεις.:P Καταλαβαίνω πως νιώθεις, δυστυχώς δεν αλλάζει τίποτα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top