Επίδειξη γραπτών των πανελλαδικών

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Απο το alfavita.gr:
Επίδειξη γραπτών

Φέτος, για πρώτη χρονιά οι υποψήφιοι έχουν, ως γνωστόν, τη δυνατότητα να δουν τα γραπτά τους. Όσοι το επιθυμούν, πρέπει να υποβάλουν εντός του Σεπτεμβρίου στις κατά τόπους Διευθύνσεις ή Γραφεία δευτεροβάθμιας ή επαγγελματικής εκπαίδευσης σχετική αίτηση, αναφέροντας τα μαθήματα για τα οποία ενδιαφέρονται να ενημερωθούν. Η διαδικασία, ο χρόνος και ο τρόπος επίδειξης των γραπτών δοκιμίων θα καθοριστούν με υπουργική απόφαση, η οποία θα εκδοθεί εντός των ημερών.
Εσεις θα θελατε να δειτε τα γραπτα σας και αν ναι σε ποια μαθηματα; Εγω θα ηθελα να δω την Εκθεση και τα Μαθηματικα κατευθυνσης (να μαθω απο που εχασα το 100 :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ναι κ εγω θα ηθελα να δω τα γραπτα μου. Σιγουρα θα ηθελα να δω αυτη τη ριμαδα Βιολογια γενικης (που ειναι παρ'ολα αυτα το αγαπημενο μου μαθημα) που περιμενα το λιγοτερο 19 κ μου ηρθε ενα αστροπελακι 16,7:stars:....ντρεπομαι κ μονο που το λεω. Ισως κ Εκθεση γιατι περιμενα λιγο παραπανω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Μόνο έκθεση θα ψηνόμουν να δω, έτσι από περιέργεια για το πώς βαθμολόγησαν και που έχασα πόντους. Άντε και καμιά Βιολογία Γενικής γιατί έχασα αρκετά μόρια.

Δε νομίζω όμως να μπω στη διαδικασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Θελω να τα δω σχεδον ολα, αλλα μεχρι το Σεπτεμβριο που θα υποβαλουμε την αιτηση θα το εχω ξεχασει:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Εγώ στάνταρ θέλω να δω Έκθεση. Έχω πάθει σχεδόν εμμονή με το 15,2 που έγραψα :P... 1 μονάδα παραπάνω ήθελα, πολλά ζητάω; Έτσι που τα υπολογίζω πρέπει να μου έβαλαν κάνα 15/25 περίληψη και κάνα 25/40 έκθεση... δεν γίνεται αλλιώς. Ασκήσεις 1-2 μόρια μαξ να έχασα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Αν μπορουμε να δουμε πώς μας τα διορθωσαν, τοτε θελω. Αλλιως τι να τα δω; Ξερω τι εγραψα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Αν μπορουμε να δουμε πώς μας τα διορθωσαν, τοτε θελω. Αλλιως τι να τα δω; Ξερω τι εγραψα...
Ε λογικα θα βλεπεις ρε συ. Κι εγω ξερω τι εγραψα (ακομα απ' εξω τα θυμαμαι :P), αλλα σ' αυτα τα ρημαδομαθηματικα της κατευθυνσης ακομα απορω που βρηκαν ψεγαδι και κοψανε. Ετσι για το πεισμα μου ρε γαμωτο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Εγώ μονο αν δεν περάσω στην πρώτη μου επιλογή θα θέλω να τα δω... :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Οχι, εγω τα Μαθηματικα θελω να τα δω ανεξαρτητως σχολης. Απο πεισμα και μονο. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Γιατι να τα δω...?Αφου ξερω τι εχω γραψει...!!!Ακομα και σημερα να με βαλεις μπορω να σου γραψω τα ιδια....!!!Ακομα θυμαμαι...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Τώρα όχι!!! Μου φτάνει να ξέρω τα μόρια! Τι να κάνω τα γραπτά μου?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Ίσως να ήθελα να δω της έκθεσης αλλά δεν με νοιάζει τόσο πολύ. Η γραφειοκρατία, βλέπεις... Εξάλλου, είμαι ευχαριστημένος με τα μόρια μου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rotundjere

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμπάκα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Θα ηθελα μονο να δω τα Μαθηματικα Κατ. γιατι απο το 17 που περιμενα ηρθε ενα 14 (και εχω μεγαλη απορια πως γινεται οι 2 πρωτοι βαθμολογητες να ειχαν 17μορια διαφορα!?!?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragonver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragonver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Θέλω να δω ΑΟΔΕ, έκθεση φυσική και ΑΕΠΠ, απο περιέργεια για το πώς βαθμολογούν πιο πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parapan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parapan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
ο φιλόλογος του σχολείου μου ήταν διορθωτής φέτος και οι οδηγίες ήταν οι διορθωτές να μην σημειώνουν τις διορθώσεις πάνω στο γραπτό. άρα να πάω να το δω γιατί, για να θυμηθώ πώς ήταν όταν το έδωσα; :P ευτυχώς οι διορθωτές δεν είχαν μεγάλες αποκλίσεις σε μένα 4-5 μόρια max
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sapienzia

Νεοφερμένος

Η Sapienzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
φυσικα και θελω να τα δω!! Αν οχι ολα, τοτε βιολογια και εκθεση σιγουρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efim18

Νεοφερμένος

Η efim18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
ENNOEITAI!
θελω να δω γιατι πηρα 15,6 στην εκθεση και αλλα τουβλα 19!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
ENNOEITAI!
θελω να δω γιατι πηρα 15,6 στην εκθεση και αλλα τουβλα 19!

Φαίνεται ότι τα τούβλα γράψαν καλύτερα από σένα...μπαχαχα :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Inferno29278

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Inferno29278 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Εγώ θα ήθελα να δω τα μαθηματικά κατεύθυνσης, τη φυσική κατεύθυνσης και την ΑΕΕΠ...
τα μισά γραπτά δηλαδή. Και πάλι όμως η διαφορά είναι σε λίγα μόρια, οπότε δεν ξέρω αν αξίζει τον κόπο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Iκανούς τους έχω να θέλει να πληρώσεις για να τα δεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top