Εξεταστική

Schlimazel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Schlimazel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
ε εντάξει και να περάσεις κάτι με 5 δεν είναι πολύ καλύτερο από το να μη το περάσεις? :/ χαχαχ πάντως εγώ μονίμως αυτό σκέφτομαι, πώς φαίνομαι στους άλλους όταν κάνω βλακεία...
οχι δεν μπορώ αληθεια, το να μην το περασεις ομως διορθώνεται, ειναι κριμα να εχεις καταβαλει προσπαθεια και να μην ανταμείβεται
και δεν μιλαω ουτε σε συνεχη βαση, ουτε σε περιπτωση που θα αδικηθώ π.χ
δεν ειναι ολα δικαια , τι να κανουμε, αλλα απογοητευομαι στην ιδεα οτι θα μπορουσε να ειχε παει καλυτερα, για αυτο οταν εχω προετοιμαστεί μετρια βαζω ρητρες, για να μην γεμισω 5αρια :'(


Εριφύλη, δεν υπαρχει κανω λαθος. λεγεται «απλά διαφέρω», χαχαχαχα
:D
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.
Βγήκαν δύο μαθήματα μου, παιδιά το ένα το πέρασα με ατόφιο δεκαράκι ♥️♥️♥️ το άλλο δυστυχώς με 5:( αλλά εντάξει σημασία έχει ότι το πέρασα. Περίμενα πολύ παραπάνω σε αυτό το μάθημα γιατί έκανα και πολλές εργασίες, μου χάλασε όλον τον βαθμό
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Βγήκαν δύο μαθήματα μου, παιδιά το ένα το πέρασα με ατόφιο δεκαράκι ♥️♥️♥️ το άλλο δυστυχώς με 5:( αλλά εντάξει σημασία έχει ότι το πέρασα. Περίμενα πολύ παραπάνω σε αυτό το μάθημα γιατί έκανα και πολλές εργασίες, μου χάλασε όλον τον βαθμό
μια χαρα εισαι , εχεις και μεσο ορο 7,5.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.
μια χαρα εισαι , εχεις και μεσο ορο 7,5.
Εγώ μέχρι στιγμής έχω ένα δεκαρι και τρία πεντάρια:( περιμένω άλλα τρία μαθήματα (εκ των οποίων στο ένα σίγουρα κόπηκα) και ένα άλλο που δεν έδωσα λόγω κορονοϊού... Γενικά τα θαλάσσωσα σε αυτό το εξάμηνο! Ελπίζω να διορθωθεί ο βαθμός, δεν ξέρω και πως υπολογίζεται για το πτυχίο
 

Schlimazel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Schlimazel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Εγώ μέχρι στιγμής έχω ένα δεκαρι και τρία πεντάρια:( περιμένω άλλα τρία μαθήματα (εκ των οποίων στο ένα σίγουρα κόπηκα) και ένα άλλο που δεν έδωσα λόγω κορονοϊού... Γενικά τα θαλάσσωσα σε αυτό το εξάμηνο! Ελπίζω να διορθωθεί ο βαθμός, δεν ξέρω και πως υπολογίζεται για το πτυχίο
τι εξάμηνο εισαι;
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.

Schlimazel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Schlimazel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
αω βρε, μην σε τρελαίνει ο γενικός μεσος όρος απο τώρα. Θα αλλάξει πολλές φορές και πολύ μέχρι να παρεις πτυχίο. Εσυ απλά φρόντισε τον μ.ο του εξαμήνου σου, καθε φορά, αλλα μην νομίζεις πως θα γίνει και κάτι κακό αν ένα εξάμηνο είναι πιο κάτω απο κάποιο προηγούμενο.
Πάντως και εγώ 3 περιμένω ακόμη, αργουν παρα πολυ, ουφ
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.
αω βρε, μην σε τρελαίνει ο γενικός μεσος όρος απο τώρα. Θα αλλάξει πολλές φορές και πολύ μέχρι να παρεις πτυχίο. Εσυ απλά φρόντισε τον μ.ο του εξαμήνου σου, καθε φορά, αλλα μην νομίζεις πως θα γίνει και κάτι κακό αν ένα εξάμηνο είναι πιο κάτω απο κάποιο προηγούμενο.
Πάντως και εγώ 3 περιμένω ακόμη, αργουν παρα πολυ, ουφ
Το μόνο που με παρηγορεί είναι ότι στο ένα που πήρα 5 κόπηκαν σχεδόν όλοι και όσοι δεν κοπηκαμε το περάσαμε με 5 χαχαχ... Ήταν ένα σύγγραμα 1200 σελίδων και μας άφησαν μόνο ένα σαββατοκύριακο:/
 

Schlimazel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Schlimazel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Το μόνο που με παρηγορεί είναι ότι στο ένα που πήρα 5 κόπηκαν σχεδόν όλοι και όσοι δεν κοπηκαμε το περάσαμε με 5 χαχαχ... Ήταν ένα σύγγραμα 1200 σελίδων και μας άφησαν μόνο ένα σαββατοκύριακο:/
δεν θυμάμαι και την σχολή σου καθόλου, παντως αν χρειαστείς καποια βοήθεια μπορείς να μου στειλεις (κι εγω ειμαι σε θεωρητική σχολή)
Επίσης, δεν πειράζει για ένα μάθημα, φαντάζομαι ξερεις πως τα πηγαίνεις καθε φορά και τι πιθανότητες έχεις για το κάθε τι, άρα είσαι και λίγο προετοιμασμένη.
Ελπίζουμε στο επόμενο να μην σας ξανα τύχει τέτοιο θέμα , γιατί όντως αν είχα και εγώ ενα ΣΚ για ένα μάθημα, να σου πω την αλήθεια θα το άφηνα για Σεπτέμβρη.
Μπορείς να επιλέγεις ποια δίνεις, απλά να είναι πάνω από το 50% καλύτερα του κάθε εξαμήνου σου, για να μην μαζέψεις πολλά
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top