Εξεταστική

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.

Leukosrinokeros

Νεοφερμένος

Η Leukosrinokeros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Θα γινουν δια ζωσης οι εξετασεις; Ποτε πιστευετε θα ανοιξουν οι πανεπιστημια;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,387 μηνύματα.
Θα γινουν δια ζωσης οι εξετασεις; Ποτε πιστευετε θα ανοιξουν οι πανεπιστημια;
Δεν νομιζω να ανοιξουν , και οι εξετασεις απο αποσταση.
10 μαιου ανοιγουν τα μικρα και 4 ιουνιου ληγει το εξαμηνο μας, οποτε ποτε να ανοιξουν?
 

asdfqwerty

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο asdfqwerty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.
Δεν νομιζω να ανοιξουν , και οι εξετασεις απο αποσταση.
10 μαιου ανοιγουν τα μικρα και 4 ιουνιου ληγει το εξαμηνο μας, οποτε ποτε να ανοιξουν?
ειναι αναλογα τι θα αποφασισει το πανεπιστημιο, σε εμας περυσι απ' οσο ξερω εγιναν δια ζωσης εξετασεις με εξαιρεση για τα ατομα που ηταν σε ευπαθεις ομαδες που εδωσαν εξ αποστασεως
 

iminspain

Δραστήριο μέλος

Ο iminspain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Δεν νομιζω να ανοιξουν , και οι εξετασεις απο αποσταση.
10 μαιου ανοιγουν τα μικρα και 4 ιουνιου ληγει το εξαμηνο μας, οποτε ποτε να ανοιξουν?
Σε άρθρο στην καθημερινή πάντως λέει πως είναι σίγουρο πως θα γίνει δια ζώσης εξεταστική και αν όντως ισχύει εγώ λογικά δεν θα πάω να δώσω κανένα μάθημα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επίσης είναι άδικο με μια απαίσια εξ αποστάσεως εκπαίδευση να δώσουμε δια ζώσης, ειδικά για όσους έχουν ξενοικιασει/δεν νοίκιασαν ποτέ στον τόπο σπουδών τους
 

aggelosst9

Νεοφερμένος

Ο aggelosst9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικής Επιστήμης Ο.Π.Α. (Αθήνα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Τι διά ζώσης ρε παιδιά, τρώμε στη μάπα εξάμηνο εξ'αποστάσεως με ελπίδα για ευκολότερα θέματα και τώρα λένε θα πάμε διά ζώσης; Μονα-ζυγα δικά τους εκεί στο υπουργείο :P
 

iminspain

Δραστήριο μέλος

Ο iminspain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Λογικά από Σεπτεμβριο πιστεύω πως θα είναι δια ζώσης
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,387 μηνύματα.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,653 μηνύματα.

Leukosrinokeros

Νεοφερμένος

Η Leukosrinokeros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Δεν νομιζω να ανοιξουν , και οι εξετασεις απο αποσταση.
10 μαιου ανοιγουν τα μικρα και 4 ιουνιου ληγει το εξαμηνο μας, οποτε ποτε να ανοιξουν?
Εμενα η εξεταστικη ειναι 14 ιουνιου εως 17 ιουλιου για αυτο . Παντως κι εγω δε πιστευω να ανοιξουν κι απλα διαδιδοντα φημολογιες
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Σε άρθρο στην καθημερινή πάντως λέει πως είναι σίγουρο πως θα γίνει δια ζώσης εξεταστική και αν όντως ισχύει εγώ λογικά δεν θα πάω να δώσω κανένα μάθημα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επίσης είναι άδικο με μια απαίσια εξ αποστάσεως εκπαίδευση να δώσουμε δια ζώσης, ειδικά για όσους έχουν ξενοικιασει/δεν νοίκιασαν ποτέ στον τόπο σπουδών τους
Κι εγω ειδα αυτο το συγκεκριμενο αρθρο κι ανησυχα αλλα δεν εχει βγει κατι επισημα θαρρω
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οχι φυσικά, πως να γίνουν δια ζώσης; Που θα μένουμε για 3 εβδομάδες; Θα ψαχνομαστε παλι για σπίτια;
θα πατε στα ξενοδοχεια, θα μοιραστειτε με φιλες τα δωματια και καλο Σεπτεμβριο
 

Paragontas7000

Διάσημο μέλος

Ο Paragontas7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,400 μηνύματα.
Απο σεπτεμβριο με το καλο και καλοκαιρακι ξεκινημα για ψαξιμο σπιτιου :D
 

Ria99

Νεοφερμένος

Η Ria99 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 116 μηνύματα.
τελευταια εξεταστικη(ευχομαι) και ξεκινησα σιγα σιγα διαβασμα. :book:
ειναι κανεις εδω για συμπαρασταση; φυσικα βιβλια ουτε για δειγμα, αναμενω και αυτα αλλα εχουμε αρκετο υλικο και σκαναρισμενο ευτυχως.
 

Cortes

Νεοφερμένος

Η Cortes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
τελευταια εξεταστικη(ευχομαι) και ξεκινησα σιγα σιγα διαβασμα. :book:
ειναι κανεις εδω για συμπαρασταση; φυσικα βιβλια ουτε για δειγμα, αναμενω και αυτα αλλα εχουμε αρκετο υλικο και σκαναρισμενο ευτυχως.
Καλη επιτυχια και συντομα με πτυχίο σου ευχχομαι:D
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,871 μηνύματα.
Παιδιά βγήκε εσάς το πρόγραμμα εξεταστικής σας;
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,971 μηνύματα.
Ηλεκτρολόγων Ηλεκτρονικών Μηχανικών

Τέλη Ιουνίου ξεκινάμε...β'εξάμηνο είμαι...γενικά από εργαστήρια κομπλέ, οι θεωρίες είναι ζόρικες πολύ! Ειδικά φέτος που είναι και οι συνθήκες έτσι με τα εξ'αποστάσεως...
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,871 μηνύματα.
εμένα βγήκε οτι αρχίζω 14/6 και τελειώνω 2/7.Θεός φυλάξοι.
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.
Παιδιά βγήκε εσάς το πρόγραμμα εξεταστικής σας;
εμένα βγήκε οτι αρχίζω 14/6 και τελειώνω 2/7.Θεός φυλάξοι.
εγώ δυστυχώς πιο αργά ξεκινάει η εξεταστική της σχολής μου 27 Ιουνίου και τελειώνει στις 17 Ιουλίου:'(
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,871 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top