Εξεταστική

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Μάλλον 4/5 (αν και το 5ο παίζει οριακά να είναι περασμένο) και μένουν 4-5 για Σεπτέμβρη, πτυχιακή όλο το καλοκαίρι και πτυχίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Μετα απο καιρο, 5/5 <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Εγώ πάλι τελειώνω 14/7 με σύνθεση ποινικού. Κλασικά σπάμε κάθε ρεκόρ αργοπορίας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Εγώ πάλι τελειώνω 14/7 με σύνθεση ποινικού. Κλασικά σπάμε κάθε ρεκόρ αργοπορίας. :P


Όντως σπάτε κάθε ρεκόρ! Καλά γιατί σας άφησαν τελευταία τη σύνθεση?
Α τώρα που το σκέφτομαι τι κάνετε εσείς στην Σύνθεση Ποινικού, έχετε ένα θέμα Ποινική ένα θέμα Ποινικό ή ένα κοινό?

Εγώ τελείωσα χθες και δε μπορώ να το συνειδητοποιήσω... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Όντως σπάτε κάθε ρεκόρ! Καλά γιατί σας άφησαν τελευταία τη σύνθεση?
Α τώρα που το σκέφτομαι τι κάνετε εσείς στην Σύνθεση Ποινικού, έχετε ένα θέμα Ποινική ένα θέμα Ποινικό ή ένα κοινό?

Εγώ τελείωσα χθες και δε μπορώ να το συνειδητοποιήσω... :P
Έλα ντε. Το δικό μου κλιμάκιο έχει ένα ενιαίο πρακτικό με ερωτήσεις ουσιαστικού μέρους και δικονομίας, ενώ στο άλλο έχει 2 θέματα, ένα για κάθε σκέλος. Εσάς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Έλα ντε. Το δικό μου κλιμάκιο έχει ένα ενιαίο πρακτικό με ερωτήσεις ουσιαστικού μέρους και δικονομίας, ενώ στο άλλο έχει 2 θέματα, ένα για κάθε σκέλος. Εσάς;

Σε εμάς όλα τα τμήματα έχουν δύο διακριτά θέματα : το ένα είναι του καθηγητή που διδάσκει Ποινική και το άλλο του καθηγητή που διδάσκει Ποινικό.

Να πω ότι είναι το μόνο μάθημα της σχολής μας που μπορείς να γράψεις με σημειώσεις/βιβλία κλπ ανοιχτά και το ποσοστό αποτυχίας είναι τεράστιο :P

Α, επίσης σε εσάς επιτρέπεται να κόψετε μάθημα που περάσατε για το δώσετε ξανά σε επόμενη εξεταστική?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Εξαρτάται αποκλειστικά από τον καθηγητή. Νομίζω ότι στις περισσότερες περιπτώσεις δεν γίνεται δεκτό να κόψεις μάθημα με το επιχείρημα ότι υπάρχουν οι αναβαθμολογήσεις (έως 6 συνολικά επιτρέπονται).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Τελείωσα εχτές λογικά έχω κάνει 3/5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Εξαρτάται αποκλειστικά από τον καθηγητή. Νομίζω ότι στις περισσότερες περιπτώσεις δεν γίνεται δεκτό να κόψεις μάθημα με το επιχείρημα ότι υπάρχουν οι αναβαθμολογήσεις (έως 6 συνολικά επιτρέπονται).

αναβαθμολογήσεις??

Δηλαδή εξετάζεται ξανά το ίδιο γραπτό?
Δεν έχουμε εμείς κάτι αντίστοιχο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
αναβαθμολογήσεις??

Δηλαδή εξετάζεται ξανά το ίδιο γραπτό?
Δεν έχουμε εμείς κάτι αντίστοιχο...
Όχι, δίνεις το μάθημα σε άλλη εξεταστική, αν θες να βελτιώσεις το βαθμό σου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Τελευταίο μάθημα αύριο και ήδη φαντάζομαι τους ύπνους που θα ρίξω το σάββατο, ενώ το σώμα μου έχει γίνει "εργαστήριο" για να καταλάβω τις ανεπιθύμητες της καφεΐνης. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Όχι, δίνεις το μάθημα σε άλλη εξεταστική, αν θες να βελτιώσεις το βαθμό σου. :)

Αχ μακάρι να το είχαμε κι εμείς...κουβαλάω ένα χαζό 5ανταρι από τα πρώτα χρόνια που θέλω να ξεφορτωθώ αλλά ως τώρα δε τα κατάφερα..

Τελευταίο μάθημα αύριο και ήδη φαντάζομαι τους ύπνους που θα ρίξω το σάββατο, ενώ το σώμα μου έχει γίνει "εργαστήριο" για να καταλάβω τις ανεπιθύμητες της καφεΐνης. :hehe:

Κουράγιοοο...μία μέρα έχει μείνει και μετά θα κοιμάσαι όσο θες!

Μικροβιολογία ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Κουράγιοοο...μία μέρα έχει μείνει και μετά θα κοιμάσαι όσο θες!

Μικροβιολογία ε?

Όχι, Φαρμακολογία Ι! Μικροβιολογία έδωσα και έφυγε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
6/6 <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
:jumpy: ΠΑΊΡΝΩ ΠΤΥΧΙΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Τ-Ε-Λ-Ο-Σ. Μετά από 5 βδομάδες εξεταστική και ένα εξοντωτικό εξάμηνο, μπορώ επιτέλους να χαλαρώσω. Θα ήθελα να ευχαριστήσω την καφετιέρα μου για την απαραίτητη συμβολή της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Τ-Ε-Λ-Ο-Σ. Μετά από 5 βδομάδες εξεταστική και ένα εξοντωτικό εξάμηνο, μπορώ επιτέλους να χαλαρώσω. Θα ήθελα να ευχαριστήσω την καφετιέρα μου για την απαραίτητη συμβολή της.

καλή σου τύχη σε όλα όσα μαθήματα περιμένεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Τ-Ε-Λ-Ο-Σ. Μετά από 5 βδομάδες εξεταστική και ένα εξοντωτικό εξάμηνο, μπορώ επιτέλους να χαλαρώσω. Θα ήθελα να ευχαριστήσω την καφετιέρα μου για την απαραίτητη συμβολή της.

Διάβασμα και εξεταστική χωρίς καφέ δεν γίνεται.:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Διάβασμα και εξεταστική χωρίς καφέ δεν γίνεται.:eek:

γίνεται! Προσωπικά δεν πίνω ποτέ καφέ όταν διαβάζω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top