Εξεταστική

jo97

Νεοφερμένος

Η jo97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Παιδιά υπάρχουν και άλλοι που λένε ότι θα δώσουν κάποια τώρα και κάποια τον Σεπτέμβρη; Σκέφτομαι πως έτσι επειδή έχω πιο πολύ χρόνο θα έχω σίγουρη επιτυχία σε όλα! Πείτε μου αν είμαι η μόνη ????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Δωστα ολα τωρα και σε οποιο δεν τα καταφερεις το ξανα δινεις.
Σιγουρη επιτυχια δεν υπαρχει επειδη θεωρητικα θα εχεις περισσοτερο χρονο. Περισσοτερες πιθανοτητες θα εχεις με δυο προσπαθειες μιας και θα ξερεις και το στυλ των θεματων.

Επισης καποιοι το συνεχιζουν και λενε θα δωσω μερικα Σεπτεμβρη και καταληγουν του χρονου του παραχρονου και δε συμμαζευεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jo97

Νεοφερμένος

Η jo97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Όταν δύο μαθήματα είναι απανωτά καλύτερο δεν είνα αφιερώσεις παραπάνω χρονο ωστε να περασεις σίγουρα το ένα από το να χρωστας 2 για Σεπτέμβρη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stickerbush

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 896 μηνύματα.
Όταν δύο μαθήματα είναι απανωτά καλύτερο δεν είνα αφιερώσεις παραπάνω χρονο ωστε να περασεις σίγουρα το ένα από το να χρωστας 2 για Σεπτέμβρη;

αν είσαι οργανωμένη και έχεις αυτοπειθαρχία, μπορείς... ξέρω παιδιά με φοβερούς Μ.Ο. που δίνουν στα δύσκολα εξάμηνα τα 4/6 μαθήματα π.χ. και τα υπόλοιπα μένουν για σεπτέμβριο. Αλλά το κάνουν για βαθμό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Αν αυτο που σε νοιάζει ειναι απλα να τα περάσεις, ανεξάρτητα απο το βαθμό, μπορεις να τα δώσεις ολα τωρα.. Αλλιως εννοείται Σεπτέμβριο. Εγω εχω αφήσει δυο απο αυτο το εξάμηνο γιατι αλλιως θα έδινα 4 μαθήματα στη σειρά (!) και αποκλείεται να προλάβαινα να διαβάσω/τελειωσω τις εργασίες και να μείνω ικανοποιημένη ώστε να πω οτι θα πάρω καλο βαθμο :look: Θα έκανα μισές δουλειές σε ολα και στο θεωρητικό μαθημα, στην ιστορία, θα εγραφα κανένα 6. No, thanks :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostis-Palamas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostis-Palamas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Όταν δύο μαθήματα είναι απανωτά καλύτερο δεν είνα αφιερώσεις παραπάνω χρονο ωστε να περασεις σίγουρα το ένα από το να χρωστας 2 για Σεπτέμβρη;
αν εισαι πειθαρχημενη και σε ενδιαφερει ο ΜΟ σου, δωσε τα τον Σεπτεμβρη! Εχω αφησει μαθηματα επιτηδες για Σεπτεμβρη και τα εχω παει εξαιρετικα... καθομουν ομως αυγουστιατικα και διαβαζα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jo97

Νεοφερμένος

Η jo97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Θεωρώ πιο σωστό να μην τα δώσω όλα και να περάσω 4 αλλά με βαθμό παρά να τα περάσω όλα με 5 γιατί μετά ξερω πως θα βαρεθώ να βελτιώσω το 5αρι ! Απλά απορούσα αν το κάνουν και άλλοι αυτό! Χαίρομαι που δεν είμαι η μόνη τελικά:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Μονο σε εμενα δεν υπαρχει βελτιωτικη :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostis-Palamas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostis-Palamas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
ουτε σε εμενα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Έδωσα τα γραπτά της Χειρουργικής 6ου την Παρασκευή και τα προφορικά σήμερα.
Δεν είμαι πολύ ευχαριστημένη με τον εαυτό μου, αλλά τουλάχιστον τελείωσε και είμαστε ένα βήμα πιο κοντά στο πτυχίο πλέον. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έδωσα τα γραπτά της Χειρουργικής 6ου την Παρασκευή και τα προφορικά σήμερα.
Δεν είμαι πολύ ευχαριστημένη με τον εαυτό μου, αλλά τουλάχιστον τελείωσε και είμαστε ένα βήμα πιο κοντά στο πτυχίο πλέον. :)

Παίρνουμε σειρά σιγά σιγά :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
8 μαθήματα ακόμα έχω να πω εγώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
παιδιά η πρώτη μου εξεταστική ήταν φέτος :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Just1n

Νεοφερμένος

Ο Just1n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Και πως τα πήγες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Δεν προλαβα να τελειωσω το διαβασμα και ηδη βρισκομαι σε αρκετα μαθηματα στην δευτερη διαλεξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sins

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Και πως τα πήγες?


Εντάξει καλούτσικα, είχα 10, 9 σε δυο, απλά μερικά θα τα ξαναδώσω το σεπτέμβρη μπας και καλυτερέψω την βαθμολογία. Λέω αυτό το εξάμηνο να διαβάσω καλύτερα και πιο συστηματικά..

Δεν προλαβα να τελειωσω το διαβασμα και ηδη βρισκομαι σε αρκετα μαθηματα στην δευτερη διαλεξη.

σε ποιάα σχολή είσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Έχω τελειώσω κι εγώ από τις 31/1. Ουσιαστικά μου έμειναν 2 φουλ εξάμηνα ακόμη.
Το 3ο θα είναι απλά για τυχόν "απώλειες", βελτιώσεις, λάθος υπολογισμούς ή δε ξέρω γω τι άλλο. Ελπίζω στο εξωτερικό.
Γενικά μου έμειναν 10(ή 9 αν προσμετρηθεί και η ενδεχόμενη πρακτική) μαθήματα και η Διπλωματική.

Και κάπως έτσι περνάει ο καιρός κι εκεί που κάποιοι βρισκόταν πριν 3 χρόνια, τώρα βρίσκονται άλλοι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εμεις την προηγούμενη εβδομάδα ξεκινήσαμε κανονικά το καινούριο εξάμηνο. Εγω ειμαι στο τρίτο έτος και εχω ακομα δρόμο μπροστά μου, νιώθω οτι ειμαι στα μισά (και εκει ειμαι βασικα). Αλλο ενα χρόνο με φουλ μαθήματα (ελπίζω να με πάρουν για ερασμους βέβαια) και στο 5ο εχουμε ερευνητικό και διπλωματική και αλλα δυο μαθήματα... Και σιγουρα θα παει λιγο παραπίσω,στα 5 αποκλείεται να τελειωσω :P Περνάει ο καιρός :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λέω αυτό το εξάμηνο να διαβάσω καλύτερα και πιο συστηματικά..

Story of my life
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
τελείωσα Παρασκευή απόγευμα και ξεκίνησα σήμερα πρωί.

Εν τω μεταξύ εχει βγει 1 μάθημα -το μοναδικό που βγήκε- το αγαπημένο μου, που το είχα διαβάσει πολύ καλά, το είχα παρακολουθήσει κλπ και πέρασα μεν αλλά με 6. Βέβαια, ντάξει δε θέλω είμαι αχάριστη, το 47% κόπηκε, όμως είναι μια απογοήτευση όσο να πεις... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top