Εξεταστική

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Αν δεν φτάσεις σε σημείο να περιμένεις 3 μήνες για αποτελέσματα, δεν ξέρεις τι πάει να πει αγωνία :)
Eχω φτασει 1 μηνα και κατι να περιμενω,μετραει;Ενταξει δεν ειναι λιγο ελεος αυτο;Οσα γραπτα και να εχουν δεν μπορουν να διαθεσουν 1-2 μερες να τα διορθωσουν;Ή να τα δωσουν στους βοηθους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Eχω φτασει 1 μηνα και κατι να περιμενω,μετραει;Ενταξει δεν ειναι λιγο ελεος αυτο;Οσα γραπτα και να εχουν δεν μπορουν να διαθεσουν 1-2 μερες να τα διορθωσουν;Ή να τα δωσουν στους βοηθους.

Ένα μήνα είναι το νορμάλ. Απ' ότι φαίνεται απ' την πλειοψηφία, όχι. Υπάρχουν κάποιοι βέβαια που κάνουν και μία δυο μέρες να βγάλουν αποτελέσματα, να 'ναι καλά οι άνθρωποι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
μαλλον 3/4 σε αυτη την εξεταστικη .Αλλα οχι με τους βαθμους που ηθελα.Γενικα χαλια:(

σου προτείνω (σε κάποιο μεγαλύτερο έτος αν έχεις το δικαίωμα να διαγράψεις το ποιο ευκολο και να το ξαναδώσεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Αν δεν φτάσεις σε σημείο να περιμένεις 3 μήνες για αποτελέσματα, δεν ξέρεις τι πάει να πει αγωνία :)

Πριν δω σε τι σχολή είσαι, κατάλαβα. Λογικά τώρα λες για τον Μαθιόπουλο. Πάλι καλά το πέρασα με τον παλιό αυτό και δεν έμπλεξα με αυτόν. :P
Καλό κουράγιο στο καταπληκτικό DI! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Με 5 χρωστούμενα μπήκα, λογικά τα 3 θα παραμείνουν χρωστούμενα... Βελτίωσα και ένα 5αρι διαφορική γεωμετρία σε 7 (8-9 περίμενα αλλά οκ) και μάλλον μπάινω 3ο έτος με 3 χρωστούμενα. Ντάξει καλά είμαστε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Πριν δω σε τι σχολή είσαι, κατάλαβα. Λογικά τώρα λες για τον Μαθιόπουλο. Πάλι καλά το πέρασα με τον παλιό αυτό και δεν έμπλεξα με αυτόν. :P
Καλό κουράγιο στο καταπληκτικό DI! :clapup:

Ναι, γι' αυτόν τον καταπληκτικό τύπο μιλάω. Ελπίζω να ξεμπερδέψω τώρα, μιας κι έχω τις εργασίες του εργαστηρίου από πέρυσι. Μακάρι να προλάβαινα Σάγκρι, αλλά ήμουν πάνω στην αλλαγή :\
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
κι εγώ που πρόλαβα Σαγκρι ήμουν αρκετά ηλίθιος για να ρίξω πιστόλα και τώρα το πληρώνουμε πφφφ

και είναι τρελή ειρωνία γιατί μηχανική μάθηση συνεχίζει κανονικά δεν είναι ότι αποσύρθηκε γενικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Πολλοί το κάνανε αυτό το λάθος. Μ'αρέσει που πιο παλιά λέγανε "προλάβετε γρήγορα με τον Σαγκρι γιατί θα το πάρει ο Καραμπογιάς μετά". Μακάρι να το έπαιρνε ο Καραμπογιάς, μπορεί τα μαθήματά του να μην είναι τα πιο εύκολα του κόσμου αλλά ανεβάζει ο ίδιος και λυμένα θέματα και λυμένες ασκήσεις και μεθοδολογίες και σημειώσεις. Και κάνει και καλό μάθημα.
Βασίλη λογικά μπαίνεις στο τελευταίο έτος ή τελειώνεις τώρα Οκτώβρη;

Η Ράνια είμαι, απλά το παλιό ακάουντ για κάποιο λόγο είναι απενεργοποιημένο. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
μπα δε τελειώνω Οκτώβρη θα μου μείνουν 3-4 απλά το καλό είναι πως τα χοντρά έχουν φύγει οπότε ζωάρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Και λέω κι εγώ, τι σκατά, ποια παλιά DI-ιτισσα έτυχε να μπει εδώ μέσα στα πίσω-πίσω :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
κι εγώ που πρόλαβα Σαγκρι ήμουν αρκετά ηλίθιος για να ρίξω πιστόλα και τώρα το πληρώνουμε πφφφ

και είναι τρελή ειρωνία γιατί μηχανική μάθηση συνεχίζει κανονικά δεν είναι ότι αποσύρθηκε γενικά

Σε μένα το λες; Που πέρασα μάθημα πρώτου έτους και το έκοψα με 5 και τώρα μετά από 3 εξεταστικές το πέρασα με 5 στην καλύτερη :D:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
αύριο γράφω το τελευταίο του 1ου έτος που χρωστάω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Strain

Νεοφερμένος

Ο Strain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Ακόμη να βγει το τελευταίο μάθημα της εξεταστικής..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Τελικα τα πραματα πηγαν προβλεπε... 2/6 με 2 8αρια.

Καλο ακαδημαικο ετος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Ακόμη να βγει το τελευταίο μάθημα της εξεταστικής..

πότε το έδωσες αν επιτρέπεται και πότε ξεκινούσε η σχολή σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Τι γίνεται, δεν έχουμε εξεταστική φέτος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostis-Palamas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kostis-Palamas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 220 μηνύματα.
παιζουν ολοι ikariam :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω, στο 6ο έτος δίνουμε εξετάσεις τριμήνων και από το χειμερινό δεν χρωστάω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω, στο 6ο έτος δίνουμε εξετάσεις τριμήνων και από το χειμερινό δεν χρωστάω :(

η λυπημένη φατσούλα γιατί?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
εγώ το 1ο μάθημα το δίνω 2/2/2017 τα λέμε τότε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top