Εξεταστική

Περίανδρος

Νεοφερμένος

Ο Περίανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Είχα δώσει 12 στην εξεταστικη Ιουνίου.
6 υποχρεωτικά + 6 επιλογής και τα πέρασα αν θυμάμαι με μέσο όρο 8,7 η 8,9 αν θυμάμαι καλά! Θέλει πρόγραμμα, στρατηγική και μπόλικο διάβασμα και έξυπνο πάνω από όλα.

εγω στην προηγουμενη σχολη που ημουν χρωσταγα τα κερατα μου στην κυριολεξια καπου 25 μαθηματα.και εδινα 10 σε καθε εξεταστικη.χωρις προγραμμα καθολου με τεμπελικι και διαβασμα του ποδαριου 1 μερας περναγα τα 4 με πενταρια.οποτε αυτα περι προγραμματος δεν τα πολυπιστευω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ροβερτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ροβερτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Ας γράψω και εγώ τα δικά μου τρία μαθήματα για τον Σεπτέμβρη. ^^

Πολιτιστική Κληρονομιά -> Τρίτη 06/09
Θεωρίες Δημοκρατίας -> Παρασκευή 09/09
Σύγχρονη Κοινωνία και ΜΜΕ -> Τετάρτη 14/09

Είναι ενθαρρυντικό που ολοκλήρωσα το ένα κεφάλαιο απ' το αγγλόφωνο βιβλίο που επέλεξα για την εργασία μου! ^^
Τώρα πρέπει να βγάλω και ένα ακόμη κεφάλαιο του ίδιου βιβλίου ... (Global Entertainment Media: Between Cultural Imperialism and Cultural Globalization - Tanner Mirrlees)
"Πολιτισμικός Ιμπεριαλισμός και Πολιτιστική Παγκοσμιοποίηση" το θέμα της εργασίας που επέλεξα (για τη Σύγχρονη Κοινωνία & ΜΜΕ)! :rolleyes:
Προσδοκώ να έχω ολοκληρώσει τις ύλες μέχρι τις 3/9... :angelnot: :book:
Και στη συνέχεια πηγαίνουμε δυναμικά για 4ο έτος !! :angelnot: :smartass:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
θα τα δωσεις και τα 8 τωρα? :hmm: μεγαλο λουκι

Θα τα δωσω ολα, πρεπει να παρω πτυχιο...Απλα εχω βαλει στοχο να τα περασω με Μ.Ο>8 και με τη ζωη που κανω ειναι λιγο δυσκολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meloveyoudo

Δραστήριο μέλος

Η meloveyoudo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 574 μηνύματα.
Για κάτι τέτοια είναι απαραίτητος όμως, όχι μόνο πάρτι. Κάποια φορά είχε προκύψει να έχουμε 2 μαθήματα την ίδια ώρα και τελικά καταφέραμε να αλλάξει το ένα ημερομηνία.

Γενικα ο ΦΣ ειναι ανυπαρκτος γιατι δεν ενδιαφερεται κανενας. Η ΔΑΠ μεχρι περσι (που ειχε ποσοστο 60%) δεν συμμετειχε και φετος δεν κατεβηκε καν στις εκλογες. Επισης ειναι καλοκαιρι και δεν ξερω πως μπορουμε να το οργανωσουμε για να γινει κατι...Επισης το 2 μαθηματα ιδια ωρα για εμα ειναι ρουτινα :P Αλλα το 4 μαθηματα σε 2 μερες ολα ιδιου ετους ειναι απαραδεκτο...και δεν μπορω να κανω και τπτ...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
βιοχημεια+15αυγουστος :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Παθολογία ΙΙΙ και κλινική όλο το πρωί από αύριο.
Και γω σας νιώθω. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Παιδια εγω αρχίζω 22 σεπτεβρη τα λεμε τοτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Θα ζήσω πρώτη φορά εξεταστική Σεπτέμβρη.Άφησα 2 από κάθε εξάμηνο.
Πρώτο μάθημα 2/09 Νευροψυχολογία. Συστηματικό διάβασμα δεν έχω ξεκινήσει καν και θέλω και βαθμό . Είμαι πολύ θετική όμως. :hehe:
Μετά έχω 2 light που άφησα για βαθμό Ψυχ Αξιολόγηση 2 και Σχολική Ψυχολογία.
Και 28 τελειώνω με Κοινωνική Ψυχολογία 2 όπου πάλι θέλει διάβασμα. ΑΛΛΆ είμαι θετική.
Καλό διάβασμα σ' όλους! ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Μπορείς εμιλούκο, θα τα καταφέρεις. Πιστεύουμε σε εσένα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophia<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Εγω ξεκιναω 29 αυγουστο εξεταστικη...εχω πολυ αγωνια γιατι θελω να τα παω καλα και σε μερικα αλλαζουν του χρονου καθηγητες ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Δίνει κανείς κουράγιο σ' αυτό το φόρουμ;

30/8 Φυσικοχημεία ΙΙΙ
6/9 Αναλυτική Ι (Μαλλον θα παρει ποδι επειδη θελει δουλεια το επομενο)
14/9 Οργανική Λειτουργικών Ομάδων Ι
20/9 Φυσικοχημεία Ι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
6/9 Πιθανότητες και Αριθμητική Ανάλυση
14/9 Παράλληλα Συστήματα (+παράδοση εργασίας)
26/9 Θεωρία Υπολογισμού
29/9 Συστήματα επικοινωνιών
30/9 Παράδοση εργασίας Τεχνολογίες Εφαρμογών Διαδικτύου.

rip
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
αφού μας κλαίγεται κι ο alan ας πω κι εγώ τον πόνο μου

1/9 Σήματα και Συστήματα
12/9 Θεωρία αριθμών
13/9 Τεχνικές ΕΞόρυξης Δεδομένων
20/9 Αναγνώριση Προτύπων
21/9 Αλγοριθμική Επιχειρησιακή Έρευνα
29/9 Συστήματα Επικοινωνιών

και παράλληλα πτυχιακή
rip in pepperonis
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
αφού μας κλαίγεται κι ο alan ας πω κι εγώ τον πόνο μου

1/9 Σήματα και Συστήματα
12/9 Θεωρία αριθμών
13/9 Τεχνικές ΕΞόρυξης Δεδομένων
20/9 Αναγνώριση Προτύπων
21/9 Αλγοριθμική Επιχειρησιακή Έρευνα
29/9 Συστήματα Επικοινωνιών

και παράλληλα πτυχιακή
rip in pepperonis

rip bru :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
6/9 Πιθανότητες και Αριθμητική Ανάλυση
14/9 Παράλληλα Συστήματα (+παράδοση εργασίας)
26/9 Θεωρία Υπολογισμού
29/9 Συστήματα επικοινωνιών
30/9 Παράδοση εργασίας Τεχνολογίες Εφαρμογών Διαδικτύου.

rip

αφού μας κλαίγεται κι ο alan ας πω κι εγώ τον πόνο μου

1/9 Σήματα και Συστήματα
12/9 Θεωρία αριθμών
13/9 Τεχνικές ΕΞόρυξης Δεδομένων
20/9 Αναγνώριση Προτύπων
21/9 Αλγοριθμική Επιχειρησιακή Έρευνα
29/9 Συστήματα Επικοινωνιών

και παράλληλα πτυχιακή
rip in pepperonis
Τι γλυκό. Δίνεται το ίδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Τι γλυκό. Δίνεται το ίδιο.

Sweet

Βγήκε και το τελευταίο μάθημα εαρινού.

Λογικός Προγραμματισμός 9
Προγραμματισμός Συστήματος 9
Τεχνικές Εξόρυξης Δεδομένων 9
Μεταγλωττιστές 8.5

Ας πάει καλά ο Σεπτέμβρης. 15 για πτυχίο D:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Βγήκε και το τελευταίο μάθημα σήμερα (3/3) , οπότε και σχεδόν 4 χρόνια μετά την εγγραφή μου(με λίγες μέρες διαφορά) ξεμπέρδεψα με το χημικό :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Η εξεταστικη προς το παρον εξελισσεται σε πανωλεθρια με το 0/3 ως τωρα. Ελπιζουμε σε ανακαμψη στο δευτερο μισο της εξεταστικης περιοδου με τελικη συγκομιδη 3/6. Ειδωμεν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρυζόγαλο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ρυζόγαλο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Είμαστε μαζί σου αδερφέ. Κράτα γερά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top