Εξεταστική

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πέρασα 3/7. Τι ωραίαααααα. :P Τα δύο θα τα δώσω τον ιούνιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το θέμα είναι ότι όταν τα 4ρια γίνονται πολλά, μετά δεν προλαβαίνεις να βγάλεις όλα τα μαθήματα και πάλι με ένα 5αρι θα μείνεις.

Δεν συμφωνώ. Στο χέρι μας είναι να μην αφήσουμε τα πράγματα να φτάσουν σε σημείο που δεν θα μπορούμε να τα μαζέψουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Μου θύμισες το 6αρι στα αγγλικά... νόμιζα δεν μετράει στον βαθμό πτυχίου :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Μου θύμισες το 6αρι στα αγγλικά... νόμιζα δεν μετράει στον βαθμό πτυχίου :cry_x:

Και γω την πάτησα έτσι :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Πήρα και ενα 9ρακι στις Οπτικοακουστικές αναπαραστασεις και τεχνικές επεξεργασίες (και οποίος κατάλαβε,κατάλαβε :hehe: ) :D
Μένουν αλλα δυο μαθηματα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Μου θύμισες το 6αρι στα αγγλικά... νόμιζα δεν μετράει στον βαθμό πτυχίου :cry_x:

νομίζω ότι τα αγγλικά στην σχολή μας δεν μετράνε στον βαθμό πτυχίου. ..είμαι σίγουρος 98 %:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
νομίζω ότι τα αγγλικά στην σχολή μας δεν μετράνε στον βαθμό πτυχίου. ..είμαι σίγουρος 98 %:hmm:

Δημήτρη την έχουμε κάνει την συζήτηση! Απλώς βλέπω πως συμβάλουν στον ΜΟ του εξαμήνου που λέει στο Unistudent, και συνεπώς και στον γενικό ΜΟ μου... Πρέπει να πάω στην γραμματεία να το δω.

Εσύ ρώτησες κάπου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Δημήτρη την έχουμε κάνει την συζήτηση! Απλώς βλέπω πως συμβάλουν στον ΜΟ του εξαμήνου που λέει στο Unistudent, και συνεπώς και στον γενικό ΜΟ μου... Πρέπει να πάω στην γραμματεία να το δω.

Εσύ ρώτησες κάπου?

Αυτό ακριβώς! συμβάλει στον ΜΟ του Unistudent αλλά όχι στον βαθμό πτυχίου
αν δεις στο κάτω μέρος των βαθμολογιών λέει :
* Σημείωση: Τα σύνολα αναφέρονται στον αριθμητικό μέσο όρο των περασμένων μαθημάτων και πιθανόν να διαφέρουν από τον τρόπο υπολογισμού του βαθμού πτυχίου.
όπως και στην περίπτωση νου περάσεις 2 μαθήματα επιλογής τότε και τα 2 μετράνε στον ΜΟ του Unistudent αλλά μόνο ο μεγαλύτερος βαθμός μετράει στο πτυχίο.

Προφανώς κάπου το έχω ακούσει αλλά δεν θυμάμαι ποιος μου το είπε:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Γνωριζει κανεις εαν το καλοκαιρι η εξεταστικη θα ειναι διπλη? Ή έστω αν έχει ακουστει κατι ,γιατι ο καθενας που εχω ρωτησει λεει τα δικα του -.-

Tον δεκεμβρη ειχε ψηφιστει τροπολογια που ελεγε για διπλη εξεταστικη και τον Φεβρουαριο και Ιουνιο ,οποτε λογικα αν δεν ψηφιστει νεα τροπολογια (με την νεα κυβερνηση ) το πραμα μενει ως εχει ,σωστα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
Έχουν ακουστεί όντως πάρα πολλά, κυρίως επειδή μερικοί ισχυρίζονται πως αφού "επανήλθαν" οι αιώνιοι δεν υπάρχει νόημα για διπλές εξεταστικές. Δεν ξέρω αν σε βοηθάει καθόλου, πάντως στο τμήμα όπου φοιτώ στις δηλώσεις μαθημάτων επιτρέπεται η δήλωση και από τα 8 εξάμηνα, οπότε μάλλον θα ισχύει και τον Ιούνιο (γιατί δεν νομίζω εκ των υστέρων να μας πουν "Α! Συγγνώμη, ξανακάντε δηλώσεις!"). :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
Γνωριζει κανεις εαν το καλοκαιρι η εξεταστικη θα ειναι διπλη? Ή έστω αν έχει ακουστει κατι ,γιατι ο καθενας που εχω ρωτησει λεει τα δικα του -.-

Tον δεκεμβρη ειχε ψηφιστει τροπολογια που ελεγε για διπλη εξεταστικη και τον Φεβρουαριο και Ιουνιο ,οποτε λογικα αν δεν ψηφιστει νεα τροπολογια (με την νεα κυβερνηση ) το πραμα μενει ως εχει ,σωστα?

Ακούγεται το ενδεχόμενο διπλής εξέτασης. Βέβαια ακόμη είναι πληροφορία διαδρόμου. Στη νέα κυβέρνηση, όπως βλέπεις άλλα λέει ο υπουργός και άλλα ο υφιστάμενος...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Καλά, τι πράμα είναι αυτό κάθε φορά λίγο πριν δώσουμε εξετάσεις ή λίγο πριν την παράδοση της διπλωματικής (δεν μιλάω για άτομα από το φόρουμ, αλλά από τον δικό μου κύκλο συναναστροφών): "Μέχρι πού εχεις φτάσει;", "Πόσες ώρες διαβάζεις;" "Τι νομίζεις οτι θα πέσει;" "Αχ, τι θα κάνουμε;" "Πες μου τι έγραψες εδώ, τι έγραψες εκεί, να σου διαβάσω μια παραγραφό μου να μου πεις αν είναι σωστή;""Αχ, θα τα ξεχάσω όλα στη συνέντευξη" Υπάρχουν άτομα που δεν μπορούν να διαχειριστούν το άγχος τους και ούτε λίγο ούτε πολύ, θέλουμε δεν θέλουμε, γινόμαστε ψυχολόγοι τους και βγάζουν την έντασή τους σ' εμάς. Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα να ακούω τους προβληματισμούς των φιλικών μου προσώπων και να βοηθάω, όπου μπορώ, αρκεί να μην γίνεται κατάχρηση της υπομονής μου και των αντοχών μου. Είμαι κι εγώ άνθρωος και έχω κι εγώ τις αγωνίες μου. Παμε, λόγου χάρη, να πιούμε έναν καφέ με φίλες μου και δεν αλλάζουν θέμα, εκεί κόλλημα μυαλού, μόνο η διπλωματική και τίποτε άλλο.:eek: Έτσι, δεν ξεκουράζομαι κι εγώ. Γυρίζω στο σπίτι μου και είμαι περισσότερο αγχωμένη. Το ξέρω ότι ακούγεται σκληρό, αλλά μέχρι να παραδώσουμε τη διπλωματική με κάποιες φίλες έχω περιορίσει τις επαφές μου και βρίσκω όλο και μια καινούρια δικαιολογία, για να μην πάω για καφέ.

Αυτό μου συμβαίνει απ' όταν πήγαινα στο σχολείο. Όταν μάλιστα έδινα πανελλαδικές (Νηπιαγωγική Αθηνών πέρασα), τον τελευταίο μήνα, η μητέρα μου δεν μου έδινε τις φίλες μου να μιλήσω στο τηλέφωνο, για να μην με αγχώσουν και επηρεαστεί η επίδοσή μου στις εξετάσεις. Τότε θεωρούσα φασιστική τη συμπεριφορά της.:hmm: Εκ των υστέρων όμως καταλαβαίνω πόσο δίκιο είχε η γυναίκα. Πολλές φορές επέστρεφα από το φροντιστήριο κι έκλαιγα ασταμάτητα, γιατί επηρεαζόμουν αρνητικά από διάφορα που λέγονταν κι από την υπερκινδυνολογία του κάθε ψυχάκια. Δεν έχω φύγει καθόλου από τα θρανία και πάντα μου συμβαίνει αυτό. Εγώ φταίω βέβαια που αφήνω τα άγχη των άλλων να με διαπεράσουν. Σας συμβαίνει κι εσάς αυτό (δηλαδή να σας αγχώνουν υπερβολικά οι φίλοι/ες σας βγάζοντας τα άγχη τους σ' εσάς λίγο πριν τις εξετάσεις ή τη διπλωματική) ή μόνο εγώ το βιώνω; Δέχομαι ότι μπορεί να είμαι λίγο υπερβολική, αλλά από ένα σημείο και μετά γίνεται αφόρητη αυτή η κατάσταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Καλά, τι πράμα είναι αυτό κάθε φορά λίγο πριν δώσουμε εξετάσεις ή λίγο πριν την παράδοση της διπλωματικής (δεν μιλάω για άτομα από το φόρουμ, αλλά από τον δικό μου κύκλο συναναστροφών): "Μέχρι πού εχεις φτάσει;", "Πόσες ώρες διαβάζεις;" "Τι νομίζεις οτι θα πέσει;" "Αχ, τι θα κάνουμε;" "Πες μου τι έγραψες εδώ, τι έγραψες εκεί, να σου διαβάσω μια παραγραφό μου να μου πεις αν είναι σωστή;""Αχ, θα τα ξεχάσω όλα στη συνέντευξη" Υπάρχουν άτομα που δεν μπορούν να διαχειριστούν το άγχος τους και ούτε λίγο ούτε πολύ, θέλουμε δεν θέλουμε, γινόμαστε ψυχολόγοι τους και βγάζουν την έντασή τους σ' εμάς. Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα να ακούω τους προβληματισμούς των φιλικών μου προσώπων και να βοηθάω, όπου μπορώ, αρκεί να μην γίνεται κατάχρηση της υπομονής μου και των αντοχών μου. Είμαι κι εγώ άνθρωος και έχω κι εγώ τις αγωνίες μου. Παμε, λόγου χάρη, να πιούμε έναν καφέ με φίλες μου και δεν αλλάζουν θέμα, εκεί κόλλημα μυαλού, μόνο η διπλωματική και τίποτε άλλο.:eek: Έτσι, δεν ξεκουράζομαι κι εγώ. Γυρίζω στο σπίτι μου και είμαι περισσότερο αγχωμένη. Το ξέρω ότι ακούγεται σκληρό, αλλά μέχρι να παραδώσουμε τη διπλωματική με κάποιες φίλες έχω περιορίσει τις επαφές μου και βρίσκω όλο και μια καινούρια δικαιολογία, για να μην πάω για καφέ.

Αυτό μου συμβαίνει απ' όταν πήγαινα στο σχολείο. Όταν μάλιστα έδινα πανελλαδικές (Νηπιαγωγική Αθηνών πέρασα), τον τελευταίο μήνα, η μητέρα μου δεν μου έδινε τις φίλες μου να μιλήσω στο τηλέφωνο, για να μην με αγχώσουν και επηρεαστεί η επίδοσή μου στις εξετάσεις. Τότε θεωρούσα φασιστική τη συμπεριφορά της.:hmm: Εκ των υστέρων όμως καταλαβαίνω πόσο δίκιο είχε η γυναίκα. Πολλές φορές επέστρεφα από το φροντιστήριο κι έκλαιγα ασταμάτητα, γιατί επηρεαζόμουν αρνητικά από διάφορα που λέγονταν κι από την υπερκινδυνολογία του κάθε ψυχάκια. Δεν έχω φύγει καθόλου από τα θρανία και πάντα μου συμβαίνει αυτό. Εγώ φταίω βέβαια που αφήνω τα άγχη των άλλων να με διαπεράσουν. Σας συμβαίνει κι εσάς αυτό (δηλαδή να σας αγχώνουν υπερβολικά οι φίλοι/ες σας βγάζοντας τα άγχη τους σ' εσάς λίγο πριν τις εξετάσεις ή τη διπλωματική) ή μόνο εγώ το βιώνω; Δέχομαι ότι μπορεί να είμαι λίγο υπερβολική, αλλά από ένα σημείο και μετά γίνεται αφόρητη αυτή η κατάσταση.

σε καταλαβαίνω απόλυτα. και αυτό δεν περιοριζεται μόνο στις εξετάσεις αλλά και σε προσωπικά προβληματα που έχουν. Γενικά είμαι ανθρωπος που μου αρέσει να ακούω τους άλλους και να τους βοηθώ έστω και λίγο γιατί το να μου εκμυστηρεύονται προσωπικά τους πρόβληματα το θεωρώ αρκετα σημαντικό και το εκτιμώ ιδιαιτέρως , ωστόσο κάποιες στιγμές εκνευρίζομαι με τέτοιου είδους άτομα που ενώ εγώ προσπαθώ καθημερινώς να δω πως θα βε΄τιωθω τι λαθη κάνω κτλ και οι υπολοιποι περιμένους από τους άλλους..:(:(
δεν ξερω μπορει να είναι λάθος η σκέψη μου αλλά δεν αντέχω την πολύ υπερβολή.;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
σε καταλαβαίνω απόλυτα. και αυτό δεν περιοριζεται μόνο στις εξετάσεις αλλά και σε προσωπικά προβληματα που έχουν. Γενικά είμαι ανθρωπος που μου αρέσει να ακούω τους άλλους και να τους βοηθώ έστω και λίγο γιατί το να μου εκμυστηρεύονται προσωπικά τους πρόβληματα το θεωρώ αρκετα σημαντικό και το εκτιμώ ιδιαιτέρως , ωστόσο κάποιες στιγμές εκνευρίζομαι με τέτοιου είδους άτομα που ενώ εγώ προσπαθώ καθημερινώς να δω πως θα βε΄τιωθω τι λαθη κάνω κτλ και οι υπολοιποι περιμένους από τους άλλους..:(:(
δεν ξερω μπορει να είναι λάθος η σκέψη μου αλλά δεν αντέχω την πολύ υπερβολή.;);)

Αυτά δεν τελειώνουν, φίλε μου! Το θέμα είναι να ισχυροποιήσουμε εμείς τις άμυνές μας. :eek:Εγώ δεν είμαι ιδιαίτερα ικανό άτομο. Τα πηγαίνω πολύ καλά, γιατί κάνω υπερπροσπάθεια. :eek: Θλίβομαι που βλέπω άτομα πολύ πιο ικανά και πολύ πιο έξυπνα από εμένα (όχι πώς δεν είμαι έξυπνη, αλλά δεν είμαι και κανένας φωστήρας) να μην αξιοποιούν το έμψυχο δυναμικό τους και να τα πιάνει το άγχος λίγες μέρες πριν τις εξετάσεις.:eek:
Πέρα από τις θερμές ευχές μου για καλή επιτυχία σε όλους/ες σας ένα θα σας πω: προφυλάξτε την ψυχολογία σας και μην επιτρέψετε σε κανέναν/μία να σας αγχώσει.:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Σας συμβαίνει κι εσάς αυτό (δηλαδή να σας αγχώνουν υπερβολικά οι φίλοι/ες σας βγάζοντας τα άγχη τους σ' εσάς λίγο πριν τις εξετάσεις ή τη διπλωματική) ή μόνο εγώ το βιώνω; Δέχομαι ότι μπορεί να είμαι λίγο υπερβολική, αλλά από ένα σημείο και μετά γίνεται αφόρητη αυτή η κατάσταση.

Ναι, μου συμβαίνει συνέχεια. Ωστόσο περιόρισέ το εσύ όσο μπορείς για δικό σου καλό. Αποστασιοποιήσου και όσο σου λένε το ένα και το άλλο για το άγχος και τις εξετάσεις εσύ μέσα σου να επαναλαμβάνεις "first world problems, not" :P Ακούγεται χαζό αλλά αν αντί να δείχνεις συμπόνια και να ταυτίζεσαι από μέσα σου κοροιδεύεις τις εμμονές των άλλων με τα άγχη τους, ξεφουσκώνεις και συ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Ναι, μου συμβαίνει συνέχεια. Ωστόσο περιόρισέ το εσύ όσο μπορείς για δικό σου καλό. Αποστασιοποιήσου και όσο σου λένε το ένα και το άλλο για το άγχος και τις εξετάσεις εσύ μέσα σου να επαναλαμβάνεις "first world problems, not" :P Ακούγεται χαζό αλλά αν αντί να δείχνεις συμπόνια και να ταυτίζεσαι από μέσα σου κοροιδεύεις τις εμμονές των άλλων με τα άγχη τους, ξεφουσκώνεις και συ. :P

Έχεις δίκιο, όμως κάποια άτομα έχουν τόσο άγχος που σε πνίγουν. Μου λέει μια φίλη μου, που τελειώνει ένα χρόνο μετά από εμένα: Τέσα, τον Σεπτέμβρη που παρουσιάζεις τη διπλωματική σου θα έρθω να σε εμψυχώσω. Ε, της ξεκαθάρισα να μην πατήσει.:mad: Είναι βέβαιο ότι θα με αγχώσει περισσότερο. Ούτε οι γονείς μου θέλω να έρθουν που τους υπεραγαπώ ούτε το αγόρι μου. Κάποιες στιγμές η ψυχοσύνθεσή μας είναι ιδιαίτερα ευαίσθητη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
τι γινεται παιδια;; εχετε αρχισει διαβασμαα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Από προχθές :D

2/6 το πρώτο μάθημα :mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Εγώ από αύριο λέω σιγά σιγά.Το πρώτο μάθημα 8/6,αλλά τι να πρωτοκάνεις όταν παίζουν κι εργασίες :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top