Εξεταστική

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Φημολογειται(μιας και δουλευα και δεν πηγα να το δωσω) πως σημερα σε εξαταζομενο μαθημα(Αναλυση1) υπηρξε η παρακατω στιχομυθια:

Καθηγητης: Πως σας φαινονται τα θεματα;;
Ενα απο τα υποψηφια θυματα του μακελαρη: Δυσκολα...
Καθηγητης: Ενταξει,μην αγχωνεστε,δε θα γινουν και διαγραφες τωρα. Αγωνιστηκαμε και το καταφεραμε.

ΣΥΓΚΙΝΗΣΙΣ!!!!!!!!!!!!

ΥΓ: Η πληροφορια δεν ειναι 100% διασταυρωμενη αλλα οπως και να 'χει εχω κλαψει απο τα γελια.
Στο φυσικό έγινε αυτό ε;Το άκουσα κι εγώ από παιδί που πήγε να γράψει οπότε μάλλον είναι αλήθεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ANT2219

Νεοφερμένος

Η ANT2219 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Πρωτη απαντηση για μενα στο ischool!!!
Εδωσα 4 μαθηματα: 2υποχρεωτικα και 2 επιλογης..η εξεταστικη ξεκινησε στις 29/1 και τελειωσε στις 18/2.Χθες βγηκαν τα αποτελεσμαστα του 1ου μαθηματος..καπου εκει ηρθε και η πρωτη απογοητευση...ενω ηξερα οτι ειχα κοπει περινενα ωστοσο οτι ειχα γραψει γυρω στο 4..τλκ κοπηκα με 2..πραγματικα απογοητευτηκα στο full...:( :( :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
8/8:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Πρωτη απαντηση για μενα στο ischool!!!
Εδωσα 4 μαθηματα: 2υποχρεωτικα και 2 επιλογης..η εξεταστικη ξεκινησε στις 29/1 και τελειωσε στις 18/2.Χθες βγηκαν τα αποτελεσμαστα του 1ου μαθηματος..καπου εκει ηρθε και η πρωτη απογοητευση...ενω ηξερα οτι ειχα κοπει περινενα ωστοσο οτι ειχα γραψει γυρω στο 4..τλκ κοπηκα με 2..πραγματικα απογοητευτηκα στο full...:( :( :( :(

Από την στιγμή που θα κοβόσουν και το ήξερες, τι νόημα έχει με πόσο κόπηκες? (Εκτός και αν μιλάμε για φάση βαθμολογίας 4,9 ας πούμε που για το γαμώτο και μόνο βάζεις φωτιά στο γραφείο του καθηγητή :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Στο φυσικό έγινε αυτό ε;Το άκουσα κι εγώ από παιδί που πήγε να γράψει οπότε μάλλον είναι αλήθεια...

Ναι. Στην θρυλικη φυσικαρα εγινε. Σε εσας εμαθα οτι τα 3 πηγαιναν βροχη στα θεμελια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Ναι. Στην θρυλικη φυσικαρα εγινε. Σε εσας εμαθα οτι τα 3 πηγαιναν βροχη στα θεμελια. :P
Ναι εντάξει είχε πολλά 3αρια αλλά αντικειμενικά τα περισσότερα από αυτά που είχαν βάλει τα είχαν κάνει ακόμα και αυτούσια στο μάθημα...θα ακολουθήσουν και χειρότερα,όπως απειροστικός λογισμός:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Υπάρχει ακόμα κάποιος που γράφει?
Ε, όλο και κάποιοι φουκαριάρηδες θα υπάρχουν που έχουν εξεταστική ως τις 10 Μαρτίου. (Κακούργα καινωνία)...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Οι πιο πολλοί τελειώσατε ή τελειώνετε την εξεταστική σας. Τι να πουν αυτοί οι δυστυχισμένοι απόκληροι της κοινωνίας που αρχίζουν τη Δευτέρα 16 Φεβρουαρίου και τελειώνουν στις 10 Μαρτίου;


Πες τα ρε Δία!!
Well...εγώ τελειώνω 4 του μηνός πάντος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε, όλο και κάποιοι φουκαριάρηδες θα υπάρχουν που έχουν εξεταστική ως τις 10 Μαρτίου. (Κακούργα καινωνία)...


13 Μαρτίου εδώ, και κάποιοι συμφοιτητές μου 24 :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Τελειωσα σημερα. Σε ενα τετραμηνακι θα ξαναδιαβασουμε.
Κατα πασα πιθανοτητα εχω 4/5. Καλα αποτελεσματα να εχουμε ολοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Βγήκε σήμερα και το τελευταίο. 7/7! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ορθοπαιδική 8.
Fuck yeah! :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Βγήκε σήμερα και το τελευταίο. 7/7! :clapup:

Ορθοπαιδική 8.
Fuck yeah! :D :D

Μπράβο ρε παιδιά!! :clapup:
Πολύ χαίρομαι όταν ακούω τέτοια αποτελέσματα! Ειδικά, όταν μιλάμε για απαιτητικά μαθήματα. (Που όπως και να το κάνεις τα έχει η Ιατρική, με τόσο όγκο πληροφοριών και δε συμμαζεύεται). Και πάλι Μπράβο! :bigarmhug :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Στατιστική 9
Περιμένω αποτελέσματα σε Μαθηματικά και Εισαγωγή στους Η/Υ (Αν και πιστεύω ότι τα έχω περάσει).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Βλέπω τα μαθήματα που περνάτε, και τους βαθμούς, και κλαίω :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Τέλος και εγώ.
Εκτός απροοπτου χτύπησα και το πρώτο δεκαράκι μου.
4 στα 5.(Αν και,to be fair...είναι 4/4.Το πέμπτο μάθημα δεν μπήκα στον κόπο να το δώσω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
σε δυο μαθηματα εχω κοπει με 4
τι πικρα ειναι αυτος ο βαθμος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
σε δυο μαθηματα εχω κοπει με 4
τι πικρα ειναι αυτος ο βαθμος!

Θα σου πω κάτι που εκ πρώτης όψεως ίσως σου φανεί περίεργο αλλά θα εξηγήσω το σκεπτικό μου. Το 4 είναι ένας εξαιρετικός βαθμός επειδή 1) σου δείχνει ότι το διάβασμά σου ήταν σε γενικές γραμμές καλό αφού παρά λίγο θα σου επέτρεπε να πάρεις προβιβάσιμο βαθμό, 2) όταν ξαναδώσεις το μάθημα θα σου είναι γνωστό οπότε το διάβασμά σου θα είναι περισσότερο αναλυτικό με αποτέλεσμα να πάρεις πολύ μεγαλύτερο βαθμό και 3) δεν θα έχεις 5αράκια να σε ακολουθούν, ρίχνοντάς σου έτσι το μελλοντικό βαθμό του πτυχίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Θα σου πω κάτι που εκ πρώτης όψεως ίσως σου φανεί περίεργο αλλά θα εξηγήσω το σκεπτικό μου. Το 4 είναι ένας εξαιρετικός βαθμός επειδή 1) σου δείχνει ότι το διάβασμά σου ήταν σε γενικές γραμμές καλό αφού παρά λίγο θα σου επέτρεπε να πάρεις προβιβάσιμο βαθμό, 2) όταν ξαναδώσεις το μάθημα θα σου είναι γνωστό οπότε το διάβασμά σου θα είναι περισσότερο αναλυτικό με αποτέλεσμα να πάρεις πολύ μεγαλύτερο βαθμό και 3) δεν θα έχεις 5αράκια να σε ακολουθούν, ρίχνοντάς σου έτσι το μελλοντικό βαθμό του πτυχίου.
μπορει να εχεις και δικιο!! αυτα ειναι και εισαγωγικα μαθηματα οποτε θα ηταν καλυτερο να εχω καλο βαθμο!! Ουωτς η αλλως,στο πρωτο εξαμηνο δε διαβασα οσο επρεπε και δεν αξιζα να περασω! Παμε δυνατα για το δευτερο εξαμηνο με στοχο να τα περασουμε ολα με αξιοπρεπεις βαθμους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Το θέμα είναι ότι όταν τα 4ρια γίνονται πολλά, μετά δεν προλαβαίνεις να βγάλεις όλα τα μαθήματα και πάλι με ένα 5αρι θα μείνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top