Εξεταστική

CollegeLife

Νεοφερμένος

Η CollegeLife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Η εξεταστικη μου ξεκινα 27/1, αλλα Τριτη εξεταζομαι πρωτο εργαστηριο(Προγραμματισμος). Αντε να τα περναμε σιγα σιγα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanahtIstratis

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
22 γράφουμε 1ο μάθημα στο τμήμα μου. Είδομεν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Ξεκιναμε 10/2 με την ιδια απαισιοδοξια παντα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babletheone

Νεοφερμένος

Ο babletheone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Σήμερα δευτέρα το πρώτο μάθημα
Wish me luck :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
24/1 ξεκινάμε με Τοξικολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εμείς την Κυριακή γράφουμε γλωσσολογία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babletheone

Νεοφερμένος

Ο babletheone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Την κυριακή?Περίεργο ακούγεται χαχ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
24/1 με Βιολογια.Υπομονη και διαβασμα....το καλυτερο που μπορουμε να κανουμε τον μηνα αυτo παιδια... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yellowbutterfly

Νεοφερμένος

Η Ερωφίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Γεια σας!θέλω βοήθεια....είμαι λογιστική πρώτο εξάμηνο και σήμερα έκανα το τελευταίο μάθημα για αυτό το εξάμηνο στα Μαθηματικά για Οικονομολόγους,πήγα στον καθηγητή και τον ρώτησα πώς λύνεται μία άσκηση και η απάντηση του ήταν να του την πάω αύριο το πρωί λυμένη στο γραφείο του για να πάρω 3 βαθμούς παραπάνω!!μπορεί κάποιος να με βοηθήσει???....η άσκηση έχει να κάνει με εξισώσεις μητρών!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Βάλτην!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Aν αυτο ειναι το καταλληλο θεμα για την ασκηση και δεν βγουμε off-topic τοτε διατυπωσε την :).Αυτοι που μπορουν να βοηθησουν θα το κανουν. Δυστυχως εγω δεν εχω την δυνατοτητα αυτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yellowbutterfly

Νεοφερμένος

Η Ερωφίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
[/ATTACH]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 1475989_10202775100009275_1792941844_n.jpg
    1475989_10202775100009275_1792941844_n.jpg
    60 KB · Εμφανίσεις: 95

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γεια σας!θέλω βοήθεια....είμαι λογιστική πρώτο εξάμηνο και σήμερα έκανα το τελευταίο μάθημα για αυτό το εξάμηνο στα Μαθηματικά για Οικονομολόγους,πήγα στον καθηγητή και τον ρώτησα πώς λύνεται μία άσκηση και η απάντηση του ήταν να του την πάω αύριο το πρωί λυμένη στο γραφείο του για να πάρω 3 βαθμούς παραπάνω!!μπορεί κάποιος να με βοηθήσει???....η άσκηση έχει να κάνει με εξισώσεις μητρών!
Seems legit εκ μέρους του. Δε λέω πώς λες εσύ ψέματα, αλλά αυτά δεν γίνονται οπότε μην πολυενθουσιάζεσαι καλύτερα, αυτό πιστεύω εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
Η άσκηση 4 είναι πανεύκολη για κάποιον που έχει στοιχειώδη μαθηματική σκέψη. Εκτός από όλα τα άλλα που είστε μαφίες και η σκέψη στροφάρει πολύ, σκεφτείτε και λίγο. Δεν κάνει κακό. Έλεος με τη μασημένη τροφή στα αυτονόητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.

Ένας απλός πολλαπλασιασμός πινάκων είναι, τι σε δυσκολεύει?

Η άσκηση 4 είναι πανεύκολη για κάποιον που έχει στοιχειώδη μαθηματική σκέψη.
Η άσκηση είναι η 14 για κάποιον που έχει στοιχειώδες επίπεδο όρασης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VirginiaOnAir

Νεοφερμένος

Η VirginiaOnAir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Οδοντιατρικής ΑΠΘ (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Είμαι η μόνη που δεν έχει αγχωθεί?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yellowbutterfly

Νεοφερμένος

Η Ερωφίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Seems legit εκ μέρους του. Δε λέω πώς λες εσύ ψέματα, αλλά αυτά δεν γίνονται οπότε μην πολυενθουσιάζεσαι καλύτερα, αυτό πιστεύω εγώ.


ρώτησα φοιτητές μεγαλύτερων εξαμήνων και μου είπαν ότι ο συγκεκριμένος το κάνει μπορεί να μην βάλει 3 βαθμούς παραπάνω αλλά τουλάχιστον 1!!...πιστεύω ότι αν μπορεί να με βοηθήσει κάποιος δεν έχω να χάσω κάτι να του τις πάω αύριο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλό τρολλάκι ο καθηγητής.:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johny4Life

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Johny4Life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Ο nPb θα δωσει την λυση. Ελα Νικο!!!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yellowbutterfly

Νεοφερμένος

Η Ερωφίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ένας απλός πολλαπλασιασμός πινάκων είναι, τι σε δυσκολεύει?


δεν είναι απλός πολλαπλασιασμός...είναι ΜΒ=Α και ζητάει να βρεθεί η μήτρα Μ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top