Εξεταστική

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Έγραψα σήμερα, όχι και πολύ καλά όμως μπορεί να πέρασα. Είχα χάσει μερικά μαθήματα και τώρα δεν μπορώ να καταλάβω τις διαφορικές... το βιβλίο είναι gtp, οι σημειώσει ελλιπείς.

Πάμε για φυσική τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Να προσθέσω κι εγώ κάτι;
- Βρες τα βιβλία και σημειώσεις των δύο επόμενων εξαμήνων και πριν αρχίσουν τα μαθήματα στρώσου στο διάβασμα, ώστε να είσαι έτοιμος για όλη την επόμενη χρονιά.



Δεν πιέζομαι χρονικά για να αρχίσω από τώρα διάβασμα.Έχω το 4ο έτος να περάσω τα μαθήματα και για ότι μείνει έχω και ολόκληρο το 5ο έτος που δεν έχουμε μαθήματα και κάνουμε μόνο πρακτική.
Μεγάλο βάρος έχει φύγει από πάνω μου περνώντας όλα τα μαθήματα τον Ιούνη.Νοιώθω σαν να έχω ακουμπήσει ήδη το πτυχίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Απ τη μια αρχιζω να ψιλοβαριεμαι που σιγα σιγα θα αρχισουν να φευγουν ολοι αλλα απ την αλλη αυτη τη στιγμη δεν εχω καμια ορεξη να διαβασω σοβαρα οποτε δν με χαλαει που θα κααααθομαι αλλον 1 μηνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Γεια και απο εμένα παιδια, αυτο που θέλω να σας ρωτήσω εμένα δεν μου έτυχε ποτε όσο σπουδαζα,και γιαυτο θέλω να το ρωτήσω,ακουσα λοιπόν πως οταν κάποιος φοιτητής ειναι παντελώς άσχετος σε κάποια μαθηματα και πως με αρκετό διαβασμα δεν μπορει να καταφέρει να το περασει στην εξεταστική,τότε καλεί άλλους ανθρωπους που δεν χρειάζεται να διάβασουν και πολυ λόγω οτι ειναι ο τομέας του η το γνωρίζουν καλα και τέτοια,δεν ξέρω μπορει να συμβέι κατι τέτοιο να δωσει κάποιος άλλος αντί για τον ίδιο φοιτητή που δεν τα καταφέρνει ;μου ακούστηκε περίεργο αυτο και ποτε δεν μου είχε συμβεί γιαυτο και διερωταμαι μηπως εχετε ακούσει εσεις κατι. Φυσικα και ο άλλος που θα δωσει δεν νομίζω να το κάνει και αφιλοκερδώς.

Στη σχολή μου έχω δει τέτοια περίπτωση.
Έδωσε μαθηματικά α εξαμήνου ένας φοιτητής μαθηματικού για έναν συμφοιτητή μου 3ο έτος που έλεγε πως είχε ξεχάσει τα μαθηματικά(ολοκληρώματα κλπ) και δε μπορούσε να διαβάσει το μάθημα.Είχε αλλάξει τη φωτογραφία στο βιβλιάριο σπουδών του.
Τελικά το πέρασε με αυτό τον τρόπο και στον άλλον που πήγε να δώσει δεν του ζήτησαν ούτε πάσο ούτε βιβλιάριο σπουδών. (στα εύκολα μαθήματα δεν ζητάνε συνήθως)
Λογικά τον πλήρωσε κάτι αλλά δεν ξέρω λεπτομέρειες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
γράφω τριήμερο τετάρτη πέμπτη παρασκευή τέλεια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Πεμπτη εγω ξεκιναω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Δίνω αύριο Φυσιολογία 1.

Ελπίζω να την περάσω, θέλω να φεύγουν από πάνω μου τα μαθήματα του 1ου-2ου έτους. Αγχώνομαι άμα μαζεύονται. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
^Την πέρασα, μάλλον και με βαθμό. :D :D :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Με βάση την ανάλυση που είδα στο ιντερνετ έχω κάνει 2 λαθάκια άρα αν όπως είπε η κάθε ερώτηση πιάνει απο μια μονάδα έχω πιάσει το 8.....βέβαια ίντερνετ είναι αυτό μπορεί να υπάρχει η παραπληροφόρηση.....πάντως γενικώς πιστεύω να τα πήγα καλά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Επόμενη στάση Γενετικη΄..πρέπει να την περάσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Πρώτο μάθημα δίνω σε λίγες ώρες.
Εμπορικό Δίκαιο Ι ( κομμένο με ρήτρα :P )
Για να δούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostakis2

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kostakis2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθέριο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 268 μηνύματα.
Ναιιιι!!! Σήμερα βγήκε το πρώτο μου μάθημα...
"Μακροοικονομία" με 7 :yahoo:
Άντε να φεύγει ένα-ένα από τη ζωή μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ναιιιι!!! Σήμερα βγήκε το πρώτο μου μάθημα...
"Μακροοικονομία" με 7 :yahoo:
Άντε να φεύγει ένα-ένα από τη ζωή μου :P
Πότε το έδωσες και βγήκε?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Aυριο επιτελους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Η εξεταστική Σεπτέμβρη είναι ότι χειρότερο υπάρχει στη ζωή ενός φοιτητή.- -.-
Άντε Τετάρτη να δώσω να φύγει η !@#$φυσική.

Και μετά στις 20 βελτίωση βαθμολογίας που δε με πολυνοιάζει αφού το έχω περάσει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Η εξεταστική Σεπτέμβρη είναι ότι χειρότερο υπάρχει στη ζωή ενός φοιτητή.- -.-
Άντε Τετάρτη να δώσω να φύγει η !@#$φυσική.

Και μετά στις 20 βελτίωση βαθμολογίας που δε με πολυνοιάζει αφού το έχω περάσει. :P
δεν θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GlobalMiNd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GlobalMiNd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Η εξεταστικη σεπτ μου φαινεται καλη.

Η χειροτερη ειναι του ιουνη :/ ειδικα αμα τελειωνεις αρχες ιουλη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Αυριο αρχίζω μαθήματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top