Εξεταστική

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
και εγώ διαβάζω από τώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγώ από χθες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Genesis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Genesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
πες ότι κάνεις πλάκα:)

Μακάρι να μπορούσα :(
πφφφ, υπομονή ο ουρανός θα γίνει πιο γαλανός! όπως λέει και ένα τραγούδι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Είχατε κάποιου είδους κατάλψη;

Όχι, απλά ξεκινήσαμε αργά και γράφαμε ανά μια εβδομάδα :P

Πάντως παιδιά τα χρωστούμενα μαθήματα που είναι διαβασμένα δε θέλουν πάνω από 2 εβδομάδες, μην κάνετε χαζομάρες, χαρείτε το καλοκαίρι. :P
Άκου εκεί με 40 βαθμούς έξω, 4 ώρες χημεία :P

Εγώ ελπίζω να μη χρωστάω κάτι..σπλάγχνα πέρασα, ιστολογία πέρασα, φυσιολογία δεν ξέρω αλλά τείνω προς το περνάω και σήμερα στη βιοχημεία θα εκτιμήσουν το συγγραφικό μου ταλέντο στις αιτιολογήσεις και θα μου βάλουν 11 :P
Όταν σε ρωτάνε "Μέσω ποιων μονοπατιων ο ΣΔ προκαλεί επιπλοκές;" πρέπει να προσδιορίζουν και το πόσους τόμους θέλουν να γράψεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαργαριτα Α.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαργαριτα Α. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Επιτέλους τέλος και εμείς!! Έδωσα 9 μαθήματα,σε δύο βδομάδες! Γιατί είχα τη φαεινή ιδέα,να πάρω μαθήματα και από μεγαλύτερα εξάμηνα, η χαζή...:/
Τεσπα, όσα βγήκαν τα έχω περάσει..Περιμένω άλλα πέντε και εκ των οποίων το ένα, είναι αμφισβητούμενο..Και η ακόμη μεγαλύτερη βλακεία; Είναι αλυσίδα με νοσοκομείο του 3 εξαμήνου..Ελπίζω να μου έχει βάλει ένα 5 και δε θέλω παραπάνω σε αυτό... Πήγα να τη ρωτήσω πώς θα βαθμολογήσει τις πολλαπλής και έφυγα με μεγαλύτερους προβληματισμούς,...Ευτυχώς από το πρώτο εξάμηνο,δε χρωστάω κάτι..Οπότε από τι φαίνεται αν δε γίνει κάποιο θαύμα,θα χρωστάω μόνο αυτό..Το οποίο θα πρέπει να περαστεί όμως το Σεπτέμβρη,γιατί είναι αλυσίδα με μαιευτήριο... :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
εμείς τελειώσαμε στις 5 του μήνα και η τελευταία βαθμολογία βγήκε πριν 3 μέρες...
Ντάξει δεν θα πεθάνουμε κιόλας, αλλά χρωστάω 4 μαθήματα από την τωρινή εξεταστική κι άλλα 3 από αυτή του Φλεβάρη
οπότε καταλαβαίνετε πως ο Σεπτεμβρης διαφαίνεται λιγουλάκι φορτωμένος... :D

(αν και 7 είναι ένας παλέψιμος αριθμός, τι να πουν και άλλοι που χρωστούν τα κέρατά τους...)

4 ώρες διαβάζω..!

Καλό κουράγιο... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Έχω τελειώσει απ' την Τρίτη.

Δεν έδωσα 2 μαθήματα. Πέρασα τα άλλα.

10 μαθήματα σε 3 βδομάδες. Kinky.

Χαίρομαι, γιατί τώρα έχουμε καλοκαίρι και θα διαβάσω μικροβιολογία, για την πάρτυ μου! :inlove:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Genesis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Genesis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 144 μηνύματα.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
10 στη μοριακή καρδιολογία. Like a boss.
Πραγματικά, την ειδικότητα αυτήν την αγαπάω.
Τα βγάλανε μετά από 1.5κάτι μήνα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Πώς γράφετε 10 ρε γαμώτο σας... :P

Μια φορά κατέβηκα σε ένα μάθημα με τέτοιες αξιώσεις,κι ενώ τα ήξερα όλα,δεν έφτανε ο χρόνος... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Πώς γράφετε 10 ρε γαμώτο σας... :P

Μια φορά κατέβηκα σε ένα μάθημα με τέτοιες αξιώσεις,κι ενώ τα ήξερα όλα,δεν έφτανε ο χρόνος... :/:

Εύκολο είναι.
Και βλακείες να γράφεις προσπαθείς να τους πείσεις ότι αυτά που λες είναι σωστά.
Λες και τα ξέρουν και οι καθηγητές όλα.
:P
Καλά μη νομίζεις ότι ήταν και κανά σοβαρό μάθημα, επιλεγόμενο ήταν αλλά όσο να' ναι για ένα απόγευμα διάβασμα είμαι αρκετά ευχαριστημένος. Απλά σ' εμάς τα μαθήματα αλληλοσυνδέονται, πχ είχε μέσα και ύλη από φυσιολογία εαρινού, βιοχημεία χειμερινού οπότε τα πιο πολλά τα' χεις σίγουρα ξαναδιαβάσει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εύκολο είναι.
Και βλακείες να γράφεις προσπαθείς να τους πείσεις ότι αυτά που λες είναι σωστά.
Λες και τα ξέρουν και οι καθηγητές όλα.
:P
Καλά μη νομίζεις ότι ήταν και κανά σοβαρό μάθημα, επιλεγόμενο ήταν αλλά όσο να' ναι για ένα απόγευμα διάβασμα είμαι αρκετά ευχαριστημένος. Απλά σ' εμάς τα μαθήματα αλληλοσυνδέονται, πχ είχε μέσα και ύλη από φυσιολογία εαρινού, βιοχημεία χειμερινού οπότε τα πιο πολλά τα' χεις σίγουρα ξαναδιαβάσει!!
καλά έλα τώρα...
τουλάχιστον μπορείτε να παραδέχεστε ότι διαβάζετε, δεν είμαστε εμείς οι χαζοί που παλεύουμε για ένα 8π.χ και εσείς γράφετε 10 χωρίς διάβασμα...έχω και συμφοιτητές που ισχυρίζονται τα ίδια και γελάμε οι υπόλοιποι!
Είσαι Ιατρική Αθήνας, γράφεις σε όλα 9-10 και κάθε φορά λες ότι δεν διάβασες...όκ είμαστε βλάκες όλοι οι υπόλοιποι ή μάλλον κάτι δεν ισχύει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
καλά έλα τώρα...
τουλάχιστον μπορείτε να παραδέχεστε ότι διαβάζετε, δεν είμαστε εμείς οι χαζοί που παλεύουμε για ένα 8π.χ και εσείς γράφετε 10 χωρίς διάβασμα...έχω και συμφοιτητές που ισχυρίζονται τα ίδια και γελάμε οι υπόλοιποι!
Είσαι Ιατρική Αθήνας, γράφεις σε όλα 9-10 και κάθε φορά λες ότι δεν διάβασες...όκ είμαστε βλάκες όλοι οι υπόλοιποι ή μάλλον κάτι δεν ισχύει!

:P Και εμείς έχουμε και είναι πολλοι:P γμτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
καλά έλα τώρα...
τουλάχιστον μπορείτε να παραδέχεστε ότι διαβάζετε, δεν είμαστε εμείς οι χαζοί που παλεύουμε για ένα 8π.χ και εσείς γράφετε 10 χωρίς διάβασμα...έχω και συμφοιτητές που ισχυρίζονται τα ίδια και γελάμε οι υπόλοιποι!
Είσαι Ιατρική Αθήνας, γράφεις σε όλα 9-10 και κάθε φορά λες ότι δεν διάβασες...όκ είμαστε βλάκες όλοι οι υπόλοιποι ή μάλλον κάτι δεν ισχύει!

Μα πραγματικά, αν ήσουν εδώ θα έβλεπες τι γινόταν.
Πχ φυσιολογία χειμερινού διάβαζα 20 μέρες 10ωρα και πήρα 7 και με το ζόρι, νευροανατομία διάβαζα 15 μέρες 10ωρα και πήρα 8. Και εγώ προσπαθώ για τους βαθμούς.
Απλά κάποια μαθήματα μ' αρέσουν πολύ και τα θεωρώ "cosmopolitan".
Αυτό.
Τώρα το κακό δεν το βλέπω εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
λοιπόν....έχουμε και λεμε

Ηλεκτρικές Μετρήσεις: 7,5
Διαφορικές Εξισώσεις: 10
Λογισμός Πολλών Μεταβλητών: 6
Επιχειρησιακή Έρευνα: 9-10(το μονο που δεν εχει βγει -.-)
Τεχνολογία Ηλεκτροτεχνικών και Ηλεκτρονικών Υλικών: 10
Φυσική ΙΙ: 9
Προγραμματισμός σε C: 8

και ο Μ.Ο του 2ου εξαμήνου είναι περίπου στο 8,5....
και ναι.... 14/14 μαθήματα στο 1ο έτος....ΔΕΝ ΧΡΩΣΤΑΩ ΚΑΝΕΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
Οκτώβρη ξανα στη σχολή....:yahoo::smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Μα πραγματικά, αν ήσουν εδώ θα έβλεπες τι γινόταν.
Πχ φυσιολογία χειμερινού διάβαζα 20 μέρες 10ωρα και πήρα 7 και με το ζόρι, νευροανατομία διάβαζα 15 μέρες 10ωρα και πήρα 8. Και εγώ προσπαθώ για τους βαθμούς.
Απλά κάποια μαθήματα μ' αρέσουν πολύ και τα θεωρώ "cosmopolitan".
Αυτό.
Τώρα το κακό δεν το βλέπω εγώ.

Δεν είπε κανένας ότι είπες κάτι κακό. Απλά σου λέει ο Ναουσαίος να μην ψάχνεις για μαλάκες. Για να γράφεις συνεχώς 7-10,δεν γίνεται να διαβάσεις 1 απόγευμα ό,τι και να κάνεις, pretentious bastard.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
λοιπόν....έχουμε και λεμε

Ηλεκτρικές Μετρήσεις: 7,5
Διαφορικές Εξισώσεις: 10
Λογισμός Πολλών Μεταβλητών: 6
Επιχειρησιακή Έρευνα: 9-10(το μονο που δεν εχει βγει -.-)
Τεχνολογία Ηλεκτροτεχνικών και Ηλεκτρονικών Υλικών: 10
Φυσική ΙΙ: 9
Προγραμματισμός σε C: 8

και ο Μ.Ο του 2ου εξαμήνου είναι περίπου στο 8,5....
και ναι.... 14/14 μαθήματα στο 1ο έτος....ΔΕΝ ΧΡΩΣΤΑΩ ΚΑΝΕΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
Οκτώβρη ξανα στη σχολή....:yahoo::smoke:
Είσαι προβληματικός.
.
.
.
.
.
.
.
Συγχαρητήρια ρε χαζέ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Δεν είπε κανένας ότι είπες κάτι κακό. Απλά σου λέει ο Ναουσαίος να μην ψάχνεις για μαλάκες. Για να γράφεις συνεχώς 7-10,δεν γίνεται να διαβάσεις 1 απόγευμα ό,τι και να κάνεις, pretentious bastard.

Εγώ πάντως μοριακή καρδιολογία ένα απόγευμα διάβασα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top