Εξεταστική

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
πες το κι έτσι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Tι είναι εδώ; Group therapy?

Δεν το λέμε έτσι δυνατά, μας χαλάει την ψυχολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Α ωραία.
Να πω κι εγώ τον πόνο μου.
Έχω να φάω τυρί 2 βδομάδες.
Χθες δοκίμασα τυρί με χαμηλά λιπαρά.
Δεν θέλω να το συζητήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Stath

Δραστήριο μέλος

Ο Geronimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Α ωραία.
Να πω κι εγώ τον πόνο μου.
Έχω να φάω τυρί 2 βδομάδες.
Χθες δοκίμασα τυρί με χαμηλά λιπαρά.
Δεν θέλω να το συζητήσω.

Δεν πήρες το Dirolo ; Κακώς ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Α ωραία.
Να πω κι εγώ τον πόνο μου.
Έχω να φάω τυρί 2 βδομάδες.
Χθες δοκίμασα τυρί με χαμηλά λιπαρά.
Δεν θέλω να το συζητήσω.

Άστο το τυρί. Πότε θα μας ξανατραγουδήσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σ'άρεσε ε;
Είμαι μια σειρήνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
βαριέμαι να διαβάσω πφφφφ

κάτι μου λέει ότι θα τα παρατήσω όλα στις 3 το βράδυ και θα πάω να παίξω λολ :P

Πάμε μαζί. Άλλη μέρα όμως γιατί σήμερα δεν παιζει να μπω άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Πρωτο μαθημα για τη εξεταστικη του β εξαμηνου...αναλυση 2...βιασμος...παμε στα επομενα και ελπιζω να περασω 2 αν γινεται για να μην μου μεινουν πανω απο 4 για σεπτεμβρη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Πρωτο μαθημα για τη εξεταστικη του β εξαμηνου...αναλυση 2...βιασμος...παμε στα επομενα και ελπιζω να περασω 2 αν γινεται για να μην μου μεινουν πανω απο 4 για σεπτεμβρη....

Σε νοιώθω.Και εγώ Ανάλυση 2 δίνω τώρα και βλέπω τον βιασμό να έρχεται σιγά σιγά.1/1 μέχρι στιγμής η εξεταστική , αλλά είναι ακόμα η αρχή :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Λοιπόν παίδες,ακούστε και τον δικό μου πόνο!Το δεύτερο μάθημα που δίνω είναι την Πέμπτη 20/6 και ονομάζεται Εισαγωγή στην Αρχαία Ελληνική φιλοσοφία!!!Άντε να διαβάζεις Ορφικούς,Ησίοδο,Θαλή,Αναξίμανδρο,Αναξιμένη,Πυθαγόρα,Ηράκλειτο και Σοφιστές,και να μαθαίνεις τι είπε ο κάθε σοφιστής για τους νόμους!!!Υποφέρω λέμε :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Σπλάγχνα σήμερα.
Μας πήδηξαν.
Τα θέματα ήταν τύπου "Τι γνωρίζετε για το ..... ; ".
:P

Εγώ έβαλα τα δυνατά μου, δεν μπορώ να πω τίποτα ακόμη. :P

Φυσιολογία τώρα σε δύο (2) εβδομάδες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Τελευταίο μάθημα στις 15:00. :(

Ποια σχολή θα είναι η επόμενη; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Τελευταίο μάθημα στις 15:00. :(

Ποια σχολή θα είναι η επόμενη; :P

Οταν τη βρεις ενημερωσε κι εμενα σε παρακαλω πολυ.

Αν και νομιζω πως εχω καταληξει πλεον:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Σπλάγχνα σήμερα.
Μας πήδηξαν.
Τα θέματα ήταν τύπου "Τι γνωρίζετε για το ..... ; ".
:P

Εγώ έβαλα τα δυνατά μου, δεν μπορώ να πω τίποτα ακόμη. :P

Φυσιολογία τώρα σε δύο (2) εβδομάδες. :P

Μόνο εμένα μ'άρεσαν τα θέματα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Σε 4 μέρες γράφω Εμπορικό Δίκαιο ΙΙ.
500 Διαφάνειες LOL
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σε 4 μέρες γράφω Εμπορικό Δίκαιο ΙΙ.
500 Διαφάνειες LOL
Εννοείς 500 αρχεία power point;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εννοείς 500 αρχεία power point;

Ακριβώς + 100 σελίδες επιπρόσθετες Α4 σημειώσεις της καθηγήτριας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μοριακή και αναπτυξιακή φυτών την Δευτέρα!
ελπίζω αυτά τα φυτά να φύγουν με την 1η!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ακριβώς + 100 σελίδες επιπρόσθετες Α4 σημειώσεις της καθηγήτριας.
Και τι σκοπεύεις να κάνεις; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Μόνο εμένα μ'άρεσαν τα θέματα? :P

Έγραφα ασταμάτητα...13 σελίδες!!!

Είσαι ανώμαλος ρε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top