Εξεταστική

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Εγώ πάλι μόνο τύχη χρειάζομαι για αύριο(την οποία τις περισσότερες φορές δεν έχω)...
Μόνο τύχη? Νόμιζα ότι χρειάζονται επίσης διάβασμα, ψυχραιμία, αυτοπεποίθηση, οργάνωση. :/:
Γιατί εμείς αργούμε? Αρχίζω (νομίζω) 19/6 και τελειώνω 8/7. Εσείς πότε τελειώνετε?
Καλή επιτυχία σε όσους ξεκινάνε. :)



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Έχουμε μόνο μια ζωή.
Σπλάχνα μπορούμε να δώσουμε και 1000 φορές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Έχουμε μόνο μια ζωή.
Σπλάχνα μπορούμε να δώσουμε και 1000 φορές.
πόσοι πιστεύετε ότι σε μερικούς μήνες θα μας πει ότι έγραψε 9 ή 10?
ένας εγώ...πάμε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Αυριο ξεκινάμε...να χαρώ ή όχι;;:confused:
ό,τι είναι να γίνει θα γίνει...:D
...αλλά ποιος σκέφτηκε να δίνουμε Πανελλήνιες-ενδοσχολικές-εξεταστική το καλοκαιρί που οι παραλιες και οι καφετεριες ειναι γεματες;;;; :|

Καλη Επιτυχία!
ΥΓ. Δία εμεις ξεκιναμε αυριο και τελειωνουμε 28/06;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Δυσκολη μερα η αυριανη:/:...

Καλη μας τυχη, καλο κουραγιο και πανω απ´ ολα ψυχραιμια και αισιοδοξια που λεει και ο Διας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Μόνο τύχη? Νόμιζα ότι χρειάζονται επίσης διάβασμα, ψυχραιμία, αυτοπεποίθηση, οργάνωση. :/:
Γιατί εμείς αργούμε? Αρχίζω (νομίζω) 19/6 και τελειώνω 8/7. Εσείς πότε τελειώνετε?
Καλή επιτυχία σε όσους ξεκινάνε. :)




Εγώ αρχίζω σήμερα και τελειώνω 6/7 :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
6,4 στην Διακυτταρική επικοινωνία:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
10 στην απαλλακτική πρόοδο του μαθήματος "Τεχνολογία Ηλεκτροτεχνικών και Ηλεκτρονικών Υλικών":vroum:
άρα 5 μαθήματα μέχρι το τέλος αφού σήμερα έγραψα και το 6ο... δεν ξέρω πώς τα πήγα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Η Ιερά Εξαταστικη ξεκινά 20/6 ...Ε! Μεχρι τις 4/7 θα με εχουν κάψει στην πυρά,δεν τίθεται θεμα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
έχει κάποιος άλλος σχεδόν 4 εβδομάδες εξεταστική; :mad: απλά δεν περνούν οι μέρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
έχει κάποιος άλλος σχεδόν 4 εβδομάδες εξεταστική; :mad: απλά δεν περνούν οι μέρες...
Άσε! Εγώ παρακαλούσα να έχουμε μεγάλη εξεταστική για να προλάβω να τα βγάλω αλλά έχω ήδη βαρεθεί. Επιβεβαιώνω αυτό που λένε για την εξεταστική και το καλοκαίρι... δεν ταιριάζουνε!! Δεν παίζει αυτό το πράγμα! Δεν την παλεύω. Έχει και ο Stryer κάτι κωλοασκήσεις που δεν καταλαβαίνω Χρηστό... αααααααα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
έχει κάποιος άλλος σχεδόν 4 εβδομάδες εξεταστική; :mad: απλά δεν περνούν οι μέρες...
3 εβδομάδες εαν αυτο σε παρηγορεί:P
2 μαθηματα καθε εβδομαδα...ελεος δλδ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TrueBlue

Νεοφερμένος

Η TrueBlue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
έχει κάποιος άλλος σχεδόν 4 εβδομάδες εξεταστική; :mad: απλά δεν περνούν οι μέρες...

Ξεκινησαμε 5/6 και τελειωνουμε 3/7. Σχεδον 1 μηνα. Ενα μαθημα εχει φυγει, μενουν αλλα 4 :weak:

Αλλα 3 δηλαδη, γιατι το ενα θα το στειλω Σεπτεμβρη. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Δεν ξερω για σας, εγω παντως τελειωσα. Και κατα πασα πιθανοτητα δεν προκειται να ξαναδωσω αλλο μαθημα στο Πανεπιστημιο.

Περιεργο συναισθημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Δεν ξερω για σας, εγω παντως τελειωσα. Και κατα πασα πιθανοτητα δεν προκειται να ξαναδωσω αλλο μαθημα στο Πανεπιστημιο. Περιεργο συναισθημα...
Τότε σου αφιερώνω το παρακάτω κείμενο:

39 πράγματα που αλλάζουν μόλις τελειώσεις το πανεπιστήμιο

  1. 6.00 π.μ. είναι η ώρα που σηκώνεστε, όχι που πηγαίνετε για ύπνο.
  2. Το να κάνεις σεξ σε μονό κρεβάτι είναι παράλογο.
  3. Έχετε περισσότερα τρόφιμα από μπίρες στο ψυγείο.
  4. Ξέρετε όλους τους ανθρώπους που κοιμούνται στο σπίτι σας.
  5. Ακούτε το αγαπημένο σας τραγούδι στο ασανσέρ στη δουλειά.
  6. Δεν περνάτε πλέον 2 εβδομάδες με 10 ευρώ μέχρι να τελειώσει ο μήνας και να στείλουν τα λεφτά.
  7. Μεταφέρετε πάντα ομπρέλα όταν πρόκειται να βρέξει.
  8. Γάλα χαλασμένο στο ψυγείο εδώ και ένα μήνα δεν αποτελεί πλέον πραγματικότητα.
  9. Δεν πηγαίνετε στο σουπερμάρκετ με όλους τους φίλους σας.
  10. Η θέρμανση λειτουργεί στο σπίτι σας.
  11. Οι φίλοι σας παντρεύονται και χωρίζουν, αντί να τα φτιάχνουνε και να τα χαλάνε.
  12. Πληρώνετε στο κράτος χιλιάδες ευρώ κάθε χρόνο.
  13. Πηγαίνετε διακοπές, αντί 130 μέρες, μόνο 20!
  14. Τα τζιν και τα Τ-Shirts δεν είναι κατάλληλα πλέον για «σωστό ντύσιμο».
  15. Είστε αυτοί που καλούν την αστυνομία επειδή κάποια παλιόπαιδα δεν λένε να χαμηλώσουν το στερεοφωνικό στις 3.00 το πρωί.
  16. Σηκώνεστε από το κρεβάτι το πρωί ακόμη και αν βρέχει.
  17. Το πλύσιμο των ρούχων δεν είναι ένα ετήσιο τελετουργικό.
  18. Δεν ξέρετε τι ώρα κλείνουν τα delivery το βράδυ.
  19. Η ώρα μεσημεριανού γεύματος δεν είναι «το πρωί».
  20. Δεν παίρνετε τις ιδέες για ποτά από τους μεθυσμένους της Ναυαρίνου.
  21. Δεν βάζετε μισοφαγωμένα φαγητά στο ψυγείο για να τα φάτε αργότερα.
  22. Δεν ξοδεύετε τη μισή ημέρα σας καταστρώνοντας σχέδιο δράσης για τη βραδινή έξοδο.
  23. Οι μήνες Ιανουάριος, Ιούνιος και Σεπτέμβριος δεν είναι «το τέλος του κόσμου».
  24. Δεν μπορείτε να πείσετε τους φίλους σας για να τα πιείτε μέχρι το πρωί.
  25. Ξέρετε πάντα πού είστε όταν ξυπνάτε.
  26. Δεν παίρνετε μεσημεριανούς ύπνους μέχρι τις 6.00 μ.μ.
  27. Μια πυρκαγιά στην κουζίνα δεν είναι για γέλια.
  28. Πηγαίνετε στο φαρμακείο για Depon και αντιβιοτικά, όχι για προφυλακτικά και τεστ εγκυμοσύνης.
  29. Ένα μπουκάλι ουίσκι δεν είναι πλέον «καλό πράγμα».
  30. Μπορείτε να θυμηθείτε το όνομα του προσώπου δίπλα στο οποίο ξυπνάτε.
  31. Δεν έχετε ποντίκια να ζούνε στην κουζίνα σας.
  32. Το πρόγευμα δεν αποτελείται από το χθεσινοβραδινό που περίσσεψε και 2 μπουκάλια μπίρα.
  33. Δεν πηγαίνετε στην κάβα να αγοράσετε βότκα.
  34. Χρησιμοποιείτε ηλεκτρική σκούπα.
  35. Το «δεν θα ξαναπιώ τόσο πολύ ξανά» αντικαθίσταται από το «δεν μπορώ να πιω τόσο πολύ όπως παλιά».
  36. Πάνω από το 90% του χρόνου που ξοδεύετε μπροστά σε έναν υπολογιστή είναι για πραγματική εργασία.
  37. Δεν πειραματίζεστε με τις απαγορευμένες ουσίες.
  38. Δεν πίνετε από το σπίτι για να εξοικονομήσετε χρήματα προτού βγείτε το βράδυ.
  39. ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΠΛΕΟΝ (ΔΥΣΤΥΧΩΣ) ΦΟΙΤΗΤΗΣ!
Καλή σταδιοδρομία?



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Δεν ξερω για σας, εγω παντως τελειωσα. Και κατα πασα πιθανοτητα δεν προκειται να ξαναδωσω αλλο μαθημα στο Πανεπιστημιο.

Περιεργο συναισθημα...

Μαγκας , τελειωσες στα 22 ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Δεν ξερω για σας, εγω παντως τελειωσα. Και κατα πασα πιθανοτητα δεν προκειται να ξαναδωσω αλλο μαθημα στο Πανεπιστημιο.

Περιεργο συναισθημα...

Γράφω ένα την Τετάρτη και το τελευταίο την Παρασκευή. I feel you. =/ Χαρά και λύπη μαζί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
[*]Δεν περνάτε πλέον 2 εβδομάδες με 10 ευρώ

'Νταξ',παλιός ο κατάλογος,αυτό πλέον ισχύει και για τους εργαζόμενους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άσε! Εγώ παρακαλούσα να έχουμε μεγάλη εξεταστική για να προλάβω να τα βγάλω αλλά έχω ήδη βαρεθεί. Επιβεβαιώνω αυτό που λένε για την εξεταστική και το καλοκαίρι... δεν ταιριάζουνε!! Δεν παίζει αυτό το πράγμα! Δεν την παλεύω. Έχει και ο Stryer κάτι κωλοασκήσεις που δεν καταλαβαίνω Χρηστό... αααααααα...

Καλά, βιοχημεία... :whistle:
Έχε χάρη που εξαιτίας του βαθμού εργαστηρίου και με 4 θα περάσω :P
Εμένα πάλι, με πιάνουν θέματα συγκέντρωσης, όσο και να προσπαθώ δεν μπορώ να καθίσω ήρεμα για να διαβάσω... Βέβαια, έχω και τους γείτονες που κάθε μα κάθε φορά που πάω να διαβάσω, έχω όρεξη και το έχω πάρει απόφαση, βάζουν στο τέρμα τα καψουροτράγουδα ή ρίχνουν έναν καβγά. :mad:

3 εβδομάδες εαν αυτο σε παρηγορεί:P
2 μαθηματα καθε εβδομαδα...ελεος δλδ...

Καλή δύναμη, Δημήτρη και καλή επιτυχία! :)

Ξεκινησαμε 5/6 και τελειωνουμε 3/7. Σχεδον 1 μηνα. Ενα μαθημα εχει φυγει, μενουν αλλα 4 :weak:

Αλλα 3 δηλαδη, γιατι το ενα θα το στειλω Σεπτεμβρη. :redface:

Καλή επιτυχία και καλό (; ) διάβασμα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Pic of the day;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top