Εξεταστική

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
(Μάλλον)Αύριο θα βγει η βαθμολογία της Ανάλυσης Ι....πιστεύω ότι έγραψα γύρω στο 8. Έκανα μια μαλακία στο ολοκλήρωμα και έχασα χρόνο :mpinelik: !! Το θέμα είναι να το κόψω ή όχι;;;;;;;:/:
Οκ...σίγουρα είναι ένας πολύ καλός βαθμός αλλα το συγκεκριμένο μάθημα το παρακολουθούσα σε όλο τ εξάμηνο χωρίς να χάσω ούτε μία ώρα και γενικά είναι ένα μάθημα πολύ ενδιαφέρον, οπότε εγώ προσωπικά πήγαινα για 9-10. Αλλά από την άλλη δεν ξέρω άμα αξίζει να το κόψω και να το έχω για τον Σεπτέμβρη πάλι...
Εσείς τι λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Αυριο που ξεκινα η εμβολιμη εξεταστικη για τους επι πτυχιο λογικα τα μαθηματα θα αναβληθουν για την επομενη εβδομαδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
(Μάλλον)Αύριο θα βγει η βαθμολογία της Ανάλυσης Ι....πιστεύω ότι έγραψα γύρω στο 8. Έκανα μια μαλακία στο ολοκλήρωμα και έχασα χρόνο :mpinelik: !! Το θέμα είναι να το κόψω ή όχι;;;;;;;:/:
Οκ...σίγουρα είναι ένας πολύ καλός βαθμός αλλα το συγκεκριμένο μάθημα το παρακολουθούσα σε όλο τ εξάμηνο χωρίς να χάσω ούτε μία ώρα και γενικά είναι ένα μάθημα πολύ ενδιαφέρον, οπότε εγώ προσωπικά πήγαινα για 9-10. Αλλά από την άλλη δεν ξέρω άμα αξίζει να το κόψω και να το έχω για τον Σεπτέμβρη πάλι...
Εσείς τι λέτε;
:D
Είναι δικο σου θεμα αυτό :P εγώ αν έπαιρνα 8 οποιοδήποτε μάθημα και να ήταν θα ήμουν χαρούμενος και θα πετούσα σαν να ήταν 10 (με το 5 θα ήμουν απλά χαρούμενος). :D

Δεν υπήρχε περίπτωση να κόψω μάθημα ακόμα και αν έκανα 1000 βλακείες και ήμουν έτσι :mad:
αλλά άλλο είμαι εγώ και άλλο εσυ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Αυριο που ξεκινα η εμβολιμη εξεταστικη για τους επι πτυχιο λογικα τα μαθηματα θα αναβληθουν για την επομενη εβδομαδα...

Zetaxa, έχεις πάθος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
(Μάλλον)Αύριο θα βγει η βαθμολογία της Ανάλυσης Ι....πιστεύω ότι έγραψα γύρω στο 8. Έκανα μια μαλακία στο ολοκλήρωμα και έχασα χρόνο :mpinelik: !! Το θέμα είναι να το κόψω ή όχι;;;;;;;:/:
Οκ...σίγουρα είναι ένας πολύ καλός βαθμός αλλα το συγκεκριμένο μάθημα το παρακολουθούσα σε όλο τ εξάμηνο χωρίς να χάσω ούτε μία ώρα και γενικά είναι ένα μάθημα πολύ ενδιαφέρον, οπότε εγώ προσωπικά πήγαινα για 9-10. Αλλά από την άλλη δεν ξέρω άμα αξίζει να το κόψω και να το έχω για τον Σεπτέμβρη πάλι...
Εσείς τι λέτε;

Αν κοψεις μαθημα στο οποιο εχεις γραψει 8 εισαι απλα για κλαματα:P.
Σου μιλανε 4 χρονια εμπειριας (σε εντελως διαφορετικο αντικειμενο βεβαια), αλλα επειδη πολλα εχουν δει τα ματακια μου, φυλαγε τα ρουχα σου για να ´χεις τα μισα.

Εγω παντως στα 4 χρονια, η μεγαλυτερη ρητρα που εχω βαλει ειναι 8 (σε ενα μαθημα το μετανιωσα βεβαια και πηγα και το ακυρωσα τελευταια στιγμη:P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Βγήκαν οι βαθμολογίες της Φυσική Ι.....και εκέι που έλεγα οτι έγραψα γύρω στο 6...βλέπω στο unistudent 8,5!!!:clapup::clapup:
8,5???????? Πλάκα κάνεις!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
9 στην περιβαλλοντικη αγωγη:)!!!

Δεν ειμαι σιγουρος απο που μου εκοψε τη μοναδα, αλλα χαλαλι του. Τρομερα συνεννοησιμος και οργανωτικος ανθρωπος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Αυτή η Εμβρυολογία πια, μας γκάστρωσε. :mad: :mad: :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Έχω ένα χτυποκάρδι και ένα άγχος μέχρι τα αυτιά.
Ποιος,εγώ.

:D
Είναι δικο σου θεμα αυτό :P εγώ αν έπαιρνα 8 οποιοδήποτε μάθημα και να ήταν θα ήμουν χαρούμενος και θα πετούσα σαν να ήταν 10 (με το 5 θα ήμουν απλά χαρούμενος). :D

Δεν υπήρχε περίπτωση να κόψω μάθημα ακόμα και αν έκανα 1000 βλακείες και ήμουν έτσι :mad:
αλλά άλλο είμαι εγώ και άλλο εσυ :P
Εσύ μωρέ λατρεία δεν πιάνεσαι. Μην δίνεις συμβουλές στα παιδιά στο θέμα διάβασμα και εξεταστική γιατί θα τα κάψεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
αυριο δεκα και μιση γραφω βρεφονηπιοκομια προσευχηθειτε για μενα να γραψω καλα.σας ευχαριστω για την κατανοηση σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
αυριο δεκα και μιση γραφω βρεφονηπιοκομια προσευχηθειτε για μενα να γραψω καλα.σας ευχαριστω για την κατανοηση σας

Θα γράψεις πολύ καλά όχι απλά καλά!:) Θα το δεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Και εγω το πιστευω!
Θα σκισεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Θα γράψεις πολύ καλά όχι απλά καλά!:) Θα το δεις!

σε ευχαριστω πολυ εχω αγχος γιατι ειναι δυσκολο και αυτη που μας κανει μαθημα σκυλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Κ γω γράφω αύριο 10:30..Εισαγωγή στον Τουρισμό είναι το μάθημα..πολύ ωραίο..Παρακολουθούσα όλο τον καιρό..αλλά τα θέλει(σχεδόν) παπαγαλία.. Κ έχουμε ολόκληρο το βιβλίο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Περιμένω να βγει η Βιοχημεία..μεγάλο ενδιαφέρον για το αποτέλεσμα, μεγάλο εύρος της αναμενόμενης βαθμολογίας:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Πω της πουτάνας γίνεται στη φυσιολογία.
Στις 21 γράφω.
Ευχηθείτε μου να προλάβω να τα βγάλω.
ΤΗΣ ΤΡΕΛΗΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΓΑΜΩ ΤΟΥΣ ΥΠΟΔΟΧΕΙΣ ΜΟΥ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Πω της πουτάνας γίνεται στη φυσιολογία.
Στις 21 γράφω.
Ευχηθείτε μου να προλάβω να τα βγάλω.
ΤΗΣ ΤΡΕΛΗΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΓΑΜΩ ΤΟΥΣ ΥΠΟΔΟΧΕΙΣ ΜΟΥ.

θα τα βγαλεις δεν σε φοβαμαι καλη επιτυχια οταν θα ερθει η ωρα:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petrosod

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο petrosod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 242 μηνύματα.
α και β υποδοχεισ??? με νοραδρεναλινεσ και ακετυλοχολινεσ??? τι κεφαλαια εχετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βγήκαν 2 μαθήματα και περάσαμε πανηγυρικώς!!! :D :clapup: :clapup: Το ένα με 7 και το άλλο με 10!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top