Εξεταστική

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Νομίζω ότι στο ΕΜΠ μπορείς να δώσεις το Σεπτέμβρη την συμπληρωματική εξεταστική και ΧΩΡΙΣ να έχεις κόψει μάθημα πηγαίνεις και το δίνεις. Αν έγραψες καλύτερα κρατάνε αυτό το βαθμό.

Δεν ξέρω, δεν είμαι στο ΕΜΠ :P
Στην δική μας την σχολή πάντως δεν έχω ακούσει να γίνεται κάτι τέτοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Και γιατί δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα στα άλλα πανεπιστήμια?
Καλη ερώτηση!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Και γιατί δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα στα άλλα πανεπιστήμια?

Θεωρώ πως είναι θέμα γραμματείας, προεδρίας, πρυτανείας.

Ισχύει σίγουρα και στους Χημικούς Μηχανικούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Θεωρώ πως είναι θέμα γραμματείας, προεδρίας, πρυτανείας.

Ισχύει σίγουρα και στους Χημικούς Μηχανικούς.

Ναι ισχύει αυτό. Για τις άλλες σχολές του ΕΜΠ δεν ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
γιατι δινεις τοσα πολλα σ'αυτο το εξαμηνο? χρωστουσες και απο περυσι μαθηματα?

Δεν χρωστάω κανένα, είμαστε η 2η ή η 3η σχολή με τα περισσότερα μαθηματα για πτυχίο, είναι πάνω από 90.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Νομίζω ότι στο ΕΜΠ μπορείς να δώσεις το Σεπτέμβρη την συμπληρωματική εξεταστική και ΧΩΡΙΣ να έχεις κόψει μάθημα πηγαίνεις και το δίνεις. Αν έγραψες καλύτερα κρατάνε αυτό το βαθμό.

Σωστή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Μετά από άπειρες ώρες διαβασματος, απογοήτευσης, γκρινιας, βαρεμαρας και υπερκατανάλωσης καφεινης, επιτέλους ΤΕΛΕΙΩΣΑ με την εξεταστική μου.

Απολογισμός: Μια από τις καλύτερες εξεταστικές ever. Επιτέλους ξαναβρήκα τη φόρμα που είχα στα πρώτα εξάμηνα.


Έχω βέβαια να παραδώσω και μια εργασία μεχρι τις 8 Φλεβάρη, αλλα δε θα κάτσω να σκάσω και γι' αυτό!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Δεν χρωστάω κανένα, είμαστε η 2η ή η 3η σχολή με τα περισσότερα μαθηματα για πτυχίο, είναι πάνω από 90.

Έλα τυχερή συνενώνεστε με το τμήμα Ξενων Γλωσσων και Διερμηνειας με Ειδικευση στην Ισπανικη/Ιταλικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Δεν με παίρνει να πω με πόσο κόπηκα διαφορικό.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ως τώρα είμαι 3-1 και αύριο γράφω γραμμική οπότε θα χτυπήσω βαθμό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Δεν λέω....:P
Η Θάλεια ξέρει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Ναιιιιιιιιιι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Όσο έγραψε ο ξάδερφός μου στην Καντή(ναι τα έβγαλε), 10 δηλαδή, χωρίς το μηδέν!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Όσο έγραψε ο ξάδερφός μου στην Καντή(ναι τα έβγαλε), 10 δηλαδή, χωρίς το μηδέν!!!!!!

Έγραψε 10 στην Καντή;;;;;;;;; Σοβαρά;;;;; Που καθόταν ρε γαμώτο;;; :P (ή εννοείς ότι έγραψε κι αυτός 1; )

Εσένα σε νιώθω! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Όσο έγραψε ο ξάδερφός μου στην Καντή(ναι τα έβγαλε), 10 δηλαδή, χωρίς το μηδέν!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Έγραψε 10 στην Καντή;;;;;;;;; Σοβαρά;;;;; Που καθόταν ρε γαμώτο;;; :P

Εσένα σε νιώθω! :D
Ναι ρε 10 έγραψε το παλιοφυτο, αφού είναι, όλη τη μέρα διαβάζει, από την αρχή του εξαμήνου!!!!!!!!!!!!!
Άσε πύκρες εγώ, όχι τίποτε άλλο, αλλά ελπίζω να νιώθεις και το ρεζιλίκι που θα φάω από τον ξάδερφο!!!!!!!!!!!!
Αχ Θάλεια, δεν υπάρχει σωτηρία στον χωρικούλη....:(:P
Α, δεν καθόταν αμφιθέατρο, σε αίθουσα ήταν...τι περίμενες να καθόταν αμφιθέατρο;;; τα φυτά ποτέ στο αμφιθέατρο!!!!1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Όσο έγραψε ο ξάδερφός μου στην Καντή(ναι τα έβγαλε), 10 δηλαδή, χωρίς το μηδέν!!!!!!

Φαντάζεται τι εικόνα έχουμε σχηματίσει θα τον ξαδερφο σου, ετσι:P;; Εγω προσωπικά τον φαντάζομαι σα Χομπιτ με αγαπημένη ασχολία τη λαθραναγνωσια:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top