Εξεταστική

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Μας δουλεύουν πάρα πολύ.:mad:
Έδωσα αγγεία-νεύρα 14/1, χρειάζομαι τουλάχιστον ένα 4 για να μπορέσω να δώσω σπλάγχνα στη 1/2, και πραγματικά είμαι στο ΟΡΙΟ. Ή που θα με περάσουνε με 4 ή που θα με κόψουνε με 3,5.
Και ρε πούστη μου, τα αποτελέσματα για τα αγγεία-νεύρα θα βγούνε τη Δευτέρα? ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ? Δηλαδή μπορεί να διαβάζω ολόκληρο το Σαββατοκύριακο έτσι για την πλάκα μου? Δεν έχω καλύτερα πράγματα να κάνω στα διάλα? :verymad:

Τελείωσε, εγώ πιάνω διάβασμα από Δευτέρα μεσημέρι αν το πέρασα, άντε πια. :pfff:
Ξύστρες όλοι εκεί μέσα.


Χαίρομαι που τα είπα και ξαλάφρωσα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Μάλιστα...
Εμάς μπαίνει σήμερα όλο θράσος ο καθηγητής στην αίθουσα, την ώρα που δίναμε και μας λέει: "Α, παιδιά ξέρετε, τα αποτελέσματα σε κανά μήνα. Είστε και πολλοί"

Οπότε όπως καταλάβατε, σε κανά τρίμηνο θα μάθουμε αν περάσαμε το μαθημα:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
μπήκε κι ο πρώτος βαθμός!
9αράκι!:clapup:

ελπίζω να είναι κι άλλα (αν και δεν το βλέπω :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Έφυγε χθες και το Αστικό! Άλλα 2...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Όλοι γράφετε και εγώ έδωσα ένα μάθημα πριν από μια εβδομάδα και δίνω το επόμενο σε δύο εβδομάδες. :P

Ιατρική Αθηνών ftw.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Άδικο δεν έχει η κουτσή Μαρία, αλλά δεν έχεις παρατηρήσει παιδιά που με το που μπαίνουν σε μία σχολή σκέφτονται "Θα κάνω αυτό κι αυτό το μεταπτυχιακό, θα κάνω αυτό το διδακτορικό και θα πάρω έδρα στο τάδε Πανεπιστήμιο"; Μου φαίνεται λίγο αστείο που χωρίς να έχουν γνωρίσει καλά-καλά τη σχολή έχουν κατασταλάξει τον κλάδο που γουστάρουν. Και μάντεψε, σε εμάς το 95% θέλει Πυρηνική Φυσική, να μπει στον Δημόκριτο ή στο CERN κοκ, και κλάδο διαλέγουμε στο 4ο έτος klar.
Προφανώς δεν αναφέρομαι στους ...επιστήμονες που από το 1ο εξάμηνο στοχεύουν στο βραβείο Νοbel. Ούτε στους ...αδικημένους που ενώ ήθελαν ΗΜΜΥ τα μόρια και η κακούργα καινωνία τους έριξαν στο φυσικό ή το μαθηματικό, οπότε ...ξέρουν από την αρχή ότι θα δείξουν την αξία τους στο ΜΙΤ. Αυτά που έγραψα είναι τα συμπεράσματα από όσα έχω συζητήσει με φοιτητές τελευταίων ετών από διάφορες σχολές που καταστάλαξαν στην ανάγκη του μεταπτυχιακού. Όλοι αυτοί έχουν μετανοιώσει που στα πρώτα εξάμηνα δεν φρόντισαν να μην έχουν πολλά πεντάρια και εξάρια.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.

Κι εγώ τόσο.Οπότε το 20% είναι 1,672.Εγώ πιστεύω ότι θα το κρατήσει μέχρι το 3ο δεκαδικό! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Κι εγώ τόσο.Οπότε το 20% είναι 1,672.Εγώ πιστεύω ότι θα το κρατήσει μέχρι το 3ο δεκαδικό! :P
ε ρε πες πως έχεις 1,7 σιγά :P Αύριο θα ξεκινήσω διάβασμα, ειδοποιώ ότι αν χρειαστώ κάτι θα παίρνω τηλ αφού έχεις ξεκινήσει ήδη! Να σου πω, του Μπαλατσού τις διαφάνειες τις έχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Ναι όλες τις έχω.Πάρε με τηλ άμα θες να στις στείλω.

Δεν ξέρω πως θα το πάει με το βαθμό του εργαστηρίου,είναι λίγο περίεργος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzwrtzia

Δραστήριο μέλος

Η tzwrtzia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 492 μηνύματα.
Παιδιά, να ρωτήσω κάτι. Σκέφτομαι μες στην επόμενη βδομάδα να βάλω ρήτρα σε ένα μάθημα κι αν το αποφασίσω θα 'ναι η πρώτη φορά. Οπότε θέλω να κάνω την εξής αφελή ερώτηση. Αν βάλω ρήτρα 8, κόβομαι με 8 και κάτω ή με κάτω από 8; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ή έχω καεί με τα μαθηματικά ή διαβάζω μαλακίες...ένα απ'τα δύο συμβαίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Δίνω τη Δευτέρα το μεσημέρι γλωσσολογία και το απόγευμα προφορικά γαλλικα. Tην Τρίτη το μεσημέρι μτφρ. FR=>EL και το απόγευμα φιλοσοφία.

Η Γλωσσολογία έχει μια ύλη ΝΑ με το συμπαθειο. Και μ'εκνευρίζει. Καλά αισθητική φιλοσοφία δεν το συζητώ, ούτε που προλαβαίνω να διαβάσω.

Αυτα. Καλό κουράγιο στους συμπασχοντες, θα περάσει. <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Παιδιά, να ρωτήσω κάτι. Σκέφτομαι μες στην επόμενη βδομάδα να βάλω ρήτρα σε ένα μάθημα κι αν το αποφασίσω θα 'ναι η πρώτη φορά. Οπότε θέλω να κάνω την εξής αφελή ερώτηση. Αν βάλω ρήτρα 8, κόβομαι με 8 και κάτω ή με κάτω από 8; :confused:

Πρέπει να γράψεις κάτω από 8 για να κοπεις. Με 8 περνάς.

Ενα μαθημα μου εμεινε και δεν εχω καθολου κουραγιο, υπομονη και διαθεση να αρχισω διαβασμα.

Την Πεμπτη, επιτελους, τελειωνω με την εξεταστικη και μετα πρεπει να αρχισω αγωνα δρομου, για να προλαβω να παραδοσω μια εργασια ως τις 8 Φλεβαρη.

Τα χειροτερα περασαν ομως, οποτε συνεχιζουμε δυναμικα:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Παιδιά, να ρωτήσω κάτι. Σκέφτομαι μες στην επόμενη βδομάδα να βάλω ρήτρα σε ένα μάθημα κι αν το αποφασίσω θα 'ναι η πρώτη φορά. Οπότε θέλω να κάνω την εξής αφελή ερώτηση. Αν βάλω ρήτρα 8, κόβομαι με 8 και κάτω ή με κάτω από 8; :confused:

Και πες δεν ξέρεις, είναι δύσκολο να γράψεις απλά "αν γράψω κάτω από Χ παρακαλώ κόψτε με"; όλα αυτά άτυπα είναι άλλωστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Είναι απίστευτη η βαρεμάρα που με έχει πιάσει:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Δίνω αύριο ενοχικό, μου έχουν μείνει ακόμα 20 σελίδες αλλά δεν θυμάμαι σχεδόν τίποτα.Μόνο τα γενικά. wtf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Έχω 1 βδομάδα για να διαβάσω 3 παλούκια. ΩΙΜΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Οντως, το ενοχικο ειναι παλουκι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ήρθα να μοιραστώ την χαρά μου μαζί σας...


ΠΕΡΑΣΑ ΑΓΓΕΙΑ-ΝΕΥΡΑ ΜΕ 5!! :D
:yahoo:

Άντε γεια τώρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top