Εξεταστική

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
α ναι, πρώτο εξάμηνο παίζει να είσαι :P
παρόλα αυτά και του Newton που διδάσκεται στο πρώτο εξάμηνο είναι δυνατή. Σαν μάθημα πάντως η αναλυτική είναι πιο εύκολη από τη νευτώνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis19

Νεοφερμένος

Ο giannis19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
εγω δινω σε 9 ωρες πιθανοτητες και συνδυαστικη και εχω παθει γαστρεντεριτιδα απο χτες με 38,5 πυρετο,και το τραγικο ειναι οτι ειχα ετοιμαστει να γραψω καλα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
5...


αυτο θελω
δινω το πρωτο μαθημα αυριο(γ.φ) εχω διαβασει κ θα το παλεψω μεχρι τελικης πτωσης!!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
μόνο ο Δίας με καταλαβαίνει εδώ μέσα:P :cry_x::cry_x:
:ropalo::ropalo::
:P

Αν έχεις Παπανικολάου διάβασε ρευστά -πάντα βάζει-. Αν έχεις Ευαγγελάκη (αγαπούλης) δεν υπάρχει λόγος για άγχος. Αν γράψεις πάνω από 3,5 σε περνάει και δίνεις και με ανοιχτό βιβλίο. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
5...


αυτο θελω
δινω το πρωτο μαθημα αυριο(γ.φ) εχω διαβασει κ θα το παλεψω μεχρι τελικης πτωσης!!!!!:clapup:

χαχαχα, και εγώ για 5 πήγαινα και μου βγήκε 6. :P
πάντως ξέρω πολλά παιδιά από το έτος μου που το δίνουν. Παίζει να έχει πολύ κόσμο αύριο.
*μια που θα είναι το πρώτο σου μάθημα , σε ενημερώνω ότι θα πρέπει να πάρεις μαζί σου κόλλες. Σπάνια σου δίνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
χαχαχα, και εγώ για 5 πήγαινα και μου βγήκε 6. :P
πάντως ξέρω πολλά παιδιά από το έτος μου που το δίνουν. Παίζει να έχει πολύ κόσμο αύριο.
*μια που θα είναι το πρώτο σου μάθημα , σε ενημερώνω ότι θα πρέπει να πάρεις μαζί σου κόλλες. Σπάνια σου δίνουν.
το ξερω για τις κολλες μας ειπαν...μακαρι να μου βγει κ περισσοτερο τι ν πω...εχω διαβασει εχω δυνατοτητες αλλα ειναι πρωτο μαθημα και λεω ας παρω 5 και βλεπουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
χαχαχα, και εγώ για 5 πήγαινα και μου βγήκε 6. :P
πάντως ξέρω πολλά παιδιά από το έτος μου που το δίνουν. Παίζει να έχει πολύ κόσμο αύριο.
*μια που θα είναι το πρώτο σου μάθημα , σε ενημερώνω ότι θα πρέπει να πάρεις μαζί σου κόλλες. Σπάνια σου δίνουν.

Σε εσάς αληθεύει ότι αν κοπείς 3 φορές σε κάποιο μάθημα διαγράφεσαι;
Ξέρω έναν 3οετή κομμένο 3 φορές που το δίνει αύριο και μου είπε "έχει φτάσει το σκατό στην κάλτσα από το άγχος". :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
το ξερω για τις κολλες μας ειπαν...μακαρι να μου βγει κ περισσοτερο τι ν πω...εχω διαβασει εχω δυνατοτητες αλλα ειναι πρωτο μαθημα και λεω ας παρω 5 και βλεπουμε

φυσικές συντεταγμένες
φυγόκεντρος και coriolis -θεωρία και αν πέσει άσκηση λογικά θα είναι αυτή με τη γη
μετασχηματισμοί του galileo
δυναμική ενέργεια - τα παραδείγματα διάβασε
επίσης τους αρέσουν πολύ ασκήσεις με εκκρεμές, κρούση με εφαρμογή αδο και ανακύκλωση.

Σε εσάς αληθεύει ότι αν κοπείς 3 φορές σε κάποιο μάθημα διαγράφεσαι;
Ξέρω έναν 3οετή κομμένο 3 φορές που το δίνει αύριο και μου είπε "έχει φτάσει το σκατό στην κάλτσα από το άγχος". :P

όχι , προσωπικά δεν έχω κοπεί δυο φορές σε μάθημα αλλά απ' όσο ξέρω δεν ισχύει. Αν ίσχυε θα είχε αδειάσει η μισή σχολή και βάλε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
φυσικές συντεταγμένες
φυγόκεντρος και coriolis -θεωρία και αν πέσει άσκηση λογικά θα είναι αυτή με τη γη
μετασχηματισμοί του galileo
δυναμική ενέργεια - τα παραδείγματα διάβασε
επίσης τους αρέσουν πολύ ασκήσεις με εκκρεμές, κρούση με εφαρμογή αδο και ανακύκλωση.
εχω δει κ παλια θεματα πανω κατω επανλαμβανουν αρκετα θεματα...αχ αυτη ασκηση με την γη!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμπελοφιλόσοφος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αμπελοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Αν περασω ΕΝΑ μαθημα θα ξεκινησω καινουρια θρησκεια... αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Δεν έχω διαβάσει περισσότερο για άλλο μάθημα στη ζωή μου. Είμαι στα πρόθυρα κατάρρευσης:crazy:

Και το χειρότερο όλων είναι πως αν τελικά το περάσω, δεν παίζει να μου βάλει πάνω από 5.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Ρε μαλάκα,καταλαβαίνει κανείς φυσικοχημεία;

Δεν καταλαβαίνω φυσικοχημεία, αλλά είναι στανταρ αυτά που πρέπει να διαβάσουμε ευτυχώς..τα θέματα που σου έστειλα είναι γελοία ρε!

Να μου πείτε τις σας έβαλε ε:redface: .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Ρε μαλάκα,καταλαβαίνει κανείς φυσικοχημεία;

Δεν καταλαβαίνω φυσικοχημεία, αλλά είναι στανταρ αυτά που πρέπει να διαβάσουμε ευτυχώς..τα θέματα που σου έστειλα είναι γελοία ρε!

Πείτε μου την ύλη σας και αν έχουμε παρόμοια θέματα μπορώ να σας στείλω λυμένες ασκήσεις sos να τις μελετήσετε. Η ύλη μου ήταν Θερμοχημεία,Χημική Ισορροπία,Χημική Κινητική,Ένζυμα και Ηλεκτροχημεία. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Πείτε μου την ύλη σας και αν έχουμε παρόμοια θέματα μπορώ να σας στείλω λυμένες ασκήσεις sos να τις μελετήσετε. Η ύλη μου ήταν Θερμοχημεία,Χημική Ισορροπία,Χημική Κινητική,Ένζυμα και Ηλεκτροχημεία. :)
Πάνω κάτω αυτά εχουμε ρε, ε δεν πειράζει σε 2 ώρες δίνουμε!
άντε σήμερα είπαν θα βγάλουν την πρόοδο, περιμένουμε:whistle:


6αράκι στα ζώα, τέλεια:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Κοίτα ρε το συμφεροντολόγο το 1ο-ετό.

Δεν σου λέμε τίποτα ρε. Να κόψ'ς τ σβέρκο 'ς.

Γιώργο,ευχαριστούμε dude,αλλά οι οιωνοί μιλήσανε.Βρέχει σήμερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Κοίτα ρε το συμφεροντολόγο το 1ο-ετό.

Δεν σου λέμε τίποτα ρε. Να κόψ'ς τ σβέρκο 'ς.

Γιώργο,ευχαριστούμε dude,αλλά οι οιωνοί μιλήσανε.Βρέχει σήμερα...

Πάνω κάτω αυτά εχουμε ρε, ε δεν πειράζει σε 2 ώρες δίνουμε!
άντε σήμερα είπαν θα βγάλουν την πρόοδο, περιμένουμε:whistle:

Χαχαχα,δε βαριέσαι,και το Σεπτέμβρη εδώ είμαστε. :P Αν χρειαστεί φυσικά. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Αν έχεις Παπανικολάου διάβασε ρευστά -πάντα βάζει-. Αν έχεις Ευαγγελάκη (αγαπούλης) δεν υπάρχει λόγος για άγχος. Αν γράψεις πάνω από 3,5 σε περνάει και δίνεις και με ανοιχτό βιβλίο. ;)
Tον δεύτερο έχω αλλά άμα διάβασες προηγούμενο μήνυμά μου δεν ήταν μάθημα αυτό που έκανε...ποτέ μου δεν κατάφερα να διαβάσω σ αυτόν..Αλήθεια πως τα κατάφερες και πέρασες και με βαθμό;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Ρε αγγλικά, γιατί είστε τόσο μα τόσο βαρετά, ε? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Ρε αγγλικά, γιατί είστε τόσο μα τόσο βαρετά, ε? :(

Πες μου έναν λόγο για τον οποίο κάθεσαι και διαβάζεις αγγλικα:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Πες μου έναν λόγο για τον οποίο κάθεσαι και διαβάζεις αγγλικα:P...

1. Βαριέμαι.
2. Το επόμενο μάθημα το δίνω 1/2 και έχω υπεραρκετό χρόνο να το διαβάσω, οπότε δεν έχω τι να κάνω και γυρνάμε στο 1.
3. Θέλω να γράψω κανέναν ρημαδοβαθμό γιατί με 6ρια και 7ρια δεν πάμε μπροστά, πατριώτεεεεεες. :P


For god's sake, δεν είπα ότι διαβάζω όλη μέρα, απλά το έχω απλωωωωωσει το διάβασμα σε 2 μέρες για να υπάρχει μία ποικιλία ρε παιδί μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top