Εξεταστική

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Been there, done that. Απέσπασα ένα 8 (μπορεί και 9..) και σου εύχομαι όμοια ή καλύτερη τύχη. ^^

Αν δεν είναι κολλημένος, θα σας βάλει να σχολιάσετε κάτι και δε θα ζητήσει ξεκομμένα μια μεταρρύθμιση. Σε εμάς τέτοιο θέμα είχε πέσει (το ένα, τα άλλα ήταν για ομάδες πίεσης κλπ :P). Ήταν συνδυασμός γνώσεων με τη συγκεκριμένη πηγή από τη δική μας οπτική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Για το πρώτο ναι:P δεν φαίνεται; :whistle::whistle::whistle:
Για το δεύτερο που κολλάει το εμπορικό και ο θεός βοηθός;

Δίνω εμπορικό την Τετάρτη, γι'αυτό άφησα κενό μεταξύ των δύο προτάσεων , για να φανεί πως δεν συνδέονται μεταξύ τους. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
1/8. ΟΥΦ!

Σχετικά καλή αρχή κάναμε πιστεύω. Προς το τέλος βέβαια τα γράμματά μου έγιναν τα χειρότερα που έχει αντικρύσει ποτέ η ανθρωπότητα :P Αλλά υγεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
1/8. ΟΥΦ!

Σχετικά καλή αρχή κάναμε πιστεύω. Προς το τέλος βέβαια τα γράμματά μου έγιναν τα χειρότερα που έχει αντικρύσει ποτέ η ανθρωπότητα :P Αλλά υγεία.

Ποιο μάθημα έδινες;

Καλή συνέχεια.
Τρομάζω με το θέμα.:worry: To άγχος είναι σχεδόν ίδιο με αυτό των Πανελληνίων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
1/6.
Πάμε δυνατά και με την πεποίθηση ότι δεν θα μας πάρει από κάτω αν κοπήκαμε. :D

Πάμε για Βιοχημεία τώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλή επιτυχία σε όλους!
1/6.
Πάμε δυνατά και με την πεποίθηση ότι δεν θα μας πάρει από κάτω αν κοπήκαμε. :D

Πάμε για Βιοχημεία τώρα!
(ωχ βιοχημεία :worry: )

ξεκινάω αύριο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
(ωχ βιοχημεία :worry: )

ξεκινάω αύριο! :)

Naaah, το παλούκι ήτανε το σημερινό που ήτανε αγγεία-νεύρα. Περιμένω από στιγμή σε στιγμή να μου φύγει η υπερένταση ώστε να ξεραθώ. 2 μέρες έχω κοιμηθεί ελάχιστα γι' αυτήν την κωλο-ανατομική ΙΙ:mad::mad:

Καλή επιτυχία και σε σένα! Με τι ξεκινάς? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Naaah, το παλούκι ήτανε το σημερινό που ήτανε αγγεία-νεύρα. Περιμένω από στιγμή σε στιγμή να μου φύγει η υπερένταση ώστε να ξεραθώ. 2 μέρες έχω κοιμηθεί ελάχιστα γι' αυτήν την κωλο-ανατομική ΙΙ:mad::mad:

Καλή επιτυχία και σε σένα! Με τι ξεκινάς? :)

ωχ... τι μας περιμένει :P πέρασε το ένα δύσκολο μάθημα τουλάχιστον :)

ξεκινάμε με εισαγωγή στην κλινική ιατρική
μεθαύριο πληροφορική
και την Παρασκευή Βιολογία :worry: :worry: :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
ωχ... τι μας περιμένει :P πέρασε το ένα δύσκολο μάθημα τουλάχιστον :)

ξεκινάμε με εισαγωγή στην κλινική ιατρική
μεθαύριο πληροφορική
και την Παρασκευή Βιολογία :worry: :worry: :worry:

3 μαθήματα σε 1 εβδομάδα? και το 1 βιολογία? :stunned:

Δύσκολο πρόγραμμα, εμείς δίνουμε κάθε 5 μέρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
3 μαθήματα σε 1 εβδομάδα? και το 1 βιολογία? :stunned:

Δύσκολο πρόγραμμα, εμείς δίνουμε κάθε 5 μέρες...

είχαμε κάνει συνέλευση, αποφασίσαμε ένα πρόγραμμα, και ούτε που το ελαβαν υπόψιν τους :mad:

πληροφορική δεν έχω κοιτάξει τίποτα :P
νταξ, πέφτουν συγκεκριμένα πράγματα
ε, στο κάτω κάτω, το καλοκαίρι διαβάζεται πιο εύκολα η πληροφορική σε σχέση με τη βιολογία :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Αυτή είναι η πρώτη εξεταστική που αποφασίζω να διαβάσω.(μην σχολιάσει κανείς το φιάσκο της εξεταστικής του Σεπτέμβρη)

anw.

Καλή μας τύχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
είχαμε κάνει συνέλευση, αποφασίσαμε ένα πρόγραμμα, και ούτε που το ελαβαν υπόψιν τους :mad:

πληροφορική δεν έχω κοιτάξει τίποτα :P
νταξ, πέφτουν συγκεκριμένα πράγματα
ε, στο κάτω κάτω, το καλοκαίρι διαβάζεται πιο εύκολα η πληροφορική σε σχέση με τη βιολογία :redface: :P

Δεν λέω για την πληροφορική, αν κάνετε ό,τι κάναμε και μεις, είναι ζήτημα 1-2 ωρών! :P
Αλλά βιολογία μαζί με άλλα 2 μαθήματα την ίδια εβδομάδα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν λέω για την πληροφορική, αν κάνετε ό,τι κάναμε και μεις, είναι ζήτημα 1-2 ωρών! :P
Αλλά βιολογία μαζί με άλλα 2 μαθήματα την ίδια εβδομάδα?

έπρεπε να με άκουγες τι έλεγα την ώρα που έβλεπα το πρόγραμμα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Been there, done that. Απέσπασα ένα 8 (μπορεί και 9..) και σου εύχομαι όμοια ή καλύτερη τύχη. ^^

Αν δεν είναι κολλημένος, θα σας βάλει να σχολιάσετε κάτι και δε θα ζητήσει ξεκομμένα μια μεταρρύθμιση. Σε εμάς τέτοιο θέμα είχε πέσει (το ένα, τα άλλα ήταν για ομάδες πίεσης κλπ :P). Ήταν συνδυασμός γνώσεων με τη συγκεκριμένη πηγή από τη δική μας οπτική.
Ναι, θυμαμαι που μου ελεγες οτι το ειχες δωσει, πιο πολυ για να το διαβασεις το εγραψα:P.

Τοσο θελω κι εγω ρε, ενα 8ρακι ζηταω ο ανθρωπος!!

Θελω να πιστευω οτι θα μας βαλει να αποτιμησουμε καποια απο τις εκπαιδευτικες μεταρρυθμισεις, χωρις να επιμεινει ιδιαιτερα σε ονοματα και ημερομηνιες. Τεσπα, θα δειξει.

Btw το μαθημα που διαβαζω αυτες τις μερες το δινω στις 25 του μηνα. Αυτο που δινω μεθαυριο δεν το εχω αγγιξει ακομα:P!!

Καλη επιτυχια σε οσους ξεκινανε αυτες τις μερες και καλη συνεχεια σε οσους μπηκαν ηδη στο χορο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sokolatina_kat

Νεοφερμένος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Πρώτη εξαταστική για εμένα! Αλλά ή το έχω πάρει πολύ ζεστά το θέμα, ή απλά είναι σχετικά εύκολα τα μαθήματα του 1ου εξαμήνου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Α, να και κάτι για τους συμφοιτητές/συμφορουμίτες της Νομικής ΔΠΘ.:D
Όσοι δίνουν Δημόσιο Διεθνές, καταλαβαίνουν:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Σημερα περναω μια φαση εντονης αρνησης.

ΔΕ ΘΕΛΩ να διαβασω, ΔΕ ΘΕΛΩ να διαβασω, ΔΕ ΘΕΛΩ να διαβασω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Δν μπορω αλλο γλωσσολογια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top