Εξεταστική

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Kι εγώ όμως....και μέσα σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα...εδώ καλά καλά την προσαρμογή δεν συνήθισα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Kι εγώ όμως....και μέσα σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα...εδώ καλά καλά την προσαρμογή δεν συνήθισα!
πλάκα πλάκα... και εγώ αισθάνομαι να μην έχω ξεφύγει από την νοοτροπία του Λυκείου :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
21 Iανουαρίου πρώτο μάθημα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
14 Ιανουαρίου 1ο μάθημα:P
Σας τρωμε λαχανο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Εμείς 16/1, πάλι καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Limoncello

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Limoncello αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 199 μηνύματα.
18/1 και αναρωτιέμαι πότε θα ανοίξω το ρημάδι το βιβλίο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
15/1 :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
8 φεβρουαρίου ξεκινάω με ανατομία επί του πτώματος και μετα ΤΕΡΜΑ Η ΦΟΡΜΟΛΗ ΓΙΟΥΧΟΥ ΓΙΟΥΧΟΥ θα μυριζω σαν ανθρωπος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Limoncello

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Limoncello αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 199 μηνύματα.
8 φεβρουαρίου ξεκινάω με ανατομία επί του πτώματος και μετα ΤΕΡΜΑ Η ΦΟΡΜΟΛΗ ΓΙΟΥΧΟΥ ΓΙΟΥΧΟΥ θα μυριζω σαν ανθρωπος.

8/2?
Και πότε τελειώνετε?
Χαχα,αυτό με τη φορμόλη είναι το αιώνιο παράπονο. Ένας φίλος μου έχει τη φορεσιά της φορμόλης.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
8/2?
Και πότε τελειώνετε?
Χαχα,αυτό με τη φορμόλη είναι το αιώνιο παράπονο. Ένας φίλος μου έχει τη φορεσιά της φορμόλης.:P
Γενικά στην Ιατρική Αθηνών αργούν να ολοκληρώσουν την εξεταστική περίοδο. Θυμάμαι τον αδερφό μου που Μάρτιο έδινε μαθήματα, παράλληλα με μαθήματα απο κάποιο σημείο και μετά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Νομίζω 21/1 πρώτο μάθημα και 4/2 τελευταίο. Δεν ξέρω βέβαια πώς θα χωρέσουν 15 μαθήματα (ή 17 είναι; έχω χάσει το μέτρημα) σε 10 μέρες.

Overdose γνώσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.
Νομίζω 21/1 πρώτο μάθημα και 4/2 τελευταίο. Δεν ξέρω βέβαια πώς θα χωρέσουν 15 μαθήματα (ή 17 είναι; έχω χάσει το μέτρημα) σε 10 μέρες.

Overdose γνώσης.
Σοκαριστικό.:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
27 Mαρτίου τελειώνω τα υποχρεωτικά, έχω και 2 επιλογής όπου στο 1 μάλλον δε θα εξεταστούμε καθόλου και ένα ακόμη που άμα δεν το δώσουμε κάπου ενδιαμέσα μπορεί να το δώσουμε και απρίλιο!!! :P

18 Φεβρουαρίου εντωμεταξύ ξεκινάει το εαρινό μ' ό,τι αυτό συνεπάγεται (εργαστήρια, κλπ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
18 Φεβρουαρίου εντωμεταξύ ξεκινάει το εαρινό μ' ό,τι αυτό συνεπάγεται (εργαστήρια, κλπ)

Poor bastards.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Μπορεί να' ναι σπαστικό σαν πρόγραμμα αλλά τα μαθήματα ΔΕ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΛΛΙΩΣ.
Πχ φυσιολογία η οποία σου εξηγεί ΤΑ ΠΑΝΤΑ δε διαβάζεται σε μια εβδομάδα ακόμη και αν είναι χιλιοδιαβασμένη.
Για νευροανατομία δεν το συζητώ καν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Εμείς ξεκινάμε στις 16/01 και τελειώνουμε στις 08/02, με 6 μαθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
Γιατί αρχίζουμε 14/01 :( :(
Ζηλεύω αυτούς που αρχίζουν 18.... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
11/1 μια χαρα ειστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilias1994

Νεοφερμένος

Ο ilias1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Εμείς ξεκινάμε 23 Ιανουαρίου και τελειώνουμε 14 Φεβρουαρίου !!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Εμείς ξεκινάμε 23 Ιανουαρίου και τελειώνουμε 14 Φεβρουαρίου !!!!!!!!!!!!!
Nαι κι εμεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top