Εξεταστική

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
4 με 22 Ιουνιου η δικια μας εξεταστικη, αν και λογω εκλογων λογικα θα υπαρξουν αλλαγες στο προγραμμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brynja

Νεοφερμένος

Η Brynja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
εμεις παλι εχουμε φυσιολογικο προγραμμα (ευτυχως!). 5 με 26 ιουνιου! το θεμα ειναι ποιος καθεται να διαβασει... :P :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Γράφω 2 προόδους..την Παρασκευή και την τρίτη! Αν υποθέσουμε οτι περνάω της φυσιολογίας φυτών..δίνω 1ο μάθημα 14/6 και το επόμενο στις 29/6 :O
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
28 Ιουνίου ξεκινάω και τελειώνω περίπου 20 Ιουλίου, περιμένω να βγω ανακοίνωση για τα δύο επιλεγόμενα.
Έγραφα και σήμερα πρόοδο στη βιολογία ΙΙ. Τragic. 20 ερωτήσεις μέσα σε μια ώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
14 με 28 Ιούνη εμείς.
Μάλλον θα δώσω μόνο Δασική Πληροφορική και Πολιτική Οικονομία.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Τελικα επειδη στς 4 ειναι του Αγιου Πνευματος, ξεκιναμε 5 με 22 Ιουνιου. Το προγραμμα ειναι αρκετα καλα (αν εξαιρεσεις το γεγονος οτι δινω μαθηματα στις 5, 6 και 8 Ιουνιου), αλλα αυτο το εξαμηνο εχει ΠΟΛΥ, μα παρα ΠΟΛΥ διαβασμα. Και το βασικοτερο ολων, δεν εχω ΚΑΜΙΑ διαθεση να διαβασω (τι πρωτοτυπο:P)!!

Α, θυμαστε που σας ελεγα οτι περιμενω τη βαθμολογια απο ενα μαθημα του χειμερινου εξαμηνου?? Ε, ακομα να τη μαθω:P... Εχουμε σπασει ΚΑΘΕ ρεκορ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Έχει κάτι το αστείο το Ζωϊκής Παραγωγής ΤΕΙ Δυτικής Μακεδονίας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
Τελικα επειδη στς 4 ειναι του Αγιου Πνευματος, ξεκιναμε 5 με 22 Ιουνιου. Το προγραμμα ειναι αρκετα καλα (αν εξαιρεσεις το γεγονος οτι δινω μαθηματα στις 5, 6 και 8 Ιουνιου), αλλα αυτο το εξαμηνο εχει ΠΟΛΥ, μα παρα ΠΟΛΥ διαβασμα. Και το βασικοτερο ολων, δεν εχω ΚΑΜΙΑ διαθεση να διαβασω (τι πρωτοτυπο:P)!!

Α, θυμαστε που σας ελεγα οτι περιμενω τη βαθμολογια απο ενα μαθημα του χειμερινου εξαμηνου?? Ε, ακομα να τη μαθω:P... Εχουμε σπασει ΚΑΘΕ ρεκορ!!
μην το λες εχω μαθει βαθμο σεμπτεβρη , αρχες , πεντε μερες πριν αρχισει η εξεταστικη!
α! και ηταν χειμερινου εξαμηνου :P:D:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Έχει κάτι το αστείο το Ζωϊκής Παραγωγής ΤΕΙ Δυτικής Μακεδονίας?
Oχι, για την ακριβεια εχω και αρκετους γνωστους που σπουδαζουν στο συγκεκριμενο τμημα, αλλα σε αλλη πολη. Γιατι?

μην το λες εχω μαθει βαθμο σεμπτεβρη , αρχες , πεντε μερες πριν αρχισει η εξεταστικη!
α! και ηταν χειμερινου εξαμηνου :P:D:)
Θα σου ελεγα πως εχω παθει κι εγω ακριβως το ιδιο, μονο που εμενα ηταν (ευτυχως:P) του εαρινου εξαμηνου!! Και φυσικα τα δυο αυτα μαθηματα διδασκονται απο τον ιδιο καθηγητη:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Γραφω 6-15.6 και 2 μερες εχω 2πλη εξεταση.Αντε,και καλο Σεπτεμβρη!.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
και τωρα εξεταστικη! Πως θα περασει κι αυτο. . . Τοσες ζεστες κι εγω να διαβαζω προγραμματισμο.:worry:

Τουλαχιστον απο οτι βλεπω παραπανω εμεις τελειωνουμε νωρις! Παντως μεχρι τις 23 εχουμε καιρο. . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Εμεις τελειωνουμε 25/6...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
εμείς τελειώνουμε 28/6
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Εμείς τελειώνουμε 4/7

Μην ακούσω παράπονο επομένως από αυτούς που τελειώνουν μες στον Ιούνιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Οι δικοί μας 6/7! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Εγώ να δεις γκρίνια...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Μετά τις εκλογές ξεκινάμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Μετά τις εκλογές ξεκινάμε..

Εντάξει, πάλι καλά.
Εμείς ξεκινάμε σε 6 μέρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top