Εξεταστική

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Παιζει να ειμαστε η μονη σχολη πανελλαδικα που περιμενει ακομη αποτελεσματα μαθηματος του χειμερινου εξαμηνου, ετσι:P??

Kαι εμείς και εμείς και θα βγει σε 3 εβδομάδες περίπου έτσι όπως το' πανε!!! :P

Ο τζιμάκος δεν έγραφε μέχρι το Μάρτιο or something? Καλά είστε.

Ναι, εγώ ήμουν αυτός. Μέχρι 19 Μαρτίου. Tragic :P

Τα περισσότερα στο ΕΚΠΑ μέχρι μέσα μάρτη τραβάνε.

Το' χουμε στο αίμα μας να βασανίζομαστε αφού έτσι όπως το κάνουμε θα κάτσουμε στην Αθήνα μέχρι τέλος ιουλίου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
μέχρι τέλος ιουλίου :P

Speaking of which, βγήκε το πρόγραμμα σε μας. 31/5 ξεκινάμε, 20/6 τελειώνουμε.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Εμείς 5 Ιουνίου με 6 Ιουλίου. Κλασικά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ελπίζω να μην μας πιάσει Ιούλιο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Speaking of which, βγήκε το πρόγραμμα σε μας. 31/5 ξεκινάμε, 20/6 τελειώνουμε.


τι σχολη εισαι;;;
πολυ νωρις μου φαινεται αυτο δλδ τελη μηνα;;;ποτε αρχίσατε;;;!!!;;;;:hmm::hmm::hmm::hmm::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Το πανεπιστήμιο Κρήτης παραδοσιακά αρχίζει νωρίς εξεταστική.
Εμείς 31/5 - 22/6. Αντε να τελειώνουμε. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Εμεις αρχιζουμε 6.6 και τελειώνουμε 23.6
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Εμείς αρχίζουμε 26 Ιουνίου.
Πολύ underground.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Παιζει να ειμαστε η μονη σχολη πανελλαδικα που περιμενει ακομη αποτελεσματα μαθηματος του χειμερινου εξαμηνου, ετσι:P??

Speak for yourself! :P

Και ναι, δώσαμε αντίστροφη Ελληνικά-Αγγλικά Ι στις 23/1/2012 και περιμένουμε ακόμα βαθμό! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Έμαθα ότι οι ΗΜΜΥ ΔΠΘ θα δινουν ως 15 ιούλη;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Έμαθα ότι οι ΗΜΜΥ ΔΠΘ θα δινουν ως 15 ιούλη;:P

Oh god, καιρός να σταματήσω να γκρινιάζω εγώ που δίνω μέχρι τις 5/7 τότε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Έμαθα ότι οι ΗΜΜΥ ΔΠΘ θα δινουν ως 15 ιούλη;:P

δυστυχως ΔΕΝ το επιβεβαιωνω
25.6 αρχιζουμε....
και το κυριοτερο μια ερωτηση:"εγω που χρωσταω 3 μαθημα απο το 1ο εξαμηνο και κανα 2-3 θα χρωσταω απο το 2ο δλδ=6μαθηματα περιπου ποτε θα κανω καλοκαιρι,το σεπτεμβρη θα τα δωσω....:(:(:("
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Αφού δε ξέρεις πότε τελειώνεις, πως ξέρεις πότε αρχίζεις? Δε βγαίνει ολόκληρο το πρόγραμμα?
(Ε, καλά, δε σου φταίει κανένας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Oh god, καιρός να σταματήσω να γκρινιάζω εγώ που δίνω μέχρι τις 5/7 τότε.:P

26/6- 20/7. Χώρια τα προφορικά. Καλή φάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Αφού δε ξέρεις πότε τελειώνεις, πως ξέρεις πότε αρχίζεις? Δε βγαίνει ολόκληρο το πρόγραμμα?
(Ε, καλά, δε σου φταίει κανένας)

αν αυτο παει σε εμενα ξερω ποτε τελειωνω απλα λεω οτι πρακτικα θα εχω μολις 1 μηνα διακοπες το πολυ και μετα εξεταστικη για οσα θα χρωσταω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
εγώ περιμένω να μάθω πότε θα δώσω τις δύο δεύτερες προόδους:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
αν αυτο παει σε εμενα ξερω ποτε τελειωνω απλα λεω οτι πρακτικα θα εχω μολις 1 μηνα διακοπες το πολυ και μετα εξεταστικη για οσα θα χρωσταω....
Με μπέρδεψες με το "ΔΕΝ επιβεβαιώνω"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Εμεις αρχιζουμε 30/5!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μία πρόοδο γράφω στις 5/6, την άλλη δεν ξέρουμε ακόμα... εξεταστική μάλλον ξεκινάμε στις 11/6
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
εγώ περιμένω να μάθω πότε θα δώσω τις δύο δεύτερες προόδους:hmm:
εμεις ρε γμτ μονο σε ενα μαθημα εχουμε γραψει προοδο σε 2 εξαμηνα:mad::mad::mad:
Με μπέρδεψες με το "ΔΕΝ επιβεβαιώνω"

καλα οκ νο prob, μπορει να τα ειπα και εγω λιγο συντομα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top