Εξεταστική

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Έχω περάσει και τα 5 που έχουνε βγει, περιμένω να βγει άλλο 1. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steve391242

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Και εγω κανενα....0/8..οχι οτι ειχα διαβασει,αλλα κανα δυο μαθηματα περιμενα να τα περασω..και ειχα και διακριτα μαθηματικα! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Και εγω κανενα....0/8..οχι οτι ειχα διαβασει,αλλα κανα δυο μαθηματα περιμενα να τα περασω..και ειχα και διακριτα μαθηματικα! :P:P
Μπραβο φιλε που το λες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Γιατί δεν έδωσες;
Πανελλήνιες και σχολή δε συνδυάζονται.Ειδικά όταν πρόκειται για μαθήματα που απαιτείται να χεις περάσει εργαστήριο.
αρα συμφωνα με τα διακριτα μαθηματικα εισαι κι εσυ μεσα στο ματσο με τα φυτα :P

χαχαχχα ναι αυτό σκέφτηκα και εγώ!! :P

Δεν έδωσες κανενα δηλαδή πέρασες όλα όσα έδωσες! :P
Kατεστραμένοι:P
Μπραβο φιλε που το λες.

Σιγά την ντροπή:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
4 στα 4 με υψηλο Μ.Ο.,ειμαι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Σιγά τη ντροπή ρε.Εγώ 2/6 είχα και αυτά τα 2 που πέρασα είναι η Πληροφορική και τ' Αγγλικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Kατεστραμένοι:P
:




Άντε να δούμε τι θα κάνουμε και στην εξεταστική του εαρινού, σε ένα μήνα! :bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
1/6 και Αγγλικά λόγω πτυχίου...ναι ,δεν διάβασα. :P
Σε αυτή την εξεταστική όμως θα προσπαθήσω να λιώσω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Πιστεύω ότι μετά τις πανελλήνιες Α εξάμηνο σπάνια διαβάζουν πολλοί.Μη κρίνετε από εδώ μέσα.Φαντάσου όσοι περνάνε/περάσουμε με τη δεύτερη τι έχει να γίνει:P.Βέβαια αν δε περάσω πουθενά και γυρίσω δασολογία δε με παίρνει να χάσω άλλο ένα χρόνο.Πφ αγχώθηκα τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brynja

Νεοφερμένος

Η Brynja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
6 στα 7! σε σοβαρο μαθημα βρηκα να κοπω,αρχες οικονομικης... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πιστεύω ότι μετά τις πανελλήνιες Α εξάμηνο σπάνια διαβάζουν πολλοί.Μη κρίνετε από εδώ μέσα.Φαντάσου όσοι περνάνε/περάσουμε με τη δεύτερη τι έχει να γίνει:P.Βέβαια αν δε περάσω πουθενά και γυρίσω δασολογία δε με παίρνει να χάσω άλλο ένα χρόνο.Πφ αγχώθηκα τώρα.


Κι εγώ το σκεφτόμουν αυτό πολλές φορές κι αγχωνόμουν αλλά δεν χρειάζεται να το σκέφτεσαι.
Αυτό το σκέφτεσαι μετά. Γιατί αν τελικά περάσεις θα λές ,τι μαλακίες σκεφτόμουν. :p
Επίσης όταν το σκεφτόμουν, θυμόμουν φίλους μου που χρωστάγαν τα κέρατά τους ανεξάρτητα από Πανελλήνιες κι όμως σε κάποια φάση έστρωσαν κώλο και ξεμπέρδεψαν. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Πιστεύω ότι μετά τις πανελλήνιες Α εξάμηνο σπάνια διαβάζουν πολλοί.Μη κρίνετε από εδώ μέσα.Φαντάσου όσοι περνάνε/περάσουμε με τη δεύτερη τι έχει να γίνει:P.Βέβαια αν δε περάσω πουθενά και γυρίσω δασολογία δε με παίρνει να χάσω άλλο ένα χρόνο.Πφ αγχώθηκα τώρα.
κοιτα, ειναι πως θα το δει το θεμα καποιος...Ειτε πας με πρωτη φορα ειτε με δευτερη. Καταλαβαινω πως νοιωθεις. Και εγω μετα τη δευτερη χρονια ηθελα να παω και πραγματικα να λιωσω στο ξυσιμο, να κανω παρεες και να ζησω καταστασεις που ηθελα και πιστεψε με δεν ειχαν καμια σχεση με το διαβασμα.:)

Ειδα ομως ποσο δυσκολο ειναι να αφηνεις κενα και μετα να τρεχεις και να μην φτανεις και γι αυτο ξαναμπηκα στο λουκι πριν καλα καλα το καταλαβω..Ειναι το πως θα την δει κανεις!
Παντως μην πας με το ρευμα και πεις οτι "ολοι χαλαρωνουν το 1ο εξαμηνο αρα θα χαλαρωσω κι εγω" ή "ολοι διαβαζουν αρα θα διαβασω κι εγω". Κανε αυτο που γουσταρεις. . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Χθες πρόοδος φυσιολογίας φυτών,αύριο πρόοδος φυσιολογίας ζωων:/:
η πρώτη νομίζω πως πήγε καλά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wrong

Δραστήριο μέλος

Η αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας. Έχει γράψει 439 μηνύματα.
Στην εξεταστική του Φεβρουαρίου πέρασα 6 στα 7 μαθήματα με μέτριους βαθμούς (τρία 6αρια, δύο 5αρια και ένα 9αρι).
Δεν έχω αρχίσει ακόμη διάβασμα για την εξεταστική του Ιουνίου (δυστυχώς) αλλά θα προσπαθήσω να ανεβάσω το Μ.Ο. μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Θελω να ερθει για να εχω καθαρο καλοκαιρι αλλα απο την αλλη ποιος περνα το λουκι παλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Παιζει να ειμαστε η μονη σχολη πανελλαδικα που περιμενει ακομη αποτελεσματα μαθηματος του χειμερινου εξαμηνου, ετσι:P??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ο τζιμάκος δεν έγραφε μέχρι το Μάρτιο or something? Καλά είστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Τα περισσότερα στο ΕΚΠΑ μέχρι μέσα μάρτη τραβάνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top