Εξεταστική

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Eπίσης κάποια μαθήματα είναι μόνο με εργασία/εργασίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Kαλημερα σε ολα τα φοιτητουδια του ischool:)!!
Mπηκε ο Ιουνιος και σιγα σιγα μπαινουμε σε ρυθμους εξετστικης μερικοι παιζει να εχουν ξεκινησει ηδη)...
Πως νιωθετε?? Εμενα το συγκεκριμενο εξαμηνο ειναι, αν οχι το πιο δυσκολο, ενα απο τα πιο δυσκολα της σχολης!! Δε μπορω να πω πως αγχωνομαι, αλλα βαριεμαι απιστευτα να διαβασω!! Ποτε ξεκινατε?? Εμεις δινουμε 6 με 23 Ιουνιου!! Ποσα μαθηματα εχει γραψει το κοντερ για Σεπτεμβρη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
16 iιουνιου με 1 ιουλιου!!! γραφουμε 4 μαθηματα αλλα φοβαμαι οτι δεν θα περασω κανενα!!!:redface::redface:


το κοντερ γραφει ενα απ το προηγουμενο εξαμηνο(περασα 5).Γενικα ειναι απ τα πιο δυσκολα εξαμηνα της σχολης!!!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Εμείς 6-24. Δίνουμε 6 μαθήματα που το ένα οι περισσότεροι , αν όχι όλοι, θα το έχουμε περάσει απ'την παρακολούθηση των εργαστηρίων. Μένουν άλλα 5 μαθήματα (για όσους δεν δίναν προόδους) που τα δύο είναι θεωρητικά :/:
Οπότε μένουν τα δύο δυνατά μαθήματα του εξαμήνου (Μαθηματικά ΙΙ και Αντοχή Υλικών Ι) που θέλουν αρκετό διάβασμα και η Πληροφορική.
Γενικά λένε ότι είναι το πιο εύκολο εξάμηνο της σχολής.
Προσωπικά δε διάβασα καθόλου μέσα στο εξάμηνο (δεν παρέδιδα ασκήσεις δεν ασχολήθηκα με προόδους) αλλά λίγο απ'το Πάσχα και για τις επόμενες 3 περίπου βδομάδες διάβαζα Μαθηματικά. Και δυο βδομάδες πριν την εξεταστική ξεκίνησα Αντοχή Υλικών που γράφουμε πρώτο.
Πάντως η βαρεμάρα χτυπάει κόκκινο και ο καιρός είναι απίστευτα καλός και δε βοηθάει για διάβασμα.

Ευτυχώς απ'το 1ο εξάμηνο δεν χρωστάω τίποτα αλλά σ'αυτό έχω ήδη κατά 99% καμένη την Πληροφορική γιατί δεν έκανα Προγραμματισμό στο λύκειο.
Άντε καλή εξεταστική να έχουμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Να σε βοηθησω εγω με πληροφορικη; :D
Δινω 1 μαθημα και 1 προοδο.
Εχω ηδη δωσει μια απαλλακτικη(ιστορια λωλ), 10 εργασιες γραμμικη αλγεβρα αντι για τελικες και μια προοδο αναλυση ΙΙ που εγραψα πολυ καλα. Επομενως μενει αλλη μια προοδος που αρκει να γραψω πανω απο 3,5 να περασω και ΦΥΣΙΚΗ.
Το 5ο μαθημα το εκαψα γιατι θελω 10, ειμαι βλαμμενη το ξερω. Αλλα μου εκοψαν στη δευτερη εργασια για χαζο λογο και αφου γιναμε λιγο μπιλιες με τον εναν διορθωτη (κοσμια μεσω μεηλ) ΔΕΝ μου το αλλαξε επομενως ΑΓΝΟΩ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ. :P
Αντε καλη επιτυχια,, εγω εχω ψιλοαραλικι με το 1,5 μαθημα που δινω. :P Ειναι το πιο ευκολο εξαμηνο της σχολης αυτο, γιει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Μια χαρα σε βρισκω, κυρια με τα ολα της!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Εμείς ξεκινάμε σήμερα 2/6 (9:00 δίνω, και είμαι ακόμα ξύπνιος :redface:) και τελειώνουμε 29/6.
Γενικά σε αυτό το εξάμηνο υπάρχουν μαθήματα (Φυσικοχημεία Ι, Μαθηματικά ΙΙ, Αναλυτική Χημεία) που περνιούνται με σχετική ευκολία αν τα διαβάσεις γιατί οι καθηγητές βάζουν βαθμούς.
Εργαστήρια Αναλυτικής: Νταξ, το περνά κι ο κάθε πικραμένος:whistle:
Φυσική ΙΙ: Η αδυναμία μου!:clapup::| :ermm: ...Σκέφτομαι να μην πάω καν να το δώσω.:redface:

Καλή επιτυχία σε όλους μας παιδιά! ;)
(Με ρέγουλα τα σκονάκια ε :P)
Ποσα μαθηματα εχει γραψει το κοντερ για Σεπτεμβρη??
Μέχρι τώρα κουβαλάω ένα στις πλάτες μου, αλλά πρέπει να αρχίσω επειγόντως γυμναστική γιατί μπορεί σε λίγο καιρό το βάρος να γίνει αβάσταχτο! :angel: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ε, σιγα...
1 = Κανενα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
6 Ιουνίου με 8 Ιουλίου, δίνω 6 μαθήματα. Αν εξαιρέσεις τα δύο πρώτα, που είναι παλούκι-λουκ, τα άλλα παλεύονται :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Xτες έγραψα το 1ο και έχω άλλα 3 με ένα κενό ανάμεσα στο 3ο και το 4ο, δέκα ημερών!
Αυτό το εξάμηνο έχω 2 παλούκια, το ένα έφυγε.
Θα δείξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Να σε βοηθησω εγω με πληροφορικη; :D
Δεν με σώζει τίποτα και κανείς ! Fortran κάνουμε. Ίσως μου πει κανά δυο βασικά ένας φίλος μου απ'τη σχολή αλλά κατά τ'άλλα θα πάω διαβάζοντας καμιά sos άσκηση του βιβλίου (βάζει σχεδόν ίδια απ'αυτό) και με κανά σκονάκι :redface:
Βέβαια είμαι και στο δίλλημα μήπως δεν το δώσω καν για να προλάβω να βγάλω ύλη Μαθηματικά ΙΙ που έχω ασχοληθεί αρκετά. Αλλά δεν είναι στον χαρακτήρα μου να μην παλεύω τα μαθήματα, οπότε το σενάριο μάλλον απορρίπτεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

heidi.enjoy

Νεοφερμένος

Η heidi.enjoy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
31 Μαϊου-20 Ιουνίου και στο σύνολο τα μαθήματα είναι 7.
Στο ένα το 40% του βαθμού θα το δώσει μία έρευνα κι ένα πείραμα που είχαμε να κάνουμε.Οπότε αν δεν τα έχεις πάει καλά εκεί και θες να περάσεις το μάθημα,πρέπει να γράψεις άριστα.Αλλά νομίζω πως τα πήγα καλά :)
Από τα υπόλοιπα είναι πιο δύσκολα όσον αφορά το διάβασμα,αυτά που εξετάζονται με ερωτήσεις κρίσεως και πρακτική εφαρμογή.
Αν δεν είχε τόσο καλό καιρό,θα διάβαζα ευκολότερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Δεν ξερω ποτε δινουμε εξεταστικη,δεν εχει βγει προγραμμα ακομα
Δεν ξερω ποτε τελειωνω για να κανονισω τις διακοπες μου
Δεν ξερω με ποιο μαθημα ξεκιναμε ωστε να οργανωσω το προγραμμα μου

ΑΘΑΝΑΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

heidi.enjoy

Νεοφερμένος

Η heidi.enjoy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Δεν ξερω ποτε δινουμε εξεταστικη,δεν εχει βγει προγραμμα ακομα
Δεν ξερω ποτε τελειωνω για να κανονισω τις διακοπες μου
Δεν ξερω με ποιο μαθημα ξεκιναμε ωστε να οργανωσω το προγραμμα μου

ΑΘΑΝΑΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ
Δεν ανακοινώθηκε πρόγραμμα ακόμα?:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Δεν ανακοινώθηκε πρόγραμμα ακόμα?:eek:

Οχι και η πλακα ποια ειναι?θελω ενα μαθημα για πτυχιο..και εχω αρχισει μονη μου γενικα και αοριστα να διαβαζω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Πρώτη εξεταστική χωρίς μαθήματα :D Love being ptyxiouxos. Ολόκληρο καλοκαίρι επιτέλους, είχα σιχαθεί να μου μένει ένας μήνας μετά βίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δεν ξερω ποτε τελειωνω για να κανονισω τις διακοπες μου
Θες και διακοπές; Εσύ δεν ήθελες να κάτσεις εδώ στην Ελλάδα και να δουλεύεις με 700 ευρώ; Κάτσε εδώ να δουλεύεις σαν σκλάβα για άλλους. Διακοπές τέλος, τις έκοψε η Μέρκελ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Θες και διακοπές; Εσύ δεν ήθελες να κάτσεις εδώ στην Ελλάδα και να δουλεύεις με 700 ευρώ; Κάτσε εδώ να δουλεύεις σαν σκλάβα για άλλους. Διακοπές τέλος, τις έκοψε η Μέρκελ.

Να τελειωσω τις υποχρεωσεις μου με τη σχολη θελω,ΑΝ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙΣ ΚΙ ΟΛΑΣ Ε
το τι θα κανω μετα,δικο μου θεμα,δεν νομιζω να σε αφορα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

heidi.enjoy

Νεοφερμένος

Η heidi.enjoy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Οχι και η πλακα ποια ειναι?θελω ενα μαθημα για πτυχιο..και εχω αρχισει μονη μου γενικα και αοριστα να διαβαζω:)
Πάλι καλά που είναι ένα ;)
Σε ποιό τμήμα σπουδάζεις?Αν επιτρέπεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Πάλι καλά που είναι ένα ;)
Σε ποιό τμήμα σπουδάζεις?Αν επιτρέπεται.

Παλι καλα:D:clapup:

Στο τμημα Εμποριας και Διαφημισης Τει Αθηνας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top