Εξεταστική

Jocaste

Νεοφερμένος

Η Jocaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,664 μηνύματα.
Γιατί δεν δίνεις λιγότερα μαθήματα για να έχεις μεγαλύτερο ποσοστό επιτυχίας;
ε μπας και περασω παραπανω απο 4.στο μεταξυ τωρα μολις πηρα χαμπαρι οτι δεν δηλωσα καποια μαθηματα.ελπιζω να με αφησουν να δωσω ετσι.σιγα τωρα ειναι κορωνοιος,δεν νομιζω να ναι τοσο αυστηρα
 

Jocaste

Νεοφερμένος

Η Jocaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
ε μπας και περασω παραπανω απο 4.στο μεταξυ τωρα μολις πηρα χαμπαρι οτι δεν δηλωσα καποια μαθηματα.ελπιζω να με αφησουν να δωσω ετσι.σιγα τωρα ειναι κορωνοιος,δεν νομιζω να ναι τοσο αυστηρα

Άμα δεν έχεις δηλώσει κάποιο μάθημα, ακόμα και αν το περάσεις δεν μπορεί η γραμματεία να σου περάσει το βαθμό. Στο ΑΠΘ τουλάχιστον αυτό ισχύει.
Δεν ξέρω αν θα είναι πιο ελαστικοί γιατί οι δηλώσεις μαθημάτων είχαν ολοκληρωθεί πολύ πριν ξεσπάσει η πανδημία στη χώρα. 🙂
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,664 μηνύματα.
Άμα δεν έχεις δηλώσει κάποιο μάθημα, ακόμα και αν το περάσεις δεν μπορεί η γραμματεία να σου περάσει το βαθμό. Στο ΑΠΘ τουλάχιστον αυτό ισχύει.
Δεν ξέρω αν θα είναι πιο ελαστικοί γιατί οι δηλώσεις μαθημάτων είχαν ολοκληρωθεί πολύ πριν ξεσπάσει η πανδημία στη χώρα. 🙂
συγγνωμη και αν παρω 10 θα μου πουν δεν στο περναω??παμε καλα?
 

Κλημεντίνη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κλημεντίνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,658 μηνύματα.
Μπορείς να πάρεις τηλέφωνο τη γραμματεία να στο δηλώσουν τωρα.
Σε μας γίνεται άτυπα .
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,664 μηνύματα.
Μπορείς να πάρεις τηλέφωνο τη γραμματεία να στο δηλώσουν τωρα.
Σε μας γίνεται άτυπα .
ελα μωρε ελλαδα ειμαστε δεν φοβουμαι.και αν γινει καμια ατυχια θα μου κρατησει ο καθηγητης βαθμο για επομενη εξεταστικη αν ειναι τοσο κομπλεξικοι
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
ελα μωρε ελλαδα ειμαστε δεν φοβουμαι.και αν γινει καμια ατυχια θα μου κρατησει ο καθηγητης βαθμο για επομενη εξεταστικη αν ειναι τοσο κομπλεξικοι
Κι εγώ θα σου πρότεινα να μην είσαι τόσο σίγουρος ότι θα σε περάσουν. Ο καθηγητής θα σου κρατήσει τον βαθμό να στον περάσει σε επόμενη εξεταστική μόνο αν το θέλει, δεν είναι υποχρεωμένος. Πάρε τηλέφωνο στη γραμματεία της σχολής σου από τώρα για να μην τρέχεις εκ των υστέρων, ή ακόμα χειρότερα, για να μη χρειαστεί να ξαναδώσεις μάθημα που πέρασες.
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Άμα δεν έχεις δηλώσει κάποιο μάθημα, ακόμα και αν το περάσεις δεν μπορεί η γραμματεία να σου περάσει το βαθμό. Στο ΑΠΘ τουλάχιστον αυτό ισχύει.
Δεν συμφωνώ. Σημασία έχει κυρίως τα ονόματα που θα δώσει ο καθηγητής, αυτά περνάει η γραμματεία(αν δεν τα περάσουν οι ίδιοι). Έχω φίλη που στο πρώτο εξάμηνο είχε ξεχάσει να δηλώσει κάποια και όταν έδωσε της περάστηκαν κανονικά, όπως επίσης είχε τύχει να δηλώσω μάθημα με μια καθηγήτρια, να το δώσω με άλλη που έκανε στο άλλο τμήμα και τελικά να μου περαστεί ο βαθμός με το τμήμα που έδωσα εξεταστική. Μιλάω για ΑΠΘ φυσικά.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,664 μηνύματα.
Ειναι τρομερο παντως στην ελλαδα να μας νοιαζει πρωτα το δηλωμα και οχι αν ο φοιτητης ξερει το αντικειμενο.Μιλαμε για απιστευτες καταστασεις λες και αν το περασουν επι τοπου εκεινη την ωρα ειναι ποινικο αδικημα
 

Μάρκος Βασίλης

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 1,871 μηνύματα.
συγγνωμη και αν παρω 10 θα μου πουν δεν στο περναω??παμε καλα?

Σε εμάς τέτοιες περιπτώσεις άτυπα τις περνούσαν τον Σεπτέμβρη.

Ειναι τρομερο παντως στην ελλαδα να μας νοιαζει πρωτα το δηλωμα και οχι αν ο φοιτητης ξερει το αντικειμενο.Μιλαμε για απιστευτες καταστασεις λες και αν το περασουν επι τοπου εκεινη την ωρα ειναι ποινικο αδικημα

Εντάξει, είναι και λίγο θέμα οργάνωσης μίας σχολής. Για φαντάσου να είχαν όλα τα άτομα στη σχολή αυτήν την αντιμετώπιση και να πήγαιναν στην εξέταση yolo.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,664 μηνύματα.
Σε εμάς τέτοιες περιπτώσεις άτυπα τις περνούσαν τον Σεπτέμβρη.



Εντάξει, είναι και λίγο θέμα οργάνωσης μίας σχολής. Για φαντάσου να είχαν όλα τα άτομα στη σχολή αυτήν την αντιμετώπιση και να πήγαιναν στην εξέταση yolo.
βρε το ξερω αυτο που λες.αλλα εχουμε φτασει στο αλλο ακρο.σε ενα μαθημα ειχαν δωσει μια φορα 2 κοπελες και η καθηγητρια τις λεει δεν σου περναω το βαθμο και πηγαινε και στον τσιπρα αμα θες.αμα ο αλλος ειναι αγυριστο κεφαλι.επρεπε η δηλωση να ειναι μεχρι τελευταια μερα της εξεταστικης με συνεχεις ανακοινωσεις για να αποφευγονται τετοια δυσαρεστα γεγονοτα
 

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Άμα δεν έχεις δηλώσει κάποιο μάθημα, ακόμα και αν το περάσεις δεν μπορεί η γραμματεία να σου περάσει το βαθμό. Στο ΑΠΘ τουλάχιστον αυτό ισχύει.
Δεν ξέρω αν θα είναι πιο ελαστικοί γιατί οι δηλώσεις μαθημάτων είχαν ολοκληρωθεί πολύ πριν ξεσπάσει η πανδημία στη χώρα. 🙂
Εγώ σε ένα μάθημα δε το είχα δηλώσει και το έδωσα κανονικά .Πήγα στην κεντρική γραμματεία και μου λένε δεν μπορούμε να το κάνουμε εμείς.Μετά πήγα στην γραμματεία του μαθήματος και μου το περάσανε Σεπτέμβρη .
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,664 μηνύματα.
Εγώ σε ένα μάθημα δε το είχα δηλώσει και το έδωσα κανονικά .Πήγα στην κεντρική γραμματεία και μου λένε δεν μπορούμε να το κάνουμε εμείς.Μετά πήγα στην γραμματεία του μαθήματος και μου το περάσανε Σεπτέμβρη .
εξερταται απο τον καθε καθηγητη αυτο καταλαβα.και ισως οπως παντα στην ελλαδα θα πρεπει να φιλας κατουρημενες ποδιες ακομα και για αυτο
 

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
εξερταται απο τον καθε καθηγητη αυτο καταλαβα.και ισως οπως παντα στην ελλαδα θα πρεπει να φιλας κατουρημενες ποδιες ακομα και για αυτο
Άμα δεν ψαχτείς και δεν επιμείνεις και λίγο δεν πρόκεται να βγάλεις άκρη στην Ελλάδα φίλε.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,664 μηνύματα.
Άμα δεν ψαχτείς και δεν επιμείνεις και λίγο δεν πρόκεται να βγάλεις άκρη στην Ελλάδα φίλε.
η πλακα ειναι οτι εγω τσαντιζομαι σχετικα ευκολα και μπορει να μου φυγει κανα μπινελικι και να βρω μπελα.ειδικα με τις γραμματεις που ως επι το πλειστον ειναι κοπελες με βυσμα χωρις γνωση ουτε πως εκτυπωνω μια σελιδα δεν τους σεβομαι καθολου και συμβαινουν σκηνες απειρου καλλους πολλες φορες.λαθος μου αλλα πραγματικοτητα
 

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Γιατί αλήθεια να κάνεις τσαμπουκά για κάτι που έκανες εσύ λάθος, που δεν έκανες δήλωση δηλαδή;
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,664 μηνύματα.
Γιατί αλήθεια να κάνεις τσαμπουκά για κάτι που έκανες εσύ λάθος, που δεν έκανες δήλωση δηλαδή;
το 1970 κανανε δηλωση μαθηματων?τι κολπα ειναι αυτα τωρα?τι φακελωματα ειναι αυτα?
 

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Η δήλωση μαθημάτων είναι μια διαδικασία που θέλει 5 λεπτά; Και το σύστημα είναι ανοιχτό 5-15 μέρες; Και γίνεται διαδικτυακά πλέον;
Κάπου, δηλαδή, παύει να φταίει "το σύστημα".
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,664 μηνύματα.
Η δήλωση μαθημάτων είναι μια διαδικασία που θέλει 5 λεπτά; Και το σύστημα είναι ανοιχτό 5-15 μέρες; Και γίνεται διαδικτυακά πλέον;
Κάπου, δηλαδή, παύει να φταίει "το σύστημα".
μια χαρα φταει το συστημα που και σε φακελωνει και σου θετει χρονικο περιθωριο να δηλωσεις.
 

jims

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jims αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,043 μηνύματα.
Η ηλεκτρονική δήλωση σχετίζεται με την αποφυγή της γραφειοκρατίας ενώ το χρονικό περιθώριο στη δήλωση τίθεται ώστε να έχουν χρόνο να ρυθμίσουν ζητήματα διαδικαστικά (αμφιθέατρα, επιτηρητές, κόλλες κ.λ.π)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top