Εξεταστική

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
τι διαολο μονο εγω τελειωνω Ιουλιο

Εγω τελειωνω 15 ιουλιου. Κραταμε τη φαση ψηλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Να σχεδιάσετε το λογικό διάγραμμα (διάγραμμα ροής) του αλγορίθμου φθίνουσας ταξινόμησης. 5 μονάδες....
Αυτά είναι.... :D

Όντως τώρα;; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Όντως τώρα;; :confused:

Και το καλύτερο: Είχαμε να επιλέξουμε, από τα 3 θέματα, έπρεπε να απαντήσουμε στα 2.... Έκαστο για 5 μονάδες.... problem? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Άμα έχω και ένα 7ράκι στα Δομικά 2, σκαρφαλώνει ο ΜΟ και πάει στο 7,45

Πως γίνεται να γράψεις σε ένα μάθημα κάτω από τον μέσο όρο και να τον ανεβάσει αντί να τον κατεβάσει ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,088 μηνύματα.
ΤΕΛΟΣ ΤΕΛΟΣ ΤΕΛΟΣ :D :D Χθες παρουσιάζα μακέτα,σχέδια και ενα κολάζ και σήμερα μια άλλη κατασκευή για τη στατική,καλά πήγαν και τα δύο. Και τώρα διακοπές 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leodokardos13

Νεοφερμένος

Ο leodokardos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
ΤΕΛΟΣ ΤΕΛΟΣ ΤΕΛΟΣ :D :D Χθες παρουσιάζα μακέτα,σχέδια και ενα κολάζ και σήμερα μια άλλη κατασκευή για τη στατική,καλά πήγαν και τα δύο. Και τώρα διακοπές 8)
τελευταιο μαθημα χτες φιλοι μου προφορικο.ανθρωπογεωγραφια.3 πηρα.μια χρα ειχα διβασει βεβαια.απλα με αδικησαν στη βαθμολογηση.δε πτοουμαι και συνεχιζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Πως γίνεται να γράψεις σε ένα μάθημα κάτω από τον μέσο όρο και να τον ανεβάσει αντί να τον κατεβάσει ; :P

Αυτή τη στιγμή, ο μο από το 1ο εξάμηνο είναι στο 6,9. Με τα μαθήματα που έχω δώσει και έχω πάρει βαθμολογίες, έχει πάει στο 7,5. Με Δομικά στο 7, που είναι και το ταβάνι-δεν παίζει να έχω γράψει παραπάνω, πάει στο 7,45.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Ουφ και εγώ 8 Ιουλίου τελειώνω. Κοντεύειιιιι.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Εγώ τη Δευτέρα, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ροβερτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ροβερτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
τι διαολο μονο εγω τελειωνω Ιουλιο
Ποια μέρα του Ιουλίου τελειώνει εσένα η εξεταστική σου; :rolleyes: Κουράγιο και υπομονή ! :) Το ίδιο και σε όλους όσους δεν έχετε ακόμη τελειώσει την εξεταστική σας και γράφετε και τον Ιούλιο ! :/: :book: Η δική μου εξεταστική έριξε αυλαία στις 14.20 της Παρασκευής 26/06; με το μάθημα "Ανάλυση Λόγου και Εικόνας" ! :angelnot: :studying: Υπάρχουν όμως ορισμένα μαθηματάκια, των οποίων η ύλη πρέπει να έχει καλυφθεί μέχρι τις αρχές Σεπτεμβρίου !... :studying: Εσείς έχετε αφήσει μαθηματάκια για το Σεπτέμβρη ; :whistle: Από προηγούμενα εξάμηνα, γιατί σε μας τουλάχιστον δεν έχει ανακοινωθεί βαθμός σε κάποιο μάθημα του Δ' εξαμήνου στο οποίο βρίσκομαι ! :rolleyes: Παρεμπιπτόντως, η εξεταστική μας του Ιουνίου δεν ήταν διπλή φέτος. Έτυχε σε κανέναν/καμμιά από εσάς επίσης η εξεταστική του/της να μην είναι διπλή ; :hmm: Δηλαδή μόνο σε μαθήματα του εαρινού εξαμήνου επιτρεπόταν να εξεταστούμε εμείς !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Εμάς είχε εμβόλιμη, αλλά μόνο οι επί πτυχίω είχαν την δυνατότητα να εξεταστούν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εμάς είχε εμβόλιμη, αλλά μόνο οι επί πτυχίω είχαν την δυνατότητα να εξεταστούν

Πτυχιακή λέγεται και υπάρχει από πάντα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ροβερτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ροβερτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Εμάς είχε εμβόλιμη, αλλά μόνο οι επί πτυχίω είχαν την δυνατότητα να εξεταστούν
Α, και εσείς περίπου στην ίδια κατάσταση ήσαστε λοιπόν; μόνο οι φοιτητές ολοκληρωμένων εξαμήνων "ευνοήθηκαν" ! :rolleyes: Τουλάχιστον, υπάρχει η "μόνιμη" εξεταστική του Σεπτεμβρίου !... :studying: :angelnot:

Πτυχιακή λέγεται και υπάρχει από πάντα :P
Εύστοχη διευκρίνηση !! :smartass: Παρεμπιπτόντως, εμβόλιμη και διπλή εξεταστική την ίδια έννοια δεν έχουν ; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

civthebest

Νεοφερμένος

Η civthebest αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Και εμένα τελείωσε η δικιά μου.. Πρακτικά ειχα επιτυχια 100% αφού έδωσα 2 μαθηματα, και πέρασα 2. Θεωρητικά ενα 2/5. Διακοπές επι μόνιμης βάσης. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ροβερτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ροβερτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Και εμένα τελείωσε η δικιά μου.. Πρακτικά ειχα επιτυχια 100% αφού έδωσα 2 μαθηματα, και πέρασα 2. Θεωρητικά ενα 2/5. Διακοπές επι μόνιμης βάσης. :P
2/5 ? Δηλαδή απ' τα 5 μαθήματα έδωσες τα 2 ? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
Παρεμπιπτόντως, η εξεταστική μας του Ιουνίου δεν ήταν διπλή φέτος. Έτυχε σε κανέναν/καμμιά από εσάς επίσης η εξεταστική του/της να μην είναι διπλή ; :hmm: Δηλαδή μόνο σε μαθήματα του εαρινού εξαμήνου επιτρεπόταν να εξεταστούμε εμείς !

Εύστοχη διευκρίνηση !! :smartass: Παρεμπιπτόντως, εμβόλιμη και διπλή εξεταστική την ίδια έννοια δεν έχουν ; :hmm:

Φέτος η εκάστοτε ΓΣ αποφάσισε αν η εξεταστική του εαρινού θα ήταν ή όχι διπλή. Επομένως θα βρεις τμήματα που όλοι οι φοιτητές μπορούσαν να εξεταστούν σε όλα τα μαθήματα ανεξαρτήτως εξαμήνου, κι άλλα στα οποία μπορούσαν να εξεταστούν μόνο στα εαρινού.

Εμβόλιμη και διπλή δεν είναι το ίδιο.
Διπλή είναι η εξεταστική που διαρκεί π.χ. τρεις εβδομάδες και μέσα σε αυτές τις τρεις εβδομάδες συμπεριλαμβάνονται όλα τα προς εξέταση μαθήματα, όλων των ετών κι όλων των εξαμήνων. Εμβόλιμη είναι η εξεταστική που διαδραματίζεται μετά την "κανονική" εξεταστική (είτε αμέσως μετά, είτε λίγο αργότερα, όπως π.χ. η πτυχιακή εμβόλιμη του Νοέμβρη, που η τελευταία φορά που θυμάμαι να έγινε σε μας ήταν το 2012).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Σας ζηλεύω πολύ εσάς που τελειώσατε και είστε τώρα χαλαροί!! :redface: Εγώ δίνω το τελευταίο μάθημα την παρασκευή 3/7. Υπάρχει περίπτωση να μεταφερθεί για την τρίτη 7/7 λόγω δημοψηφίσματος; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

civthebest

Νεοφερμένος

Η civthebest αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
2/5 ? Δηλαδή απ' τα 5 μαθήματα έδωσες τα 2 ? :)

Nαι, ναι ακριβώς.. Ήξερα ότι για τα άλλα 3 δεν υπήρχε ελπίδα οπότε.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Σας ζηλεύω πολύ εσάς που τελειώσατε και είστε τώρα χαλαροί!! :redface: Εγώ δίνω το τελευταίο μάθημα την παρασκευή 3/7. Υπάρχει περίπτωση να μεταφερθεί για την τρίτη 7/7 λόγω δημοψηφίσματος; :(

Και εγώ τότε δίνω το τελευταίο μάθημα και μάλλον θα μεταφερθεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top