Εξεταστική

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Μάλλον έχω το πιο light πρόγραμμα ever :P

2 Ιουνίου
8 Ιουνίου
11 Ιουνίου
15 Ιουνίου
18 Ιουνίου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
10/06 Περιγραφική Ανατομική Ι (που δεν θα την δώσω τώρα)
11/06 Ιστορία Ιατρικής
22/06 Βιοχημεία Ι
30/06 Γενετική
08/07 Γενική Φυσιολογία
...
28/08 Περιγραφική Ανατομική Ι (σεπτέμβρης)

Το καλύτερο πρόγραμμα εβερ, αν και δεν με βλέπω να κάνω καλοκαίρι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
5/6 δίνω εργαστήριο που είναι πολύ βασικό και δύσκολο. Έχω αγχωθεί υπερβολικά. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
5/6 δίνω εργαστήριο που είναι πολύ βασικό και δύσκολο. Έχω αγχωθεί υπερβολικά. :'(

Εργαστήριο γεωλογίας??? πραγματικά πολύ ενδιαφέρον ακούγετε
καλή επιτυχία ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εργαστήριο γεωλογίας??? πραγματικά πολύ ενδιαφέρον ακούγετε
καλή επιτυχία ;)
Αναγνωρίζουμε ορυκτά κάτω από το μικροσκόπιο. :hehe: Είναι προαπαιτούμενο για 3 μαθήματα στο επόμενο έτος και δεν γίνεται να μη περάσω.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Αναγνωρίζουμε ορυκτά κάτω από το μικροσκόπιο. :hehe: Είναι προαπαιτούμενο για 3 μαθήματα στο επόμενο έτος και δεν γίνεται να μη περάσω.. :/:

Μου ακούγετε ωραίο αλλά δεν ξέρω πόσο δύσκολο μπορεί να είναι :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μου ακούγετε ωραίο αλλά δεν ξέρω πόσο δύσκολο μπορεί να είναι :hmm:
Είναι αρκετά.. Πονεμένη ιστορία αυτό το μάθημα. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Είναι αρκετά.. Πονεμένη ιστορία αυτό το μάθημα. :hehe:

Σε ποίο έτος είσαι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αλγόριθμοι και Πολυπλοκότητα σε 10 μέρες D:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Αλγόριθμοι και Πολυπλοκότητα σε 10 μέρες D:

Αυτό ακούγετε πολύ πολύπλοκο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αυτό ακούγετε πολύ πολύπλοκο :D

Ο καθηγητής ακόμη πιο πολύπλοκος με την αρνητική βαθμολόγηση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dr.K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Ο καθηγητής ακόμη πιο πολύπλοκος με την αρνητική βαθμολόγηση :)

ΕΕε παντού έτσι είναι καλή επιτυχία και σε σένα αν και δεν βλέπω να με σώζει στη φυσιολογία Α ούτε ο θεός :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Σε ποίο έτος είσαι??
Πρώτο και το συγκεκριμένο μάθημα είναι προαπαιτούμενο για 2 στο γ εξάμηνο και 1 στο δ εξάμηνο. Που όλα έχουν εργαστήρια. Κοινώς αν μείνω την έβαψα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Το καλύτερο απο άποψη χρόνου αλλα ένας μήνας για 5 μαθήματα πάει πολύ :P


10/06 Περιγραφική Ανατομική Ι (που δεν θα την δώσω τώρα)
11/06 Ιστορία Ιατρικής
22/06 Βιοχημεία Ι
30/06 Γενετική
08/07 Γενική Φυσιολογία
...
28/08 Περιγραφική Ανατομική Ι (σεπτέμβρης)

Το καλύτερο πρόγραμμα εβερ, αν και δεν με βλέπω να κάνω καλοκαίρι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinab199

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η konstantinab199 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
8/6 Αεφ 106 (πολιτεια) + ξενη γλωσσα(ιταλικα)
10/6 Γενικη συγκριτικη γλωσσολογια
12/6 ομηρου οδυσσεια
15/6 λατινικα
17/6 νεφ(ιστορια λογοτεχνιας)
18/6 γλωσσολογια

:mad: ΚΑΛΥΤΕΡΑ να τελιωναμε πιο αργα και να μην ηταν τοσο κολητα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
Πρώτο και το συγκεκριμένο μάθημα είναι προαπαιτούμενο για 2 στο γ εξάμηνο και 1 στο δ εξάμηνο. Που όλα έχουν εργαστήρια. Κοινώς αν μείνω την έβαψα. :P

Μεγαλύτερη μαλακία από τις αλυσίδες δεν παίζει να υπάρχει στην τριτοβάθμια. Καλή επιτυχία πάντως! :)

Σήμερα έμαθα πως περιμένουμε ακόμα το αν θα εγκριθεί -από ποιον άραγε;- η μετάθεση της εξεταστικής μας για τέλη Ιουνίου (λόγω κατάληψης), ή αν δεν θα δώσουμε καν. Τέλεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μεγαλύτερη μαλακία από τις αλυσίδες δεν παίζει να υπάρχει στην τριτοβάθμια. Καλή επιτυχία πάντως! :)
Πες τα χρυσόστομε! Έχω να περάσω και τη φυσική για να κάνω γεωφυσική στο άλλο εξάμηνο. :P
Να σαι καλά.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Προτελευταία η και τελευταία εξεταστική για μένα έχοντας 5 επιλογής και 5 υποχρεωτικά για πτυχίο αλλα δίνω 12 (δηλαδή +2 επιλογής) για να επιλέξω τα 5 καλύτερα.
Μπράβο, Chris, έχεις στρατηγική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Μεγαλύτερη μαλακία από τις αλυσίδες δεν παίζει να υπάρχει στην τριτοβάθμια. Καλή επιτυχία πάντως! :)

Κι εμένα στην αρχή μου φάνηκε βλακεία μιας και σε περιορίζει.
Αλλά δεν μπορεί ο καθένας που δεν έχει περάσει τα βασικά να πάει σε πιο εξειδικευμένα.
Καλύτερα έτσι λοιπόν, ξέρεις ότι δεν σε παίρνει να μην περάσεις κάποιον αριθμό μαθημάτων ανά εξάμηνο οπότε ακόμη και ο αδιάφορος θα "πιεστεί" να το κάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Το χειρότερο πρόγραμμα εξεταστικής ever:/:...

Ξεκινάω με ένα μάθημα στις 8/6
Έχω μια βδομάδα κενό και δίνω ΔΥΟ στις 15/6
Ένα στις 16/6
Ένα στις 17/6
Ένα στις 18/6
Ένα στις 19/6
Και το τελευταίο στις 25/6

Ειλικρινά δεν ξέρω πόσα θα καταφέρω να περάσω. Το χειρότερο δε είναι ότι στις 16 και 17 δίνω δύο από τα δυσκολότερα μαθήματα της σχολής:/:...

Με λίγα λόγια το πρόγραμμα βγήκε για να μου θυμίσει πόσο άτυχος είμαι και ότι, ευτυχώς, υπάρχει και ο Σεπτέμβρης.

Κουράγιο αδέρφια:confused:!!!

Αν λοιπόν σας γραψω την δικιά μου εξεταστική θα κλάψετε!
Προτελευταία η και τελευταία εξεταστική για μένα έχοντας 5 επιλογής και 5 υποχρεωτικά για πτυχίο αλλα δίνω 12 (δηλαδή +2 επιλογής) για να επιλέξω τα 5 καλύτερα.

Έχουμε και λέμε
1) 16 Ιουνίου
2) 16 Ιουνιου
3) 17 Ιουνίου
4) 19 Ιουνίου
5) 22 Ιουνίου
6) 22 Ιουνίου
7) 23 Ιουνίου
8 ) 1 Ιουλίου
9) 3 Ιουλίου
10) 6 Ιουλίου
11) 7 Ιουλίου
12) 8 Ιουλίου

Τι έχετε να πείτε; χαχα

Ότι έρχεται η Δευτέρα Παρουσία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top