Εξεταστική Φεβρουαρίου - θα γίνει δια ζώσης ή εξ αποστάσεως;

Lia 20

Νεοφερμένος

Η Lia 20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Πώς πιστεύετε ότι θα γίνει η εξεταστική δια ζώσης ή εξ αποστάσεως ?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,497 μηνύματα.
Πώς πιστεύετε ότι θα γίνει η εξεταστική δια ζώσης ή εξ αποστάσεως ?
Δεν μομιζω οτι υπαρχουν περιθωρια για εξ'αποστεσεως .
Και καποιο λοκ νταουν να γινει που θα ειναι συντομο τωρα, διοτι τα μακρα δεν εχουν νοημα, οι φοιτητες θα πανε εδρανα με σελφ τεστ και οι εμβολιασμενοι.
 

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Πώς πιστεύετε ότι θα γίνει η εξεταστική δια ζώσης ή εξ αποστάσεως ?
Καλησπέρα , θεωρώ ότι θα γίνει δια ζώσης και αν γίνει κάτι εξ αποστάσεως θα είναι για φοιτητές που ανήκουν σε ευπαθείς ομάδες.
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Καλησπέρα , θεωρώ ότι θα γίνει δια ζώσης και αν γίνει κάτι εξ αποστάσεως θα είναι για φοιτητές που ανήκουν σε ευπαθείς ομάδες.
Όπως εξελίσσεται η κατάσταση πιστεύω πως για όλους θα γίνουν εξ αποστάσεως
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,007 μηνύματα.
Δια ζώσης θεωρώ θα πραγματοποιηθεί η εξεταστική, δε νομίζω να κλείσουν πάλι τα ΑΕΙ
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Δια ζώσης θεωρώ θα πραγματοποιηθεί η εξεταστική, δε νομίζω να κλείσουν πάλι τα ΑΕΙ
Σήμερα είχαμε σχεδόν 22.000 κρούσματα κ μετά τις γιορτές πιθανότατα θα αυξηθούν κι άλλο. Τα πανεπιστήμια είναι χώροι που μαζεύονται πολλοί και από διαφορετικές περιοχές…στα ΜΜΜ γίνεται επίσης χαμός…δεν ξέρω δύσκολο το βλέπω να ανοίξουν μετά τις γιορτές οι σχολές
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,664 μηνύματα.
Ας ελπίσουμε να δώσουμε εξ αποστάσεως.
 

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Όπως εξελίσσεται η κατάσταση πιστεύω πως για όλους θα γίνουν εξ αποστάσεως

Ισχύει , εγώ την συγκεκριμένη πρόβλεψη την είχα ρίξει στις 5/12 κιόλας , τώρα έχουν αλλάξει πολύ τα πράγματα :( . Αλλά ποτέ δεν ξέρεις.
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Κι εγώ εξ αποστάσεως πιστεύω θα γίνει,ίσως όμως ανοίξουν τα πανεπιστήμια για κάποιες παραδόσεις της πλάκας σε μαθήματα επιλογής.
 

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
κι εγω ετσι πιστευω για εξ αποστασεως τωρα θα δειξει
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Κι εγώ εξ αποστάσεως πιστεύω θα γίνει,ίσως όμως ανοίξουν τα πανεπιστήμια για κάποιες παραδόσεις της πλάκας σε μαθήματα επιλογής.
εξ αποστασεως σου φανηκε ηταν καλυτερα η χειροτερα;
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
κι εγω ετσι πιστευω για εξ αποστασεως τωρα θα δειξει
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


εξ αποστασεως σου φανηκε ηταν καλυτερα η χειροτερα;
Κοίτα να δεις....εξ αποστάσεως υπάρχει το προνόμιο της αντιγραφής...ωστόσο αυτό είναι το μόνο θετικό αν θες τη γνώμη μου.
Αρχικά είναι πιο αγχώδης ο τρόπος εξετάσης αφού αγχώνεσαι μη σου πέσει το ίντερνετ και χαθεί η εξέταση,μη κλείσει η κάμερα και σου πουν ότι κλέβεις κτλ,μη κολλήσει το σύστημα κτλ.Επιπλέον οι καθηγητές επίτηδες βάζουν πιο δύσκολα θέματα και γίνεται χαμός.Υπάρχει και μεγάλη αδικία στους βαθμούς.
Το χειρότερο όμως για εμένα είναι η αδικία.Ε δε ξέρω,δε μου φαίνεται ωραίο ο άλλος να είναι στουρνάρι και να μη χρωστάει κανένα μάθημα επειδή τον βοήθησαν οι φίλοι του με την αντιγραφή και άλλοι που προσπαθούν να χρωστάνε.Εμένα αυτό μου τη βίδωσε άσχημα και άρχισα άσχημα να αδιαφορώ για τη σχολή ενώ η χημεία μου αρέσει πολύ,σε σημείο που έλεγα να τα παρατήσω και να επαναλάβω το εξάμηνο.Δε το έκανα εν τέλει αλλά για εμένα ήταν χάλια τα διαδικτυακά.
 

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
Κοίτα να δεις....εξ αποστάσεως υπάρχει το προνόμιο της αντιγραφής...ωστόσο αυτό είναι το μόνο θετικό αν θες τη γνώμη μου.
Αρχικά είναι πιο αγχώδης ο τρόπος εξετάσης αφού αγχώνεσαι μη σου πέσει το ίντερνετ και χαθεί η εξέταση,μη κλείσει η κάμερα και σου πουν ότι κλέβεις κτλ,μη κολλήσει το σύστημα κτλ.Επιπλέον οι καθηγητές επίτηδες βάζουν πιο δύσκολα θέματα και γίνεται χαμός.Υπάρχει και μεγάλη αδικία στους βαθμούς.
Το χειρότερο όμως για εμένα είναι η αδικία.Ε δε ξέρω,δε μου φαίνεται ωραίο ο άλλος να είναι στουρνάρι και να μη χρωστάει κανένα μάθημα επειδή τον βοήθησαν οι φίλοι του με την αντιγραφή και άλλοι που προσπαθούν να χρωστάνε.Εμένα αυτό μου τη βίδωσε άσχημα και άρχισα άσχημα να αδιαφορώ για τη σχολή ενώ η χημεία μου αρέσει πολύ,σε σημείο που έλεγα να τα παρατήσω και να επαναλάβω το εξάμηνο.Δε το έκανα εν τέλει αλλά για εμένα ήταν χάλια τα διαδικτυακά.
επισης στα διαδικτυακα πως γινεται; η εξεταση ειναι προφορικη; η συμπληρωνεις ενα ηλεκτρονικο διαγωνισμα σε ορισμενο χρονο
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
επισης στα διαδικτυακα πως γινεται; η εξεταση ειναι προφορικη; η συμπληρωνεις ενα ηλεκτρονικο διαγωνισμα σε ορισμενο χρονο
Εξάρταται.Εμάς ως επί των πλείστων ήταν γραπτά,μας έδιναν λίγο χρόνο να απαντήσουμε σε ερωτήσεις ή έβαζαν επιλογής.ήταν ένα μάθημα βέβαια που μας εξέτασαν προφορικά
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.
οταν τα λεγα αυτα πριν 1.5 χρονο οταν αρχισε η πανδημια θυμαμαι χαρακτηριστικα ο dumenuke να με κοροιδευει οτι ειμαι υπερβολικος.κατα τη γνωμη μου οι παραδοσεις των μαθηματων πρεπει να καθιερωθουν να γινονται διαδικτυακα,γτ ετσι μπορουν οι καθηγητες να ασχοληθουν και να φτιαξουν σημειωσεις και η εξεταση δια ζωσης!
 

georgia1213

Δραστήριο μέλος

Η georgia1213 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 510 μηνύματα.
οταν τα λεγα αυτα πριν 1.5 χρονο οταν αρχισε η πανδημια θυμαμαι χαρακτηριστικα ο dumenuke να με κοροιδευει οτι ειμαι υπερβολικος.κατα τη γνωμη μου οι παραδοσεις των μαθηματων πρεπει να καθιερωθουν να γινονται διαδικτυακα,γτ ετσι μπορουν οι καθηγητες να ασχοληθουν και να φτιαξουν σημειωσεις και η εξεταση δια ζωσης!
τι εννοεις; σεχασα
 

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Με τα εργαστηριακά τι γίνεται;; Στην περίπτωση που κλείσουμε τα κάνουμε μαζεμένα όταν ανοίξουμε;;
 

Chem2000

Διάσημο μέλος

Η Chem2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Ιωαννίνων και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.

Panagiotis849

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Ε δε ξέρω,δε μου φαίνεται ωραίο ο άλλος να είναι στουρνάρι και να μη χρωστάει κανένα μάθημα επειδή τον βοήθησαν οι φίλοι του με την αντιγραφή και άλλοι που προσπαθούν να χρωστάνε.
Ότι πιο σωστό διάβασα σήμερα :thumbup:
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,657 μηνύματα.
στα στενα χρονικα πλαισια παντως που βαζουνε σε αρκετες σχολες ειναι πολυ δυσκολο να κλεψει καποιος.δεν το συζητω σε μαθηματα που θελει σκαναρισμα κτλπ.εκει ειναι πρακτικα απιθανο καποιος να προλαβει να κλεψει.ακομα και στα πολλαπλης που απλα πατας την σωστη απαντηση αρκετοι αλλαζουν το σετ των ερωτησεων ετσι ωστε ο καθενας να εχει διαφορετικες οποτε και παλι δυσκολο να κλεψεις.οσο και αν φαινεται αστειο αυτο που λεω στο διαζωσης και 200 επιτηρητες να ειναι αν ειναι μια αιθουσα που δινουνε 200 ατομα πιο ευκολα μπορει να αντιγραψουν καποιοι.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top