Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
glix εσενα σου ειπε μονο οτι περασες?γιατι εγω το ξερω οτι εχω περασει αλλα θελω τα αναλυτικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nfk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Mόλις πηρα στην HAU και μου λέει "Τα αποτελέσματα του ECPE θα βγουν σε μία εδβομάδα".. Οπότε λογικά την Δευτέρα!!! Άντε καλά μας αποτελέσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
ΤΟ ΠΗΡΑ!!!!!!! Ηταν εκει μια γλυκουλα με λεει δεν μπορω να σου πω την λεω καντε μια εξερεση για εμενα και ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΕΡΑΣΕΣ!!
Για ECPE λεει σε 1-2 βδομαδες !!!!
Μπράβο σε ποιον αριθμό πηρες???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
glix εσενα σου ειπε μονο οτι περασες?γιατι εγω το ξερω οτι εχω περασει αλλα θελω τα αναλυτικα...
Εμενα μου ειπε περασες...Αφου το εμαθα ειμαι οκ.Τωρα δεν επηγει το θεμα να μαθω πως περασα...θα δω την Τεταρτη..Απλως παιδια πειτε 2-3 ευχαριστω αν μιλατε με γυναικα και θα σας πει!Με λεει περασες..ΠΕΡΑΣΕΣ με φωναζει :P και της λεω αληθεια δηλαδη το πηρα?χαχα ΝΑΙ ΝΑΙ φωναζει και τις λεω ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Mόλις πηρα στην HAU και μου λέει "Τα αποτελέσματα του ECPE θα βγουν σε μία εδβομάδα".. Οπότε λογικά την Δευτέρα!!! Άντε καλά μας αποτελέσματα!
...Τώρα έγινε σε 1 εβδομάδα σκέτο; Αχ, θα μας τρελάνουν! Ας ελπίσουμε τη Δευτέρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggie (:

Νεοφερμένος

Η αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
εμένα μου είπαν οτι δεν έχουν πρόσβαση..της είπα οτι δεν εχω ιντερνετ και ότι το φροντιστήριο είναι κλειστό αλλά δεν μου είπε τίποτα :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
εγω αν τους πω μπορειτε να μου πειτε αναλυτικα θα με κραξουν??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tnsdms

Νεοφερμένος

Ο tnsdms αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
εμένα μου είπαν οτι δεν έχουν πρόσβαση..της είπα οτι δεν εχω ιντερνετ και ότι το φροντιστήριο είναι κλειστό αλλά δεν μου είπε τίποτα :'(
ειναι τοσο μλκς που παιζουν με το πονο μας...δηλαδη να ξερουν τα αποτελεσματα και να μην στα λενε μονο και μονο για να μην αρχισουν να παιρνυν ολοι και να τους ενοχλουν....τι να πω...ellada...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lefteris-f

Νεοφερμένος

Ο Lefteris-f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ΤΟ ΠΗΡΑ!!!!!!! Ηταν εκει μια γλυκουλα με λεει δεν μπορω να σου πω την λεω καντε μια εξερεση για εμενα και ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΕΡΑΣΕΣ!!
Για ECPE λεει σε 1-2 βδομαδες !!!!
1-2 βδομάδες???? ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΕΞΟΥΜΕ????????:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
εμένα μου είπαν οτι δεν έχουν πρόσβαση..της είπα οτι δεν εχω ιντερνετ και ότι το φροντιστήριο είναι κλειστό αλλά δεν μου είπε τίποτα :'(
Είναι ανάλογα σε ποιον θα πέσεις...:( Ξαναπάρε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggie (:

Νεοφερμένος

Η αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
ξαναπήρα και μου είπαν ότι επειδή το τηλέφωνο είναι απόρρητο δεν μου λένε ΕΛΕΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glix

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρεας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
εμένα μου είπαν οτι δεν έχουν πρόσβαση..της είπα οτι δεν εχω ιντερνετ και ότι το φροντιστήριο είναι κλειστό αλλά δεν μου είπε τίποτα :'(
Ξαναπαρε και αν πεσεις στον ιδιο κλειστο ...αν πεσεις σε γυναικα παρακαλα την τη να σου πω...:P:P
Καλη επιτυχια σε ολους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
εγω λεω να τους πω οτι ξερω οτι περασα απλα θελω αν γινεται να μου πειτε τι ειχα σε καθε μερος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
τους πηρα και εγω τηλ και μου ζητησαν τον κωδικο και μετα μου ειπαν απο το φροντηστηριο σας!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tnsdms

Νεοφερμένος

Ο tnsdms αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
ΤΟ ΠΗΡΑ!!!!!!! Ηταν εκει μια γλυκουλα με λεει δεν μπορω να σου πω την λεω καντε μια εξερεση για εμενα και ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΕΡΑΣΕΣ!!
Για ECPE λεει σε 1-2 βδομαδες !!!!
HAVE A NICE DAY!!!!!ENJOY!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
ξαναπήρα και μου είπαν ότι επειδή το τηλέφωνο είναι απόρρητο δεν μου λένε ΕΛΕΟΣ
:!: Πλάκα κάνεις! Ε, πάρε από κάποιο κινητό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
εμένα μου τα είπαν αναλυτικά. ήταν μάλιστα πολύ ευγενικοί!:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
εγω λεω να τους πω οτι ξερω οτι περασα απλα θελω αν γινεται να μου πειτε τι ειχα σε καθε μερος....
Προσπάθησε κι αν σου πουν, μια χαρά! Ο Σοφιστής λέει ότι του είπαν αναλυτικά! Είναι ανάλογα σε ποιον θα πέσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top