Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

erh

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τήνος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};461267:
Α, ωραία! Κι εγώ! Καλή επιτυχία!:no1:
-----------------------------------------

Είναι μόνο για το ECCE.
ευχαριστω! και σε σενα και συγχαρητηρια σε οσους πηραν το ecce! υπαρχει τπτ νεωτερο για το ecpe?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Την αλλη βδομαδα ECPE!
Μιλησα με ΕΑΕ Θεσ/νικης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spalia

Νεοφερμένος

Ο spalia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};463013:
Έπρεπε να πεις ότι δεν έχεις πρόσβαση σε Ίντερνετ...

Ξαναπήρα το σείκωσε μία γυναίκα και μου λέει ο κωδικός? Της τον λέω. Όνομα? Της λέω. Μου λέει θα πρέπει να μάθετε μέσα από το φροντιστήριο σας. Λέω είναι κλειστό. Μου λέει τότε ξανα καλέστε την Τετάρτη... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erh

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τήνος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.

alexaras9

Νεοφερμένος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
καλα σιγα μην το χω παρει εδω ειμαι τοσο γκαντεμεης που παιρνω απο 3 διαφορετικα τηλ και πεφτω στον ιδιο:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Την αλλη βδομαδα ECPE!
Μιλησα με ΕΑΕ Θεσ/νικης...
Ρε Τεο, ακούω διάφορα και ανησυχώ! Λένε από την επόμενη Δευτέρα, μέχρι και τις 10 Αυγούστου!!!! Τι γίνεται; Και στον καθένα ΠΑΛΙ λένε άλλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Παιδια οι ανθρωποι ειναι για τα καγκελα...
Τι να πουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
καλα σιγα μην το χω παρει εδω ειμαι τοσο γκαντεμεης που παιρνω απο 3 διαφορετικα τηλ και πεφτω στον ιδιο:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(


τι βρε εσυ ακομη πεδευεσαι???? δεν πηρες τηλ στ φροντ.???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};463035:
Ρε Τεο, ακούω διάφορα και ανησυχώ! Λένε από την επόμενη Δευτέρα, μέχρι και τις 10 Αυγούστου!!!! Τι γίνεται; Και στον καθένα ΠΑΛΙ λένε άλλα!

Ειναι για τα καγκελα αυτο εχω να πω.
Κατα την ταπεινη μου γνωμη μαλλον το πρωτο τριημερο της αλλης βδομαδας θα βγουν...

Αλλα με αυτους τιποτα δεν ειναι σιγουρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

etsiapla

Νεοφερμένος

Ο etsiapla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
λοιπον παιδια οσοι απο εσασ ειναι απο φροντ παρτε τιλ στιν ελλαμερ και πειτε τουσ οτι ειστε μεμονομενοι. θα σασ ρωτισουν τον κωδικο σασ και μετα θα δουν οτι δεν ειστε μεμονομενοι και θα σασ τιν πουν. μιν κωλοσετε ομωσ!!! πειτε τουσ οτι θελετε να τα μαθετε και θα σασ τα πουν!!! εγω αυτο εκανα και τελικα μου ειπαν!!! και παρεπιπτοντωσ περασα με Ρ!!!! καλι επιτυχια σε ολουσ σασ παιδια!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μπραβο σου etsiapla!

Kαι στο κατω κατω πρεπει να τους υπενθυμισετε πως εχετε πληρώσει και δεν ειναι κατασταση αυτήν!Εγω εριξα ενα μπινελικι σε μια απο το τμημα Αθηνας!

Μα πανε καλα δηλαδη?
Αλλοι φορεις τα βγαζουν κανονικα για ολους και αυτοι μονο για την παρτη τους!
ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Οντως τι κατασταση ειναι αυτη!;Περασες Τεο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Περασα βρε σύ!
Κοιταξε καμια 50αρια σελιδες πίσω!
Ειμαι απο τους πρωτους που ειδα αποτελεσματα!
Μετα επεσε ο σερβερ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
σας λεω... αμερικανοι ειναι αυτοι...!!!! οχι σαν τουσ αγγλους.... που ξερουμε ποτε 8α βγουν τα αποτελεσματα και ωρα κιολασ...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Μπραβο!!!Ναι καλοι βαθμοι!Παντως ξεμπερδεψες:P!!!Ποιο πτυχιο ειπαμε:what:;;:D!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Περασα βρε σύ!
Κοιταξε καμια 50αρια σελιδες πίσω!
Ειμαι απο τους πρωτους που ειδα αποτελεσματα!
Μετα επεσε ο σερβερ...:P
συγχρητηρια!!:no1::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ας ειναι και Αμερικανοι!
Θελουμε τα αποτελεσματα στην ωρα τους!
Αφου καταξιωθηκαν να τα βγαλουν ας τα εβγαζαν και για τους υποψηφιους των φροντιστηριων!
Τι συμπεριφιρα ειναι αυτη?Αφου τα φροντιστηρια ειναι κλειστα τετοια περιοδο.
Αν ειχαν βγαλει τα αποτελεσματα που εχουν ακομα απο το 2006 μια χαρα θα ταν η βαση τους!

Ενα πράγμα!
Ε Λ Ε Ο Σ!
Εχω στειλει ηδη μυνημα προς το ELI-UM για να ξερει το τι κανει ο Test Administrator του στην Ελλαδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Ο σερβερ δεν επεσε...Για να μπω εγω στον ΟΡΦΕΑ επρεπε να περιμενω γυρω στο 1 λεπτο αλλα μετα μπηκε:no1:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Αρα εχουμε υπερφόρτωση...
Κατι που δεν συμβαινει στο Cambridge οπου βγαινουν τα αποτελεσματα 3 εξετασεων μαζι και ειναι διαθεσιμα και για τα φροντιστήρια και για τους μαθητές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexaras9

Νεοφερμένος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
τι βρε εσυ ακομη πεδευεσαι???? δεν πηρες τηλ στ φροντ.???
πηρα αλλα ειναι κλειστο

Τι Αμερικανοι και Αγγλοι ρε παιδια εγω ξερω οτι οταν ειναι να τα αρπαξουν ειναι ολοι ακριβεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top