Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

!!k@terin@!!

Νεοφερμένος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Πύλη (Τρίκαλα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
απαντηστε καποιος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

britney494

Νεοφερμένος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Δηλαδή αυριο θα μάθουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantin

Νεοφερμένος

Ο gavros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
δηλ.?εγω εχω τον κωδικο αλλα τα χαρτια πηγαν στο φροντιστηριο και μου τα εδωσε μετα η καθηγητρια μου....ποτε θα τα δω εγω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia renia

Νεοφερμένος

Η renia renia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
τωρα δεν φορτωνει καθολου η σελιδα... τοσο καλη οργανωση εχουν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
συγχαρητηρια σε ολουυυυυυυυυυυυυυυςςςςςςςςς!!!!!!!:D μπραβο παιδες! τι ωρα βγηκαν?????????????? μαθετε τιποτα και για ECPE τωρα σας παρακαλωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:jumpy::'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
ειναι σιγουρο οτι θα βγουν αυριο για μαθητες;;
Όχι, παιδιά, σύμφωνα με αυτά που είπε ο Teo και τα υπόλοιπα παιδιά, δεν είναι σίγουρο ότι θα βγουν αύριο. Ίσως και μεθαύριο... Υπομονή και θα μάθετε! Εάν θέλετε, πάρετε τηλέφωνο στην HAU, να ρωτήσετε.
-----------------------------------------
δηλ.?εγω εχω τον κωδικο αλλα τα χαρτια πηγαν στο φροντιστηριο και μου τα εδωσε μετα η καθηγητρια μου....ποτε θα τα δω εγω?
Απ' ότι κατάλαβα δηλαδή, είχες δηλωθεί από φροντιστήριο. Όπως ξαναείπα, ίσως αύριο, ίσως μεθαύριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stemfrom

Νεοφερμένος

Ο stemfrom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ποια είναι τα τηλέφωνα της hau για να ρωτήσω πότε θα βγει το ECPE?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavroula

Νεοφερμένος

Η Stavroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ρώτησα εγώ για ecpe.....
Μου είπε μια κυρία (καλή ακούστηκε..)ότι δν τους έχουν καν έρθει εκεί τα αποτελέσματα γι'αυτό λέει στη καλύτερη περίπτωση θα βγουν τέλη της άλλης βδομάδας...:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
παιδια αν παρω τηλ την hau θα μου πουν αναλυτικα τη πηρα??πειτε λιγο τα τηλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gime

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά! Σήμερα τα αποτελέσματα τα βλέπουν οι φροντιστηριούχοι. Από την Τετάρτη θα μπορείτε να τα δείτε και εσείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Τα τηλέφωνα της hau:
2103680000
2103680020
2103680024
2103680025
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
ρε παιδια λεω να παρω αλλα τι να τους πω??ντρεπομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Ρώτησα εγώ για ecpe.....
Μου είπε μια κυρία (καλή ακούστηκε..)ότι δν τους έχουν καν έρθει εκεί τα αποτελέσματα γι'αυτό λέει στη καλύτερη περίπτωση θα βγουν τέλη της άλλης βδομάδας...:'(:'(:'(:'(:'(:'(
καλε τι δεν τους εχουν ερθει αφου τα ανεβασαν κιολας και περιμενουμε ποτε θα τα δημοσιευσουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Ρώτησα εγώ για ecpe.....
Μου είπε μια κυρία (καλή ακούστηκε..)ότι δν τους έχουν καν έρθει εκεί τα αποτελέσματα γι'αυτό λέει στη καλύτερη περίπτωση θα βγουν τέλη της άλλης βδομάδας...:'(:'(:'(:'(:'(:'(
Τι;;;; Τα γυρνάνε πάλι;;;; Αμάν!!!! Μα έλεγαν ότι θα βγουν τέλη αυτής της εβδομάδας με αρχές της άλλης! Κι αφού ο κος CON είχε πει ότι οι μαθητές του ECPE είχαν φτάσει πλέον στο Finished... Μα γιατί τόσο μεγάλη διαφορά από το ECCE; Πέρυσι είχαν μόνο 3 ημέρες διαφορά... Και είχε βγει και πρώτο το ECPE... Δεν αντέχω άλλο! :mad::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};462830:
Τι;;;; Τα γυρνάνε πάλι;;;; Αμάν!!!! Μα έλεγαν ότι θα βγουν τέλη αυτής της εβδομάδας με αρχές της άλλης! Κι αφού ο κος CON είχε πει ότι οι μαθητές του ECPE είχαν φτάσει πλέον στο Finished... Μα γιατί τόσο μεγάλη διαφορά από το ECCE; Πέρυσι είχαν μόνο 3 ημέρες διαφορά... Και είχε βγει και πρώτο το ECPE... Δεν αντέχω άλλο! :mad::(
Δεν εχουνε παει στο finished:nono:!Αλλα λογικα απο μερα σε μερα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
αν τους παρω τηλ και τους πω τον κωδικο μου λετε να μου πουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
ρε παιδια...Κολλαει και η κυρία μου δεν μπορει να δει τα αποτελέσματα....ποτε θα φτιάξει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Οι κωδικοι των μαθητων θα ισχυουν απο την Τεταρτη...Οι καθηγητες σας ομως ξερουν απο σημερα για ECCE!
-----------------------------------------
Κολλαει η σελιδα επειδη ειναι πολλοι στον ΟΡΦΕΑ...Μετα απο 1-2 λεπτα μπαινει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!GeoRge!

Δραστήριο μέλος

Ο !GeoRge! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 641 μηνύματα.
παιδια γνωριζει κανεις αν παντα βγαινουν με 3 μερες διαφορα? εχει τυχει πχ και μια βδομαδα διαφορα?:'(τι σπαστικοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top