Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

britney494

Νεοφερμένος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Γεια σας παιδια! Είμαι νέο μέλος ! Χαίρομαι που μπαίνω στην παρέα σας!
Εδωσα κ εγω ECCE τον Μαϊο και όπως καταλαβαίνετε έχω την ίδια αγωνία με εσάς.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μπραβο σου!
Και εις ανωτρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexaras9

Νεοφερμένος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
μπραβοοοοοοοο!!!!και εγω αυτο περιμενω να ακουσω και θα γλενταω τρεις μερες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miltos94

Νεοφερμένος

Ο miltos94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
OMG!Εγω εδωσα ecpe!!!μπερδευτικα με αυτες τισ ονομασιες και νομιζα οτι τοση ωρα λεγαμε για το proficiency και οτι εβγαιναν σημερα τα αποτελεσμτα!!!!!!oti nanai!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Υπομονη παιδια!
Ξανα καλα αποτελεσματα σε ολους οσους δεν τα πηραν ακομα και συγχαρητηρια σε οσους το πηραν και δεν το πηραν!Η προσπαθεια μετραει!

Τα λεμε...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexaras9

Νεοφερμένος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
OMG!Εγω εδωσα ecpe!!!μπερδευτικα με αυτες τισ ονομασιες και νομιζα οτι τοση ωρα λεγαμε για το proficiency και οτι εβγαιναν σημερα τα αποτελεσμτα!!!!!!oti nanai!!!!!!:D
loooool θεος εισαι χαχαχα
-----------------------------------------
βγαινω και ελπιζω μη παει η αγωνια τσαμπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantin

Νεοφερμένος

Ο gavros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
ρε παιδια γιατι δεν γινεται να τα δω?μου λεει συνεχεια error!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!k@terin@!!

Νεοφερμένος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Πύλη (Τρίκαλα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
κι εμενα το ιδιο...
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandros451991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Ρε παιδια εμενα μου λεει your results have not been published yet.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
εμενα τωρα δεν μου βγαζει καν την σελιδα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantin

Νεοφερμένος

Ο gavros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
και μενα μου βγαζει ασπρη σελιδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia renia

Νεοφερμένος

Η renia renia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
παιδια εγω πηρα τηλ την καθηγητρια μου και μου ειπε οτι ειναι διακοπες και δεν θυμαται τους κωδικους για να μπει....:'(
μηπως ξερετε αν θα μπορω εγω να δω τα αποτελεσματα με τον προσωπικο μου κωδικο καποια στιγμη???? (ημουν σε φροντηστηριο οχι ιδιατερα) και προσπα8ω να μπω αλλα μου λεει error ..
τι να κανω????? σας παρακαλω απαντηστε μου γτ εχω αγχωθει πολυ!!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
εσυ kos_maverik τα ειδες τα αποτελεσματα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

britney494

Νεοφερμένος

Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Γιατι εχει κολλήσει η database! Εχουν μπει τόσοι πολλοί που κολλησε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kos_maverik

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Γεια!Τα παιδια απο τον πατερα μου περασαν:no1:!!!Ωραια...Φτανει να περασω και εγω τωρα που θα βγουν ECPE!
Οταν βγαζει ασπρη σελιδα ειναι που μπαινουν ολοι μαζι!Καντε ανανεωση και θα μπει καποτε:P!
Για μαθητες θα βγουν αυριο η σε λιγες μερες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
παιδια εγω πηρα τηλ την καθηγητρια μου και μου ειπε οτι ειναι διακοπες και δεν θυμαται τους κωδικους για να μπει....:'(
μηπως ξερετε αν θα μπορω εγω να δω τα αποτελεσματα με τον προσωπικο μου κωδικο καποια στιγμη???? (ημουν σε φροντηστηριο οχι ιδιατερα) και προσπα8ω να μπω αλλα μου λεει error ..
τι να κανω????? σας παρακαλω απαντηστε μου γτ εχω αγχωθει πολυ!!!!:(
Ναι! Εννοείται πως θα μπορέσεις να τα δεις κι εσύ! Αύριο ή μεθαύριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!k@terin@!!

Νεοφερμένος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Πύλη (Τρίκαλα). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
ειναι σιγουρο οτι θα βγουν αυριο για μαθητες;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantin

Νεοφερμένος

Ο gavros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
τι εννοειται για μαθητες ρε παιδια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia renia

Νεοφερμένος

Η renia renia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};462785:
Ναι! Εννοείται πως θα μπορέσεις να τα δεις κι εσύ! Αύριο ή μεθαύριο...

το ελπιζω αλλα μεχρι τοτε θα εχω σκασει.. ειδικα αν σκεφτομαι οτι εχουν βγει και απλα εγω δεν μπορω να τα δω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
τι εννοειται για μαθητες ρε παιδια?
Εννοούμε για όσους πήγαιναν σε φροντιστήριο και είχαν δηλωθεί από εκεί.
-----------------------------------------
το ελπιζω αλλα μεχρι τοτε θα εχω σκασει.. ειδικα αν σκεφτομαι οτι εχουν βγει και απλα εγω δεν μπορω να τα δω...
Υπομονή! Δεν είναι πολύ! Περιμένατε 2 μήνες και δεν μπορείτε για 1-2 ημέρες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top