Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
μπορω να τα δωσω κι εγω σε καποιον για να κοιταξει γιατι εγω μπαινω και μου λεει Error: Could not connect to database. Please try again later.


τωρα οι φροντηστηριουχοι μπορουν να τα δουν..σε λιγο 8α μπορειτε κ εσεις.... περιμενε.. καλο κουραγιο:)
-----------------------------------------
Δικιο εχει η Χρυσα απο πάνω.
Καταλαβαινω οσοι κοπηκατε αισθανεστε ασχημα.
Αλλα αυτην η αποτυχια δεν ειναι τιποτα μπροστα στις αποτυχιες της ζωής μας...:)


και επιπλεον παρτε το σαν μια εμπειρια....! την επομενη φορα 8α ειστε πιο καλα προετοιμασμενοι κ με λιγοτςερο αγχος.!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
τι εγινε ρε παιδια κανενασ αλλοσ αποτελεσματα¨????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αthinaki

Νεοφερμένος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 105 μηνύματα.
τα παιδια μπου ειναι απο φροντιστηρια ποτε θα μπορεσουν να τα δουν μονοι τουσ.....εγω παιδια εγω περασει αλλα θελω να μαθω και πως τα πηγα σε καθε μερος...αν δωσω τον κωδικο μου σε καποιον καθηγητη θα μπορεσει να μου πει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lefteris-f

Νεοφερμένος

Ο Lefteris-f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Χρύσα, μιλάς για ECCE ή ECPE???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eχει πεσει ο σερβερ και ειναι αδυνατον να δει κανενας αλλος αποτελεσματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
τεολ20... μπορεις να κανεις μια ψηφορια να δουμε ποσοστο ποσοι το εχουν παρει??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
ναιιιιιιιιι!!!!ναι!!!ναι!!!!ναι!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
τα παιδια μπου ειναι απο φροντιστηρια ποτε θα μπορεσουν να τα δουν μονοι τουσ.....εγω παιδια εγω περασει αλλα θελω να μαθω και πως τα πηγα σε καθε μερος...αν δωσω τον κωδικο μου σε καποιον καθηγητη θα μπορεσει να μου πει???
την ιδια απορια ειχα και εγω///
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Χρύσα, μιλάς για ECCE ή ECPE???


ecce... ecpe παιδια περιμενετε....!:(:( σε μερικες μερες 8α βγουν..>!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Το χω στο άλλο τόπικ!
Και θα παρακαλουσα αυτό να κλειδωθεί και να συνεχισουμε σε αυτο που ειναι sticky!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
την ιδια απορια ειχα και εγω///


οχι.... γτ οι κα8ηγητες εχουν μονο τα αποτελεσματα των δικων τουσ παιδιων...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
στελλα το περασεσ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.

alexaras9

Νεοφερμένος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
δεν κρατιεμαι αν μεχρι τις εντεκα δεν παρουν θα παρω εγω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Παδια ηρεμηστε!ολα καλα θα πανε!κ εγω δεν περιμενα να με παρει τωρα η καθηγητρια μου κ πηρα μια τρομαρα;)!
ευτυχως πηγαν ολα καλα!!αλλωστε ειπαμε,ολοι εδω στο ischool ειναι αστερια:D!αγαπες μου ευχομαι να το παρετε ολοι μα ολοι:jumpy:!
κ μετα να κανουμε ενα παρτυ!εεε κ αν δεν το παρουμε τωρα θα το παρουμε σε 3 μηνες,δεν εγινε τιποτα:no1:....εμεις να ειμαστε καλα:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
results.hau.gr μπαινεις...
Αλλα μπειτε σε λιγο γιατι τωρα επεσε ο σερβερ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
results.hau.gr μπαινεις...
Αλλα μπειτε σε λιγο γιατι τωρα επεσε ο σερβερ...


Μπορεί να βαζουν τα αναλυτικα των παιδιών των φροντιστηριων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexaras9

Νεοφερμένος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Παδια ηρεμηστε!ολα καλα θα πανε!κ εγω δεν περιμενα να με παρει τωρα η καθηγητρια μου κ πηρα μια τρομαρα;)!
ευτυχως πηγαν ολα καλα!!αλλωστε ειπαμε,ολοι εδω στο ischool ειναι αστερια:D!αγαπες μου ευχομαι να το παρετε ολοι μα ολοι:jumpy:!
κ μετα να κανουμε ενα παρτυ!εεε κ αν δεν το παρουμε τωρα θα το παρουμε σε 3 μηνες,δεν εγινε τιποτα:no1:....εμεις να ειμαστε καλα:bye:
hope so ελεος η γραμματεια λειτουργει 5 30 με 9
οποτ παιρνω τον καθηγητη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
εγω πηρα στο φροντηστ και μου ειπαν οτι δεν γνωριζουν κατι αλλα μολις μαθουν θα με παρουν τηλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia.16

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
παιδια συγχαρητηρια σε οσους περασατε! οσοι κοπηκατε δν πειραζει..θα ξαναδωσετε και θα το παρετε!
αντε τωρα να βγουνε κ για το ecpe...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top