Εξετάσεις Michigan ECCE/ECPE May 2009

Πιστεύετε πώς έχετε περάσει το Michigan ECCE/ECPE?

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 0)
  • Ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν ξέρω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν επιθυμώ να απαντήσω

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
κατανοώ ότι διακατέχεσαι απο το αγχος της αναμονής, και είπα για τον τεο τα καλύτερα για το πόσο ενημερωμένος είναι..η λέξη παραφιλολογία δεν ταιριάζει σε μενα προσωπικα διοτι ό,τι έχω πει το χω πει με ονόματα και οχι αόριστα..και το μηνυμα το ανέφερα όταν το πήρα...μακάρι να βγω ψεύτης και θα ζητήσω εγω συγνώμμη μετά απ όλους αν δεν ισχυσει αυριο το πρωι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
H δικη μου ταπεινη αποψη λεει οτι αυριο θα τα μάθουμε και εμεις!i'm sorry!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
κατανοώ ότι διακατέχεσαι απο το αγχος της αναμονής, και είπα για τον τεο τα καλύτερα για το πόσο ενημερωμένος είναι..η λέξη παραφιλολογία δεν ταιριάζει σε μενα προσωπικα διοτι ό,τι έχω πει το χω πει με ονόματα και οχι αόριστα..και το μηνυμα το ανέφερα όταν το πήρα...μακάρι να βγω ψεύτης και θα ζητήσω εγω συγνώμμη μετά απ όλους αν δεν ισχυσει αυριο το πρωι..

Δεν υπαρχει κανενας λογος να ζητησετε συγγνωμη,οτι κ να γινει:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
νομιζω οτι με το προηγουμενο μηνυμα μου σε καλυψα, αν γινει οπως τα λες θα ζητήσω συγνώμη για την παραπληροφόρηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sotiris13

Νεοφερμένος

Ο Sotiris13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Πιαδιά εύχομαι καλή επιτυχία σε όλους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
μπεττυ ειμαι πολυ συνεπείς με ότι λέω, εχω μαθητές που αγωνιουν για τα αποτελέσματα ιδιαίτερα με το proficiency και συνεπώς αν κάνω λάθος θα το πω και έτσι θα μαι εντάξει αλλά δεν συνηθίζω να λέω πράγματα όπως κάτι άλλοι συνάδελφοι που δεν τα εξακριβώνω πρώτα..σε ευχαριστώ πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
μπεττυ ειμαι πολυ συνεπείς με ότι λέω, εχω μαθητές που αγωνιουν για τα αποτελέσματα ιδιαίτερα με το proficiency και συνεπώς αν κάνω λάθος θα το πω και έτσι θα μαι εντάξει αλλά δεν συνηθίζω να λέω πράγματα όπως κάτι άλλοι συνάδελφοι που δεν τα εξακριβώνω πρώτα..σε ευχαριστώ πολυ

Ναι φυσικα,σας καταλαβαινω:no1:!απλα δεν υπαρχει λογος να ζητησετε συγγνωμη απο τα παιδια,οτι γνωριζετε μας λετε,κ οπως ειπα κ πριν εμεις σας οφειλουμε ενα ευχαριστω!αν διαψευθειτε(που δεν το πιστευω)κ θελετε να ζητησετε συγγνωμη,ειναι δικο σας θεμα:).Αλλα αποψη μου ειναι οτι εσεις τουλαγιστον δεν οφειλετε καμια συγγνωμη πουθενα!κ οποιος πιστευει το αντιθετο μπορει να το πει...:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Το λεω........μπορει να φαινομαι κακος αλλα ετσι ειναι τα πραγματα...και εγω αν δεν βγουν και για εμας αυριο πρωι πρωι θα ζητησω συγνωμη...το συγνωμη πρεπει να δινετε οταν ειμαστε σιγουροι για κατι και τελικα δεν δινεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
να σου ευχηθω να χεις περάσει τις εξετάσεις και να συνεχίσεις δυναμικά-προς θεου δε θιγομαι -κατανοώ αυτα που λες..υπομονη μέχρι αυριο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Κ.con και εγω κατανοω αυτα που λέτε και βασίζοντα σε μία λογική.......Το σημαντικο δεν ειναι αν τα αποτελέσματα βγουν αυριο η μεθαυριο...ειναι αν το περάσαμε η οχι!!!σας ευχαριστώ και έυχομαι καθε επιτυχια και σ'έσας ... στα παιδια του φροντηστηρίου σας εννοω...καλα κάνετε και μας προσγειώνετε στην πραγματικότητα...αλλα απο την στιγμη που 4 παιδια εχουν παρει τηλ και τους ειπαν δευτέρα για τους μαθητες...σου δημιουργούνται αμφιβολίες ετσι δεν ειναι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CON

Νεοφερμένος

Ο CON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 109 μηνύματα.
σε ευχαριστώ πολύ, δεκτο αυτο που λες, περιμένω να δω αυριο τι θα ισχύσει, προσωπικά σας μετέφερα το ακριβές μηνυμα απ την hau...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrispis

Νεοφερμένος

Ο nikos(raper)xrispis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βελεστίνο (Μαγνησία). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
μαλιστα....!.!.!.!οπως και να εχει περιμένουμε αυριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
για το ecpe ειπαν τπτ..?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erh

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Τήνος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από {~*1rèNe*~};460678:
Παρακαλώ! Εσύ έδωσες για κάποιο πτυχίο τον Μάιο;
ναι εδωσα ecpe...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

caramela

Νεοφερμένος

Η caramela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
αυτα που λετε για αυριο ειναι μονο για ecce η και για ecpe?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
ναι εδωσα ecpe...
Α, ωραία! Κι εγώ! Καλή επιτυχία!:no1:
-----------------------------------------
αυτα που λετε για αυριο ειναι μονο για ecce η και για ecpe?
Είναι μόνο για το ECCE.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Adamsdoor

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,189 μηνύματα.
και για το ecpe αγνοειται η μοιρα του?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Εγώ ήθελα να παω στην δευτερη σελίδα ... και μου ειπε η madame να βαλω βελάκι οτι συνεχιζω. και τελοςπαντων ειχα καταλαβει οτι είχα υπερβεί τις λέξεις . . ειχα φτασιε 240 . και εσβηνα μεχρι να μπω στο όριο.
Εμάς οι καθηγητές μας μάς έλεγαν όλη τη χρονιά φέτος ότι στο Μίσιγκαν δεν κοιτάνε τόσο να είσαι μέσα στο όριο των λέξεων στην έκθεση. (Δεν είναι σαν το Κέμπριτζ. Εκεί είναι πιο αυστηροί.) Τους νοιάζει να γίνονται κατανοητά αυτά που γράφεις και να καλύπτεις το θέμα. Εάν κάποιος είναι εκτός ορίου, ακόμα και 30-40 λέξεις, δεν θα δώσουν μεγάλη σημασία, εάν έχει καλυφθεί το θέμα. Ιδίως εάν οι λέξεις είναι περισσότερες από το όριο, δεν υπάρχει πρόβλημα. Στις λιγότερες λέξεις ίσως πρέπει να είμαστε πιο προσεκτικοί.
Και το όριο που γράφουν τα βιβλία, δεν είναι το όριο που ζητά το πανεπιστήμιο. Στο Προφίσενσι ζητούν 1,5 σελίδα ΠΕΡΙΠΟΥ και στο λόουερ αν δεν κάνω λάθος ΠΕΡΙΠΟΥ 1. (Στα βιβλία υπολογίζουν στο περίπου πόσο είναι αυτά σε αντιστοίχιση με λέξεις.) Μπορεί κάποιος να κάνει μεγάλα γράμματα και να του πάρει παραπάνω, ή το αντίστροφο. Μην αγχώνεστε για τις λέξεις. Είναι το λιγότερο που πρέπει να σας απασχολεί στην έκθεση.
;):no1:
-----------------------------------------
και για το ecpe αγνοειται η μοιρα του?
ECPE μάλλον από την Πέμπτη εως τη Δευτέρα... Δεν έχουμε μάθει ακόμα σίγουρα! Θα πάρουμε αύριο τηλέφωνο και θα μάθουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
κυριε con οτι μαθετε αυριο να μας το πειτε σας εχουμε εμπιστοσυνη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrikoc13

Δραστήριο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Δηλαδή αποκλείουμε για αυριο για τους μαθητες...αν αυριο βγουν για καθηγητες νομίζω τριτη για μαθητες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top